Machina sprzedażowa, Justin Roff-Marsh - HBRP (6999456407)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • okładka: twarda z obwolutą
  • rok wydania (xxxx): 2017
  • kondycja: bez śladów używania

opis

Stwórz superwydajną organizację dzięki przełomowej metodzie justina roff-marsha!

Lektura obowiązkowa dla liderów, menedżerów i właścicieli firm!

Większość firm ciągle w zbyt małym stopniu wykorzystuje korzyści związane z podziałem pracy i specjalizacją w sprzedaży. W związku z tym wszelkie inne działania mające ją uzdrowić przynoszą jedynie chwilowy efekt i prędzej czy później wszystko wraca do stanu, w którym:

  1. Handlowcy najchętniej spędzają czas na zajęciach okołosprzedażowych, poświęcają go niewiele na faktyczną sprzedaż.
  2. Nowe możliwości biznesowe są ignorowane w pościgu za szybką sprzedażą, która nie wymaga od sprzedawców zbyt dużego wysiłku.
  3. Sprzedaż regularnie uczestniczy w otwartych konfliktach z innymi działami.
  4. Mur między marketingiem a sprzedażą jest tak ogromny, że równie dobrze te działy mogłyby funkcjonować w różnych firmach.

Powstrzymaj ten bieg wydarzeń: dokonaj restrukturyzacji działu sprzedaży według metody SPE (Sales Process Engineering) – przenieś Twoją funkcję sprzedaży z XIX do XXI wieku!

Precyzyjnie podziel pracę między swoich handlowców tak, aby maksymalnie wykorzystywać ich indywidualne predyspozycje i ciesz się większymi zyskami mimo mniejszej liczby sprzedawców. Choć zastosowanie podziału pracy brzmi niewinnie, idea ta kruszy przyzwyczajenia osób zarządzających sprzedażą i skłania do zastąpienia starych metod zupełnie nowym podejściem.

Dzięki inżynierii procesów sprzedażowych zbudujesz nowy świat, w którym sprzedaż jest działalnością wewnętrzną, pracownicy zarabiają stałe wynagrodzenie, skupiając swoją uwagę wyłącznie na rozmowach sprzedażowych, marketing jest zintegrowany ze sprzedażą, a jej regionalne biura nie są już potrzebne. W swojej książce Justin Roff-Marsh pokazuje, jak powtórzyć sukcesy firm, które w ciągu ostatnich 15 lat wdrożyły jego niekonwencjonalną metodę, budując niezwykle efektywne funkcje sprzedaży i zyskując przewagę nad rynkowymi rywalami.

Dołącz do organizacji, które już przestawiły się na SPE i tak jak one odkryj korzyści tej rewolucji:
- ogromny wzrost liczby umów sprzedaży (w przeliczeniu na osobę),
- znaczne zwiększenie zasięgu terytorialnego swojej sprzedaży przy obecnych zasobach,
- drastyczna poprawa jakości obsługi klienta,
- eliminacja wąskich gardeł sprzedaży,
- zmniejszenie kosztów operacyjnych sprzedaży przy jednoczesnym zwiększeniu zysków.

Nie zwlekaj! „Machina sprzedażowa” zmieni Twój sposób myślenia i krok po kroku pomoże Ci zaprojektować wydajnie i skutecznie funkcjonujący dział! To praktyczny przewodnik, dzięki któremu przeobrazisz ekipę handlowców-autonomicznych rzemieślników w ściśle zsynchronizowany zespół specjalistów.

Autor: Justin Roff-Marsh

Mistrz projektowania procesów sprzedażowych, założyciel firmy Ballstix.

Światowej sławy ekspert w zakresie projektowania procesów sprzedaży i zarządzania nimi. Popularyzator TOC (teorii ograniczeń) w zakresie sprzedaży, twórca SalesProcessEngineer­ing.net – bloga, który jest śledzi przez ponad 200 tys. osób z całego świata. W jego seminariach i warsztatach co roku uczestniczą tysiące menedżerów. Jest tez autorem innej bestsellerowej książki pt. Reorganizacja procesu sprzedaży (Reengineering the Sales Process).

Radykał w swoich poglądach. Podważa fundamentalne założenia leżące u podstaw tradycyjnego podejścia do sprzedaży oraz konsekwentnie sprzeciwia się standardowym praktykom. W zamian proponuje, by postrzegać funkcję sprzedaży jak „machinę” z uwzględnieniem podziału pracy, centralizacji wszystkich działań z wyjątkiem ważnych wizyt w terenie oraz formalnego podejścia do zarządzania.


Dwadzieścia lat temu założył agencję marketingu bezpośredniego Ballistix, stopniowo poszerzając ofertę usług konsultingowych. Dziś Ballistix obsługuje klientów z Australii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. W roku 2008 Justin przeprowadził się do Ameryki, by rozwijać firmę na tamtejszym rynku

Oprawa: twarda z obwolutą
Stan: nowa, bez śladów używania
Liczba str.: 220
ISBN: 978-83-63662-52-3
Wydanie pierwsze 2017 r.
Wydawca: ICAN Institute

Dokonaj restrukturyzacji wg metody SPE (Sales Process Engineering) i przenieś swoją sprzedaż z XIX do XXI wieku! Sięgnij po przełomowy poradnik, który zakwestionuje całą Twoją wiedzę i zaoferuje radykalne, ale już sprawdzone podejście do projektowania i budowania funkcji sprzedaży.
Rekomendacja praktyków biznesu

„O zarządzaniu sprzedażą można mówić, gdy z myślą o konkretnych rezultatach podejmujemy działania i weryfikujemy ich efekty na różnych etapach. Takie podejście burzy pracownikom krew, bo ogranicza ich autonomię. Sprzedawcy narzekają, że zabija ono artyzm ich pracy i oskarżają kierownictwo o brak zaufania. Wprowadzenie systemowego podejścia do zarządzania sprzedażą, które godzi interesy firmy i pracowników to ogromne wyzwanie. Książka Justina Roffa-Marsha jest instrukcją jak tego dokonać, korzystając z metod naukowych, mierzalnych i bazujących na wzorcowych modelach pracy”.

Karol Stępień, dyrektor zarządzania sprzedażą bankowości korporacyjnej, Head of Corporate Banking Sales, Raiffeisen Polbank
____________________­_________

Podwoiliśmy przychody rok po wdrożeniu Machiny. Te same pomysły wdrażamy właśnie w międzynarodowej firmie, którą niedawno przejęliśmy i już obserwujemy podobną poprawę efektywności. Książka Justina pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć zasady, które odmieniły naszą organizację i nieustannie pomagają nam poprawiać wyniki sprzedaży”.

Aubrey Meador, prezes ARCA

____________________­______________

„Nie ma powodu, dla którego dział sprzedaży nadal miałby być najmniej przewidywalnym i najbardziej chaotycznym obszarem przedsiębiorstwa. Machina pozwala zaprowadzić w nim porządek, odbierając sprzedawcom zadania niezwiązane ze sprzedażą oraz wprowadzając centralne planowanie, standardowe przepływy pracy, wyspecjalizowane zasoby i sformalizowane metody zarządzania. Maszyna oferuje sprawdzony system poprawy wyników sprzedaży w sposób metodyczny i uporządkowany”.

Andrew Warner, założyciel Mixergy

Wystawiamy faktury VAT.

Faktura zostanie dołączona do przesyłki.

Cena wysyłki:
Wysyłka na terenie Polski: 0zł

Wysyłka zagraniczna:
Prosimy o kontakt:
allegro@hbrp.pl ,
tel.: 22 11 33 492 w celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicznej.

Wysyłka następuje w przeciągu 48h od złożenia zamówienia. Rozpoczęcie realizacji zamówienia złożonego w piątek po godz. 14:00 następuje w najbliższy dzień roboczy. Produkty wysyłamy od poniedziałku do piątku, oprócz dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy.
Dział Obsługi Klienta

tel.: 22 11 33 492
e-mail:
allegro@hbrp.pl

ICAN Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Wydawca Harvard Business Review Polska
NIP: 585-10-72-522

Adres siedziby:
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
HBRP
96,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

30

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

email: allegro@hbrp.pl
telefon: 22 250 11 14