Mała piersiówka Grawer LOGO PREZENT (6922294812)

zakończona
13,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska 27,00 zł
  • lokalizacja: Zawadzkie, Polska

opisMała piersiówka z grawerem - doskonały prezent.
Elegancki grawer laserowy!Przedmiotem aukcji jest mała piersiówka o pojemności 140 ml wykonana ze stali nierdzewnej - zapakowana w białe kartonowe pudełko. Na powierzchni piersiówki zostanie wygrawerowany (wypalony) motyw graficzny przygotowany zgodnie z Państwa wytycznymi.


Projekt graweru zostanie przygotowany, na podstawie Państwa wytycznych, z użyciem grafik i wierszyków przedstawionych poniżej, lub zaproponowanych do zastosowania w projekcie, który zostanie wysłany do akceptacji.

PRZYKŁADOWE GRAFIKI UŻYTKOWE


KWIATY i ELEMENTY ROŚLINNE


ORNAMENTY i ELEMENTY RAMEK


GRAFIKI OKAZJONALNE


GRAFIKI NA POJAZDY


CZCIONKI


WIERSZYKI MIŁOSNE


WIERSZYKI - PODZIĘKOWANIA i ŻYCZENIA


REGULAMIN


Po zalicytowaniu proszę o przesłanie maila, w temacie powinien znaleźć się Państwa nick allegro oraz numer aukcji. Wszystkie maile i przelewy powinny zawierać nick oraz nr aukcji ponieważ ich brak opóźnia realizację zamowieniń.

W treści maila prosimy o podanie wszelkich danych potrzebnych do realizacji zamówienia, a więc tekstu jaki mamy wygrawerować, rodzaj ozdobnika ewentualnie ramki, loga itd.

Jeżeli Państwa adres, telefon lub adres e-mail różnią się od podanego w allegro proszę o wyraźne zaznaczenie tego zaraz po zakupie.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT (na życzenie).

Po otrzymaniu przesyłki proszę o wystawienie komentarza, zwykle tego samego dnia otrzymają Państwo komentarz zwrotny.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:30.

UZGODNIENIA


Bardzo prosimy o korespondowanie z nami, poprzez używanie opcji odpowiedz na list, który automat Allegro wysyła z informacją o wygraniu aukcji, tak aby w temacie listu znalazły się pełne dane aukcji jak tytuł i numer aukcji. Brak tych danych opóźnia realizację zamówienia, odpowiedzi, czy też przesłania projektów do akceptacji ponieważ musimy najpierw zidentyfikować zamawiającego i zamawiany przedmiot w poczcie przychodzącej.

Dokładamy wszelkich starań by nasz produkt spełniał oczekiwania zamawiającego ponieważ aukcje internetowe oraz ich uczestników traktujemy bardzo poważnie, oczekujemy więc tego samego od naszych klientów.

Wszystkie koszty przesyłek zwrotnych bądź reklamacji pokrywa kupujący.

Jeżeli powyższe zasady Państwu nie odpowiadają prosimy nie licytować.

Jeśli kupią Państwo nasz towar to przypominamy, iż zawierają Państwo umowę w rozumieniu prawa cywilnego i są zobowiązani do jej sfinalizowania.

Reklamacje - bardzo prosimy w takiej sytuacji o poinformowanie nas poprzez e-mail opisując dokładnie problem oraz podając swoje dane, login allegro wraz z numerem aukcji, w której brali Państwo udział . Reklamacja zostanie rozpatrzona do 4-dni roboczych - po czym zajmiemy stanowisko - zawsze staramy się szukać kompromisu korzystnego dla obu stron - mamy nadzieję że nasze podejście do ewentualnych spraw reklamacyjnych pozwoli uniknąć negatywnych komentarzy.

TERMIN WYSYŁKI


Przedmioty grawerujemy i wysyłamy w ciągu maksymalnie 48 godzin (roboczych) od daty zaksięgowania wpłaty i/lub akceptacji grawerowanego motywu. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości wydłużenia czasu realizacji w przypadku dużej liczby zamówień - jednak w przypadku konieczności wydłużenia czasu wykonania - informujemy o tym klienta zwrotnym mailem lub telefonicznie.

KOSZTY PRZESYŁKI


Podana na aukcji cena wysyłki obejmuje ubezpieczenie paczki. Koszty wysyłki zawsze podajemy w opisie aukcji. Przesyłki pobraniowe wysyłamy do osób mających minimum 20 pozytywnych komentarzy ze względu na koszty zwrotu w przypadku nieodebrania paczki.

PŁATNOŚCI


Po wylicytowaniu prosimy o dokonanie przelewu na wartość przedmiotu + przesyłka - przelewem na konto w mBanku numer
50 1140 2004 0000 3202 6731 2838.
W opisie przelewu prosimy o podanie nicku z allegro oraz numeru aukcji - celem identyfikacji płatności.

AlleBaner

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka:
14,00 zł
kolejna sztuka:
2,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
2,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
27,00 zł
kolejna sztuka:
2,00 zł
maksymalnie w paczce:
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT