Majtki bikini z wiązaniem 48 szare KT465 (7113265391)

zakończona
9,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka24 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Zielona Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Bon Prix
 • płeć: produkt damski
 • dostawa z Polski: tak
 • rozmiar: 48
 • kolor: odcienie szarości i srebra
 • fason góry: opaska (bandeau)

opis

MAJTKI BIKINI
Ta aukcja dotyczy koloru: szarego+różowy
oraz rozmiaru: 48 Propozycje dla rozmiaru

Modny, wygodny obowiązkowy element letniej garderoby czyli majtki od bikini w kolorze szarym doskonale podkreślają opaleniznę.
Z przodu w pasie wiązanie.
Materiał dobrego gatunku, lekko naddaje się.
Majtki typu figi.
Po bokach zdobione różowymi wstawkami
Oferta dotyczy tylko koloru szarego.
Złożenie oferty zakupu oznacza zapoznanie się oraz akceptację regulaminu.

Materiał: 80%poliamid,20%elast­yna
Szer. majtek w biodrach: 44x2
Stan: 26


© PanelReklamowy

 1. Regulamin
 2. Płatności
 3. Wysyłka
 4. Pozostałe kategorie
 5. Kontakt
 6. Sklep na Allegro
Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez: BELLA-FASHION © 2015.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Zielona Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u bella-fashion za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Wysyłka wyłącznie kurierem po opłaceniu zakupów._Uwaga!!! usługa z cennika Paczka24 realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej._NIE DORĘCZAMY PRZESYŁEK W SOBOTY,NA SKRYTKI POCZTOWE,PACZKOMATY I POSTE RESTANTE._Usługa Kurierska:1szt-15 zł,2-30szt-20 zł dotyczy zakupów dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych jednym przelewem._Wysyłka gratis dotyczy zakupów do 30szt.w kwocie powyżej 1000zł dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych w terminie jednym przelewem.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Duriasz Sp z oo
Mickiewicza 52a
67-200 Głogów
Dodatkowe informacje

Reklamacje należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres: 

Duriasz Sp. z o.o. Ul. Mickiewicza 52a  

UWAGA Reklamacje bez dowodu zakupu i pisemnego zgłoszenia reklamacji nie będą rozpatrywane. 


Formularz reklamacji można pobrać ze strony 

http://bella-fashion.pl/takos-boss/pdf/formularz_reklamacji.pdf 


lub wyślemy po zgłoszeniu mailowym. 

Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem pocztowym/kurierskim ponieważ ich nie odbierzemy. 

W opisie reklamacji prosimy podać przyczynę reklamacji - dokładny opis reklamowanej wady, swoje dane , numer aukcji, login allegro wraz z numer konta na które mają zostać zwrócone pieniądze . 

Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni roboczych od daty odebrania przesyłki, zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty uznanej reklamacji na konto bankowe kupującego . 

Przy uznanej reklamacji zwracamy koszt odesłania reklamowanego zakupu nie większe jednak niż koszt listu poleconego . 

Jeżeli reklamacja jest naszym zdaniem bezzasadna, to odsyłamy towar po opłaceniu przez Kupującego kosztów wysyłki rejestrowanej. O odmowie uznania reklamacji i stwierdzeniu jej niezasadności Klient zostanie poinformowany droga mailową . 

Brak przesłania pieniędzy na odesłanie nie uznanej reklamacji skutkować będzie naliczaniem opłaty za magazynowanie towaru w wysokości 1zł/dzień magazynowania. 

Zły dobór rozmiaru , fasonu nie są podstawą do reklamacji towaru. 

Odpowiedzialność Sprzedawcy nie obejmuje w szczególności -wad, uszkodzeń nieprawidłowego działania lub obniżenia jakości rzeczy nabytych przez Kupującego powstałych w wyniku przypadkowego lub celowego uszkodzenia mechanicznego -uszkodzeń spowodowanych niedbałym lub niewłaściwym użytkowaniem -uszkodzeń powstałych w wyniku ingerencji osób trzecich. 

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Zielonej Górze.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Duriasz Sp. z o.o.
Mickiewicza 52a
67-200 Głogów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Prosimy koniecznie poinformować nas drogą mailową o chęci odstąpienia od umowy podając nr wszystkich ofert , które chcą Państwo zwrócić. 

UWAGA : Zwroty należy odesłać na własny koszt wraz z dowodem zakupu oraz złożonym stosownym oświadczeniem woli, na adres : 

Duriasz Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 52a 


Formularz zwrotu można pobrać ze strony 

http://bella-fashion.pl/takos-boss/pdf/formularz_zwrotu1.pdf 


lub wyślemy go po zgłoszeniu mailowym. 

Prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem pocztowym/kurierskim ponieważ ich nie odbierzemy. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w okresie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (Dz.U. z dnia 24 czerwca poz.827 Art.27) . W razie odstąpienia od umowy , umowa uważana jest za niezawartą . 

Jeśli mamy dokonać zwrotu pełnej kwoty wartości zakupionego przedmiotu , to zwracany towar musi być w stanie niezmienionym czyli w takim stanie w jakim został przez nas wysłany - kompletny , nieuszkodzony oraz nie nosić śladów zużycia poza zużyciem koniecznym w granicach zwykłego zarządu zakupionym towarem (np. wynikającym z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru). Zwracany towar powinien posiadać nienaruszone metki producenta identyfikujące produkt , opakowanie w jakim został wysłany oraz załączony dowód zakupu. 

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. UWAGA - zgodnie z prawem zakup nie konsumencki czyli na fakturę firmową wyklucza możliwości zwrotu . 

Pieniądze przelewane są na rachunek bankowy Kupującego w terminie do 14dni. 

W przypadku, gdy towar zostanie odesłany po wymaganym terminie, zwrot nie zostanie uznany. Informujemy , iż zgodnie z zapisem w Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 poz.827 Art.38 prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 

- o świadczeniu usług jeżeli wykonano usługę w pełni za Twoją wyraźną zgodą . 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana , wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb.

- zawartej w drodze aukcji publicznej 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu , której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych , jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

O sprzedającym
bella-fashion
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9880

 

72

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 530 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Duriasz sp. z o.o. 

ul. Spawaczy 11/30 

65-119 Zielona Góra 

NIP: 9730849149 

REGON: 080055349 

KRS: 0000243943 

Pozostałe informacje

Regulamin zakupów

UWAGA ! NA CZAS URLOPU NIE ODPOWIADAMY NA MAILE , NIE ODBIERAMY TELEFONÓW . W TRAKCIE URLOPU WYSYŁKA BĘDZIE KONTYNUOWANA JEDYNIE NA ADRES PODANY W FORMULARZU WYSYŁKI DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY NADAĆ PRZESYŁKĘ W MAX 48 GODZ. OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY - SUGERUJEMY KORZYSTANIE Z AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU PŁATNOŚCI PAYU, USPRAWNI TO I PRZYSPIESZY REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA. . 

- REGULAMIN 

1. Złożonych ofert kupna nie odwołujemy , nie kończymy aukcji przed czasem oraz nie sprzedajemy poza Allegro, użycie przycisku "Licytuj" lub "Kup Teraz" oznacza złożenie zamówienia i potwierdzenie przez kupującego obowiązku zapłaty. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza anulowanie umowy. 

2. Na wpłatę czekamy do 7-miu dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży towaru oraz umowy usługi dostawy, po tym terminie informujemy Allegro o niewywiązaniu się z umowy i zwracamy się o zwrot prowizji równocześnie wystawiając negatywny komentarz . 

3. Dokładamy wszelkich starań aby termin wysyłki zakupów nie był dłuższy niż 2 dni robocze licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu z przyczyn losowych. 

4. Do ceny towaru należy doliczyć koszt usługi dostawy przesyłki zgodnie z wartościami podanymi w opisie aukcji i cenniku dostawy. 

5. Zakupy wieloprzedmiotowe dotyczą tylko i wyłącznie zakupów dokonanych w przedziale 7-miu dni na jednym koncie allegro max do 30szt. i opłaconych jednym przelewem najpóźniej dnia następnego po zakończeniu ostatniej licytacji , w tytule którego podano nazwę kupującego czyli login allegro i numery aukcji , numery aukcji można podać również drogą mailową. Nie łączymy przelewów ani loginów allegro , dotyczy to również zakupów dokonanych w kilku naszych sklepach, każde konto obsługiwane jest osobno. Nie istnieje możliwość dokładania kolejnych zakupionych rzeczy do już opłaconych transakcji . Prosimy o nie robienie dopłat do transakcji już opłaconych poprzez PayU bez uzgodnienia , ponieważ są one dla nas niewidoczne .

6. Jeżeli chcą Państwo aby przesyłka została wysłana na inny adres należy dokładnie wypełnić formularzu opcji dostawy FOD allegro , nie przyjmujemy zmian dostawy w "notatce dla sprzedającego" lub przesłanych mailowo. 

7. Chcąc otrzymać Fakturę Vat prosimy poinformować nas o tym mailowo podając wszystkie dane do FR. , oraz umieścić taką informację na karcie kupna w "notatce dla sprzedającego" , w innym przypadku zostanie wystawimy paragon . 

8. Wysyłka w dni robocze tylko na terenie Polski  - na stronie kuriera można "śledzić" przesyłkę na podstawie nr listu przewozowego, który otrzymają Państwo od firmy kurierskiej  . 

9. Wszystkie zdjęcia jakie posiadamy są już załączone do oferty . 

10. Zastrzegamy sobie prawo do marginesu błędu +/- 3 cm w podawanych przez nas wymiarach. 

11. Czasami towar może nie posiadać metek papierowych, posiadać drobne przybrudzenia , uszkodzone opakowanie , opakowanie zastępcze . Powyższe nie stanowi podstaw do reklamacji. (Towar typu Outlet , powystawowy ) 

12. Nie dokonujemy zamian, wymian zakupionej odzieży. 

13. Gdy na zdjęciu widoczne są dodatki typu : paski ,szelki , szale, chusty, zapinki, broszki, zegarki itp. , to nie należą one do  oferty , chyba że tak stoi w opisie oferty. 

14. Odbierając przesyłkę proszę sprawdzić czy jest kompletna i nie została uszkodzona w trakcie transportu. W razie niezgodności ilościowej , jakościowej (wadliwy , uszkodzony towar) prosimy o spisanie PROTOKOŁU USZKODZENIA / BRAKU. 

15. Zwrot nadpłaconych pieniędzy powstały w wyniku pomyłki  Kupującego (np. nadpłata , podwójna wpłata, wpłata niezgodna z cennikiem  , po wymaganym terminie itp. ) dokonywany będzie na wskazane konto po  pomniejszeniu o koszty manipulacyjne nie mniej jak 1,50zł tytułem przelewu. 

16. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane  podaniem przez Kupującego nieprawdziwych, nieaktualnych lub niepełnych  danych w formularzach, oraz nieprzestrzeganiem przez Kupującego warunków Regulaminu. 

17. Oświadczamy, że dostarczany zakup jest wolny od wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Płatności można dokonywać przelewem na dane : Duriasz sp. z o.o.  ul. Spawaczy 11/30 65-119 Zielona Góra 

Nr konta Bankowego: 65 1930 1060 2260 0242 7519 0001 

wysyłka w dni robocze od poniedziałku do piątku wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej  Inpost. 

Koszt usługi kurierskiej uzależniony jest wyłącznie od ilości wysyłanych rzeczy nie zaś od liczby paczek: 

Usługa Kurierska Inpost:  1szt - 15 zł , 

Usługa Kurierska Inpost:  od 2-ch do max 30-stu szt 20 zł : dotyczy zakupów dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych jednym przelewem. 

Usługa Kurierska -wysyłka gratis -dotyczy zakupów zbiorczych do 30szt. w kwocie powyżej 500zł dokonanych w przeciągu 7-miu dni i opłaconych w terminie jednym przelewem.  

Uwaga - Usługa z cennika Pocztex Kurier48  realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. 

Wysyłka tylko na terenie Polski.  NIE DORĘCZAMY PRZESYŁEK W SOBOTY , NA SKRYTKI POCZTOWE I POSTE RESTANTE 

Złożenie oferty zakupu oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu naszego Sklepu.

Numer oferty:7113265391
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry