MALARNIA LAKIERNIA WANNA MYJKA DO TRAWIENIA (6483759018)

zakończona
20 910,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy


Pierwsza wpłata 1700zł netto, 47 rat po 399zł 47gr netto
Wykup 0% , ubezpieczenie w cenieCena 17,000zł + VAT dotyczy myjki ciśnieniowej o wymiarach W3000 H1500 D1500 z komputerowym sterowaniem PLC.


Montaż urządzeń, i szkolenie w cenie urządzenia.
Gwarancj­a i wsparcie techniczne 12 miesięcy.


Twój producent wysokiej jakości lakierni proszkowych

W Myjkach ciśnieniowych firmy ROMER stosowana jest blacha która zapewnia ochronę przed chemią. Ściany myjki zabezpieczają przed ochlapywaniem, dzięki zastosowanemu obiegowi zamkniętemu chemii proces można przeprowadzać posiadając małe ilości chemii. Ze względu na wymaganą małą ilość czynnika jest go łatwo ogrzać i taniej kupić, umożliwia on jednocześnie mycie dużych gabarytów niemożliwych do umycia w wannach.
System filtracyjny
Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego chemia pracuje w obiegu zamkniętym, zastosowane są 3 filtry o roznej grubosci ktore zapobiegaja przedostaniu sie smieci i tluszczu do obiegu. Chemia przechowywana jest w ogrzewanych zbiornikach ze stali nierdzewnej skąd następnie podawana jest pompą pod ciśnieniem na lancę.


Mycie gabarytów
Myjka ciśnieniowa umożliwia mycie dużych elementów, opcjonalnie posiada platformę obrotową która umożliwia obrót elementem czyszczonym, elementy można nakładać na nią wózkiem widłowym lub suwnicą.

Pompy wysokociśnieniowe Myjnia posiada dwie fazy przygotowania, oba zabiegi mają oddzielne zestawy rur, pomp, przewodów i pistoletów, w celu zminimalizowania mieszania tych środków przy zmianie faz. Odpływy mają oddzielne zawory, które zarządzają powrotem środków. Myjnia jest wyposażona w sterownik logiczny, który steruje wszystkimi podzespołami.

Chemia jest pompowana ciśnieniem do 20 bar przy użyciu bardzo trwałej kwasoodpornej AISI304 kilkunastostopniowej pompy o mocy 3kW. Faza płukania wykorzystuje wysokie ciśnienie pompy tłokowej z ceramicznymi tłokami o mocy 3kW i zapewnia 160 - 200 bar.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua