MAGNESY - KOLOROWE PUNKTY MOCUJĄCE 40MM 4 SZT !!! (6912183102)

12 dni do końca
cena kup teraz
11,00 zł
z 1000 kompletów
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 5,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 15,00 zł
 • Pocztex Kurier48 17,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Elbląg, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
office-serwis
Tel. kom. 504-262-044
e-mail: elblag@prooffice.pl

Kontakt:
od poniedziałku do piątku 8.00-16.00
Pozostałe godziny oraz soboty i niedziele tylko przez e-mail.

Regulamin znajduje się na stronie "o mnie"

 • Przy wpłacie na konto nie wymagamy żadnego potwierdzenia, po zaksięgowaniu przelewu przystępujemy do realizacji transakcji.

 • Jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro, prosimy podać go w e-mailu, lub formularzu bezpośrednio po dokonaniu zakupu.

 • Jeżeli zakupiłeś przedmioty na kilku aukcjach, zapytaj o koszt wysyłki..

Przelewem na konto:

Bank PKO INTELIGO

50 1020 5558 1111 1387 9100 0007

Płatność Allegro (PayU)

Przy odbiorze (przesyłka pobraniowa)

Koszt wysyłki podany jest w zakładce - "Dostawa i płatność"

Korzystamy z usług przewoźników:

POCZTA POLSKA

KURIER SIÓDEMKA

MAGNETYCZNE PUNKTY MOCUJĄCE

Średnica 40 mm; ilość w opakowaniu 4 szt.

Kolor: mix kolorów

Kolorowe magnesy pozwalające w sposób prosty i praktyczny przytwierdzić dokumenty do metalowego podłoża.
Inne rozmiary znajdziesz tutaj:

magnesy

Wystawiam faktury VAT!!! (cena z aukcji jest ceną brutto)
Jeżeli szukasz innych materiałów biurowych kliknij na ten link:
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u office-serwis za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 14194010763053078400000000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Pocztex Kurier48 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.H.U.'OFFICE-BIUROSERWIS' MONIKA PRAŻAK MICHAŁOWSKA
Pl.Słowiański 2/116
82-300 Elbląg
NIP: 578-192-94-13
REGON: 170973920

pozostałe informacje

Zasady zwrotu produktu:  

WARUNKI PRZYJĘCIA ZWROTU: - Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania chyba, że są one niezbędne dla stwierdzenia ewentualnej wady produktu lub jego uszkodzenia powstałych do momentu odbioru towaru. - Powinien być kompletny - Powinien być opakowany w sposób zapobiegający jego uszkodzeniu w transporcie przesyłki (rekomendujemy zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu)  

PROCEDURA ZWROTU: - Wyślij do nas podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy. - Zapakuj bezpiecznie towar z dołączonym oryginałem bądź kopia dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) lub w inny sposób udokumentuj zakup towaru - Ze względu na bezpieczeństwo przesyłki rekomendujemy dokonywanie zwrotów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub korzystając z usług pocztowych z opcją „potwierdzenie nadania” i „paczka polecona”. - Wyślij zwracany produkt na adres firmy..Prosimy o niewysyłanie do nas paczek "za pobraniem" - nie mamy możliwości odbioru takich przesyłek.  

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY: Adresat: (właściciel serwisu OFFICE-SERWIS ), ul. PLAC SŁOWIAŃSKI 2/116 82-300 ELBLĄG , e-mail: mariusz@office-serwis.pl .. Ja w rozumieniu Prawa jako KONSUMENT........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................ Prosimy o dołączenie kopii niniejszego oświadczenia do przesyłki z towarem.


Jak zgłaszać reklamację.

PROCEDURA REKLAMACYJNA: - Dokładnie wypełnij i podpisz poniższy formularz reklamacyjny. Reklamacja bez załączonego „dokumentu reklamacji” nie może zostać rozpatrzona [Wypełnia Reklamujący] Nazwa odbiorcy:.................................. Adres e-mail:....................................... Tel:..................................................... Adres dostawy:.................................... Oczekiwany sposób rozpatrzenia: naprawa/ wymiana/ Nr dok. sprzedaży:.............................. Data sprzedaży:.................................. Kod towaru:......................................... Nazwa towaru:..................................... Ilość reklamowana:.............................. Numer rachunku do zwrotu należności (jeżeli inny niż rachunek z którego płacono): ........................................................................................................................ Opis usterki: ........................................................................................................................ ........................................................................................................................ ........................................................................................................................ podpis data .......... 

  Jeśli nie masz możliwości wydruku, przygotuj własnoręczny opis reklamacji, wzorując się na oryginalnym formularzu. - Wyślij reklamowany produkt wraz z formularzem na adres firmy: Sprzedający dokona oceny zasadności reklamacji w czasie do 14. dni roboczych i powiadomi o sposobie jej dalszej realizacji. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, Sprzedający na swój koszt wymienia towar na nowy bez wad, a w razie niemożności takiej wymiany, po uzgodnieniu z Kupującym: - dokona naprawy towaru, - obniży cenę reklamowanego towaru, albo - zwróci cenę towaru. Reklamacje uważa się za zasadną, jeżeli towar: - posiada wady fabryczne, - został uszkodzony mechanicznie w czasie transportu do Kupującego, - jest niezgodny ze złożonym przez Kupującego zamówieniem.  WAŻNE! - Reklamowany produkt odsyłasz do nas na własny koszt.. Ze względu na bezpieczeństwo przesyłki rekomendujemy dokonywanie zwrotów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub korzystając z usług pocztowych z opcją "potwierdzenie nadania" i "paczka polecona". - Prosimy o niewysyłanie do nas paczek "za pobraniem" - nie mamy możliwości odbioru takich przesyłek.