Łyzka do wózka widlowego widlaka szufla łyżka 1,5 (6950734377)

4 dni do końca
cena kup teraz
2 200,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 300,00 zł
  • lokalizacja: Bielawa Koło Wrocławia, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka wózka: caterpillar / Cat, clark, hyster, jungheinrich, komatsu, linde, mitsubishi, nissan, still, toyota, yale, inna

ŁYŻKA DO WÓZKA WIDŁOWEGO

HYDRAULICZNA 2 siłowniki (mocna) stan bardzo DOBRY W CIĄGŁEJ EKSPLOATACJI

150 cm szer.

kontakt 600 37 80 39

wysyłka po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 300,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Nasza firma posiada wiele kamieni z całego świata. Właściciele firmy dbają o jakość i dobre pochodzenie sprzedawanych materiałów dlatego, każdy materiał wybierany jest osobiście wyłącznie w najlepszych kopalniach. Oferujemy bardzo dobre ceny, ponieważ sprowadzamy towar bezpośrednio od producentów. Nasza firma istnieje od 40 lat na rynku i jest firmą pokoleniową. Długoletni staż pozwolił nam stwierdzić, że wiemy wszystko o kamieniach, rodzajach ich obróbki, zastosowaniu, montażu oraz pielęgnacji, dzięki czemu możemy służyć Państwu dobrą radą.

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 14:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Posiadamy jeden z największych składów płytek kamiennych w Polsce, szeroki wybór materiałów zarówno kolorystyczny jak i metrażowy. Materiału dla Państwa nie zabraknie. Prawie wszystkie płytki kamienne są dostępne od ręki i do wglądu na naszych placach magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdą Państwo ofertę kolorystyczną, cennik oraz realizacje naszych prac.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Gran-Pol I Arkadiusz Szczeblewski
Tadeusza Kościuszki 5
58-260 Bielawa
PL
Dodatkowe informacje

1. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciagu 10 dni od dnia  otrzymania towaru zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie  niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną  przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późn.  zm.) wraz z podpisaniem i odesłaniem faktury korygującej. Zwracany towar nadzy odesłać  na adres firmy.
2. Nie są przyjmowane paczki i pojedyncze sztuki zamówienia.
3. Zwracany towar nie może posiadać znaków, które wskazywałyby na  użytkowanie lub montaż. Towar należy odesłać w niezniszczonym  opakowaniu. W przeciwnym przypadku firma zastrzega sobie prawo do  odmówienia przyjęcia zamówienia.
4. Zwrot pieniędzy otrzymuje klient  po 14 dniach od uzyskania faktury korygującej przelewem bankowym. Koszt  zwrotu towaru oraz prowizja bankowa spoczywa po stronie klienta.
5. Zwracany towar należy dostarczyć na adres magazynu:
ul. Kościuszki 5,
58-260 Bielawa

6.Koszty przesyłki w obie strony pokrywa kupujący.

7.Prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego  używania produktu. Zgodnie z przepisami jeśli zwracany produkt użyty był  w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego  kosztami umniejszenia jej wartości.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Gran-Pol I Arkadiusz Szczeblewski
Tadeusza Kościuszki 5
58-260 Bielawa
PL
Dodatkowe informacje

1.Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
2.Reklamacja jest rozpatrywana po dokonaniu pełnej wpłaty za towar oraz po okazaniu dowodu zakupu towaru.
3.Każdy produkt sprzedawany w sklepie jest nowy, jednak w przypadku zauważenia  jakichkolwiek wad technicznych prosimy o kontakt ze sklepem nr tel. 600  378 039 E mail granpol@kamieniarstwo.com.pl
4.W przypadku gdy Klient  zauważa iż przesyłka posiada mechaniczne uszkodzenia zobowiązany jest do spisania w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej protokołu  reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.
5.Reklamacja nie obejmuje produktów przecenionych, zamontowanych, wbudowanych lub poddanych obróbce.
6.Różnice wynikające z różnych ustawień monitora dotyczący  koloru nie są  podstawą reklamacji towaru. Opisy oraz zdjęcia nie stanowią podstawy do  roszczeń wobec sklepu.
7.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym  regulaminie stosowane będą w pierwszej kolejności przepisy kodeksu  cywilnego oraz ustaw szczególnych regulujących sprzedaż konsumencką.
8.Sądem właściwym do  sporów wynikających z umowy sprzedaży jest są właściwy miejscowo dla siedziby Sprzedającego.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc

Dodatkowe informacje

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen w ofercie w przypadku  wprowadzenia nowego cennika i wzrostu kursu walut, wprowadzania nowych  towarów do oferty sklepu internetowego, rozpoczynania i odwoływania  akcji promocyjnych, wprowadzania zmian w produktach. Firma GranPol   zastrzega sobie również występowanie różnic w kolorze płytek, przerostów bądź odmiennego użylnienia w stosunku do prezentowanych płytek  wzorcowych.
Różnice w odcieniach poszczególnych płytek są efektem  naturalnych różnic barwy jednego gatunku kamienia, powierzchnia nawet  naturalnie wyszlifowanego kamienia ma też pory
i różnej wielkości otwory które nie stanowią podstawy od uznania reklamacji.