Malowniczo położona w krainie pięknych jezior (6860488826)

zakończona
199 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • powierzchnia: 6200.0 [m2]
 • cena za m2 (zł): 61.2
 • typ działki: budowlana
 • dojazd: utwardzony
 • ogrodzenie: brak
 • media: prąd, woda, szambo, oczyszczalnia
 • okolica: wieś, las, jezioro

Pięknie położoną działkę o numerze 86/10 położoną we wsi sołeckiej PŁAWNO, woj. zachodniopomorskie, w powiecie drawskim, w gminie Czaplinek.

Wielkość działki: 6200 m2

To idealne miejsce na obrzeżu Drawskiego Parku Krajobrazowego, zdala od zgiełku dużych miast. Wielkość działki gwarantuje iż nikt nie wybuduje się "tuż obok" zakłócając nasz spokój.

Jeziora w pobliżu: Ciemniak, Krzemno, Krzemienko. Wszystkie bardzo czyste i nadające się do kąpieli.

!!! POLECAM !!!

Wieś Pławno liczy około 120 mieszkańców.

Film 1 , Film 2 , Film 3 , Film 4 , Film 5 , Film 6


wysyłka gratis
metody płatności
 • Zwykły przelew bankowy
  • 83 1140 2004 0000 3902 3012 3847
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam Jestem osobą prywatną. W większości przypadków przedmioty sprzedawane przeze mnie są używane ale zdarzają się też nowe (np. nietrafione prezenty ;-) ). Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej w opisie, wszystkie przedmioty sprzedawane przeze mnie są własnością prywatną i nie podlegają żadnym zwrotom, reklamacji czy też rękojmi i innym procedurom prawa handlowego. Jeżeli jednak z jakiś powodów jesteś niezadowolony z zakupu skontaktuj się ze mną w ciągu 48h od otrzymania przedmiotu, postaramy się znaleźć wspólnie jakieś rzeczowe rozwiązanie. W związku z powyższym nie wystawiam faktur ani też paragonów fiskalnych.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 2 dni

adres do zwrotu:
Zostanie udostepniony po wygranej aukcji.
.
00-000 .
Polska
 
Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej w opisie, wszystkie przedmioty sprzedawane przeze mnie są własnością prywatną i nie podlegają żadnym zwrotom, reklamacji czy też rękojmi i innym procedurom prawa handlowego. Jeżeli jednak z jakiś powodów jesteś niezadowolony z zakupu skontaktuj się ze mną w ciągu 48h od otrzymania przedmiotu, postaramy się znaleźć wspólnie jakieś rzeczowe rozwiązanie.

reklamacje

Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej w opisie, wszystkie przedmioty sprzedawane przeze mnie są własnością prywatną i nie podlegają żadnym zwrotom, reklamacji czy też rekojmi i innym procedurom prawa handlowego. Jeżeli jednak z jakiś powodów jesteś niezadowolony z zakupu skontaktuj się ze mną w ciągu 48h od otrzymania przedmiotu, postaramy się znaleźć wspólnie jakieś rzeczowe rozwiązanie.

pozostałe informacje

Do wszystkich aukcji podchodzę bardzo poważnie i uczciwie, tak więc proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami (jeśli nie akceptujesz zasad - NIE LICYTUJ!): - Nie wysyłam przedmiotów "za pobraniem" - Paczki wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie. - Płatność po wylicytowaniu przedmiotu powinna nastąpić w ciągu 7-dni. Jeżeli do tego czasu nie otrzymam płatności lub maila z informacją (wyjaśnieniem), rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji, po kolejnych 7-dniach wpisuję Cię na czarną listę i wystawiam negatywa. - Nie odwołuję ofert! Proszę o przemyślane licytowanie.