MAGNETOFON DECK UNITRA DIORA MIDI LINE MDS 454 (6912025851)

Od 29-09-2017 do 09-10-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 21,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: do 10 dni
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 8.0 [kg]

Witam .

Dziś przedmiotem sprzedaży jest magnetofon Diora MDS 454.

Stan urządzenia widoczny na załączonych zdjęciach. Frontpanel bez zarysowań, bruzd, jedynie przy najczęściej używanych przyciskach –sieciowym i otwierania kieszeni – widoczne wytarcia nadruków, ale znawcy tematu wiedzą, że to już tradycyjna bolączka tej serii… Pokrywa obudowy zachowana doskonale, bez znacznych zarysowań, czy ubytków lakieru, rdzy oczywiście brak J

Niestety, zaginęła klapka na kieszeń.

Elektromechanika w pełni sprawna, przewijanie i odtwarzanie funkcjonuje prawidłowo, zerwany jest natomiast pasek licznika. Nagrywania nie sprawdzałem.

A teraz sprawy finansowe: Cena „Kup teraz” widoczna do czasu złożenia pierwszej oferty w licytacji, którą zaczynamy od 55 złotych polskich .

Przesyłka i płatność:

Ponieważ od 7 lipca przebywam na urlopie, to proszę liczyć się z tym, że przesyłka może się znacznie opóźnić. Nie zabieram paczek ze sobą, bardzo mi przykro. Ponieważ jednak dbam, aby Kupujący ode mnie byli zadowoleni, to: wszystkie paczki z kończących się aukcji w czasie mojej nieobecności będą wysłane we wtorek, 11-go lipca. Jeśli więc dokonasz wpłaty poprzez PayU od razu po zakończeniu aukcji, to paczka zostanie wysłana w powyższym terminie. Sprzęt przed urlopem zapakuję osobiście, masz więc pewność, iż będzie to zrobione należycie i starannie.

Informuję również, iż w w/wym. okresie NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO.

Płatność po 11 lipca skutkuje wysyłką po moim powrocie – nie życzę sobie z tego powodu pretensji, czytając to i biorąc udział w aukcji jednocześnie akceptujesz powyższe warunki.

Ważna informacja:

WSZYSTKIE WYSTAWIONE PRZEZE MNIE PRZEDMIOTY POCHODZĄ Z MOJEJ PRYWATNEJ KOLEKCJI, GROMADZONEJ OD 1996r. Przedmioty czasem kupowałem za grosze, czasem coś dostałem w rozliczeniu, czasem zapłaciłem więcej, niż były warte…Trochę jeszcze mi tego zostało, obserwuj moje aukcje. Przechowywane były w suchym pomieszczeniu, dobrze zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników.

Czas zwolnić miejsce w schowku, bo po mojej wyprowadzce rodzice już się burzą, a w nowym miejscu nie mam na to wszystko wystarczającej przestrzeni J

Stan sprzętu zawsze jest rzetelnie opisany i obfotografowany. Jeśli w opisie jest napisane że coś jest sprawne, to takie jest. Jeśli coś niedomaga – również jest o tym informacja. Proszę pamiętać, że nie wystawiam trupów do generalnej reanimacji. Złomy rozbieram na części i idą jako dawcy, nie wciskam ciemnoty – kupując ode mnie nie będziesz miał niespodzianek – patrz moje komentarze.

Jeśli po otrzymaniu okazałoby się, że coś jednak jest nie tak poza wymienionymi w opisie, nie ponoszę odpowiedzialności – złośliwość rzeczy martwych, nie odpowiadam za traktowanie przedmiotu przez kurierów, od tego jest ubezpieczenie przesyłki.

Jakieś pytania, propozycje? Pisz poprzez formularz.

Zapraszam na pozostałe aukcje, na których inne perełki spod znaku UNITRY J


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Prosz o kontakt telefoniczny wyłącznie w ważnych sprawach. Jeśli nie odbieram, to znaczy, że jestem w pracy i nie mogę rozmawiać.