Magnetowid SAMSUNG SV-260X SVHS PALplus (6910618937)

zakończona
230,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Starogard Gdański, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 15 [kg]

WITAM NA MOJEJ AUKCJI

WITAM NA MOJEJ AUKCJI!

KOSZT WYSYŁKI:

WARUNKI AUKCJI:

Szczegółowy koszt przesyłki jest podany zawsze w ramce 'Dostawa i płatność' w nagłówku aukcji. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach wysyłam wszystkie jedną przesyłką, wówczas jej koszt wynosi tyle, ile wynosi najwyższy koszt z wygranych aukcji.

Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest

Magnetowid SVHS

SAMSUNG SV-260X

Sprzęt wyjątkowy, bo... chyba nie istnieje. Mówią, że jak czegoś nie ma w Internecie, to nie ma w rzeczywistości. Wszelkie próby poszukiwań czegokolwiek na temat tego magnetowidu nie przyniosły żadnych rezultatów. A magnetowid stoi, działa, ma się całkiem dobrze :)

Tak na krótko:

- SVHS, czyli nagrywanie i odtwarzanie w 400 liniach (zamiast 240 w porównaniu do VHS)

- HiFi, czyli przejrzysty dźwięk stereo z dynamiką ponad 90dB i pasmem 20Hz-20kHz

- PALplus - teraz już nieużyteczne, bo czasy analogowej telewizji minęły, ale może w jakiejś kablówce jeszcze to działa

- Nietuzinkowy wygląd, ale co tu pisać - proszę spojrzeć na zdjęcia

Żeby nie było tak różowo, są dwa (słownie: 2) minusy:

- Nie mam pilota. Ale to nie problem, na Allegro są w sprzedaży od kilkunastu złotych

- Przycisk REC czasem nie działa, chociaż wymieniony, to trzeba nieco klapę unieść. Najprawdopodobniej przerwana ścieżka w taśmie łączącej klapę z resztą magnetowidu.

A tak ogólnie to odtwarza, nagrywa, przewija, nie ma problemu z zapisem HiFi, tor taśmy czyściutki, głowice błyszczą się jak psu na wiosnę ;)

1. Proszę zapoznać się z informacjami od sprzedającego (zakładka obok dostawy i płatności).

2. Jeśli są jakieś pytania, proponuję użyć formularza 'zadaj pytanie sprzedającemu'.

3. W przypadku kontaktu przez Gadu-Gadu proszę zaznaczyć, czego dotyczy kontakt oraz proszę pamiętać, że nie z każdym piłem 'brudzia' na weselu szwagra ;-)

4. Nie wysyłam za granicę / I don't shup abroad.

Po wygraniu aukcji konieczne jest wypełnienie formularza dostawy i zapłaty w Allegro, niezależnie od wybranej formy płatności (PayU czy przelew bezpośrednio na moje konto bankowe). Bez wypełnionego formularza wysyłka będzie niemożliwa.Zdjęcia oferowanego przedmiotu, kliknij, aby powiększyć w nowym oknie / nowej karcie:


Treść aukcji oraz zdjęcia na niej zawarte są moją własnością. Każde nieuprawnione użycie wyżej wymienionych będzie skutkowało zgłoszeniem tego faktu do Allegro.

gg:3812516

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Kilka prostych zasad, o których należy wiedzieć: Najważniejsza przed innymi: nie odwołuję ofert. Bardzo rzadko robię wyjątki, ale wtedy odwołanie oferty wiąże się z wpisem na czarną listę. 1. Nie wysyłam za pobraniem. Jest to niemożliwe i proszę o tą formę nie pytać. 2. Wysyłka może odbyć się na kilka sposobów, na każdej aukcji są ustalone indywidualne opcje: - Poczta Polska (list polecony priorytetowy lub paczka priorytetowa) - InPost (paczkomat) - Kurier (paczka) 3. Po wygraniu aukcji na wpłatę czekam 7 dni kalendarzowych. Jeżeli po tym czasie wpłaty nie otrzymam, wnioskuję do Allegro o zwrot prowizji z tytułu niesfinalizowanej transakcji z winy Kupującego. Po otrzymaniu zwrotu wystawiam komentarz negatywny, a Kupującego wpisuję na czarną listę. 4. Po otrzymaniu towaru proszę o wystawienie komentarza - będzie to dla mnie znak, że wszystko jest w porządku. Ja się odwdzięczę komentarzem o tej samej wartości. 5. Jeżeli uważasz, że coś nie gra - napisz do mnie. Postaram się rozwiązać problem.