M2Tech HiFace EVO (6483660014)

zakończona
1 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 0.38 [kg]
Asynchroniczny interfejs USB M2Tech HiFace EVO

Z galwaniczną izolacją wejść, stabilnym zasilaniem, wszystkimi możliwymi rodzajami wyjść cyfrowych: Coaxial, BNC, AES/EBU, Optyczne Toslink i ST, I2S i możliwością podłączenia World Clock. Zaprojektowane, produkowane i testowane w M2Tech we Włoszech.
Jakościowo jest to nawet wyższa półka niż Stello U3 ze względu na zasilanie nisko szumne typu shunt. Do tego ma więcej wyjść cyfrowych, a nawet wejście na zewnętrzny Master Clock, czyli rozwiązanie stosowane w najlepszych studiach nagraniowych.

Kompaktowych rozmiarów wysokiej jakości interfejs służący do uczynienia zewnętrznego DAC-a zdolnym do odtwarzania gęstych formatów plików audio aż do 24bitów 192kHz. Standardowe próbkowanie dla CD to 16bitów 44,1kHz.

HiFace EVO uwalnia od stosowania prostych kości PCM27xx i 29xx, w które zazwyczaj wyposażone są DAC-i z interfacem USB. Ograniczają one strumień do 16bitów 55kHz, nie pozwalają na korekcję błędów transmisji i po masie kabla przekazują zakłócenia z komputera na DAC. Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface, które zrewolucjonizował PC Audio. HiFace EVO zdjął ograniczenia i umożliwiał transmisję w pełnym 24/192, mało tego umożliwiał zwalczenie jittera przez zmianę organizacji ruchu danych i retaktowanie ich własnym, bardzo precyzyjnym zegarem, bo nie chodzi tylko o to, aby dane dostarczyć bez przekłamań (bit-perfect), ale również ważne jest aby trafiły do DAC-a w ściśle określonym czasie! Pomyślano jeszcze o jednym problemie - o zakłóceniach, których znaczącym źródłem jest naszpikowany elektroniką komputer. HiFace został wyposażony w transformator separujący, przez co żadne śmieci już się nie przedostaną po zasileniu do DAC-a.

HiFace EVO znacznie podniósł poprzeczkę zarówno pod względem jakości, jaki i funkcjonalności. Zasilany jest bowiem z zewnętrznego zasilacza, a dodatkowo stabilizowany wewnątrz, osobno dla najważniejszych układów przez ultra niskoszumne stabilizatory typu shunt. Dla precyzyjnej elektroniki pracującej z ogromną częstotliwością najmniejsze zakłócenia w zasilaniu potrafią sprawiać spore problemy, dlatego czystość zasilania jest tak ważna.

HiFace EVO wyposażony jest w usprawnione układy transmisji i redukcji jittera, w dwa zegary, ekranującą obudowę i komplet wszelkich wyjść cyfrowych. Można podłączyć DAC przez wyjście coaxial, BNC, optyczne, ale również profesjonalne AES/EBU, I2S i światłowodowe ST (jedno z najlepszych rozwiązań, znanych z telekomunikacji). Wszystkie wyjścia są izolowane transformatorowo (z wyjątkiem optycznych i I2S).

Nagrody:
- nagroda francuskiego magazynu Diapazon dla M2Tech

Specyfikacja:
- Częstotliwości (kHz) 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
- Wejście USB 2.0
- Wyjścia S/PDIF x 2 (RCA&BNC), AES/EBU (XLR), Optical Toslink, Optical ST, I2S (RJ-45)
- Wymiary 105 x 46 x 104 mm
- Masa 380g


Sprzęt jest nowy, nieużywany.
Posiadam także M2Tech EVO Clock - możliwość zakupu obu jako komplet.

Proszę o kontakt pod numerem 533500703 lub na maila rosss1@interia.pl.

Proszę pamiętać, że nie kupujesz od handlarza, a od audiofila.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua