Lustrzanka Canon EOS 1DX Mark II + karta CFast 12 (6977444333)

20 monet
26 109,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Paczkomaty 24/7 darmowa
 • lokalizacja: Odbiór w 5 salonach , Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rozdzielczość (Mpix): 20.2
 • informacje dodatkowe: nagrywanie filmów

opis

Lustrzanka Canon EOS-1D X Mark II - Cashback do 3440zł!

Cechy

 • Promocja Canon Cashback! Zwrot do 3440zł - Szczegóły promocji
 • matryca CMOS o rozdzielczości 20.2 mln pikseli
 • filmowanie w 4K z prędkością 60kl/s
 • 61 punktowy AF, (w tym 41 punktów krzyżowych), czułość do f/8
 • szerszy o 8% obszar AF
 • zdjęcia seryjne z prędkością nawet 16 kl/s.
 • zakres czułości ISO 100-51200 (50-409600)
 • zapis na kartach CFast oraz Compact Flash
 • dotykowy ekran LCD o przekątnej 3.2 cala
 • funkcja korekcji aberracji obiektywów
 • Tryb AI Servo AF III+
 • AF z czułością -3EV
 • procesor Digic 6+
 • tryb śledzenia obiektu
 • trwałość migawki 400 tys zdjęć
 • wbudowany moduł GPS
 • waga 1340 g

Zobacz pełną specyfikację...

Gwarancja:

12 miesięcy

W zestawie

 • korpus aparatu,
 • akumulator LP-E19,
 • ładowarka LC-E19,
 • oprogramowanie

Zdjęcia

 • Lustrzanka EOS-1D X Mark II - Cashback do 3440zł!
 • Lustrzanka EOS-1D X Mark II - Cashback do 3440zł!
 • Lustrzanka EOS-1D X Mark II - Cashback do 3440zł!
 • Lustrzanka EOS-1D X Mark II - Cashback do 3440zł!

Opis

1DX Mark ii

Wszędzie tam gdzie szybkość i jakość nie uznają kompromisu

EOS-1DX Mark II to topowy model reporterskiej lustrzanki Canona. Ten solidny, wykonany z magnezu korpus wyposażony został w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 20 mln pikseli, filmowanie 4K z prędkością nawet 60kl/s. Za szybkie ustawienie ostrości odpowiada 61 punktowy AF z 41 punktami krzyżowymi oraz czułością f/8. Doskonała jakość zdjęć nawet w słabym oświetleniu zapewniona jest dzięki czułości 51200 ISO, rozszerzalnej do nawet 409600. EOS-1DX Mark II umożliwia również fotografowanie z prędkością 14 kl/s. z aktywnym AF a przy korzystaniu z trybu Live View nawet 16kl/s.

Cechy wyróżniające aparat Canon 1DX Mark II

Doskonała rozdzielczość, czułość i dynamika obrazu

Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 20.2 mln pikseli

Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 20.2 MPix i szerokim zakresie dynamiki, opracowana i wyprodukowana przez firmę Canon, pozwala ograniczyć szumy w niskich i wysokich zakresach czułości ISO. Ta wyjątkowa matryca zapewnia wysoką jakość obrazu w każdych warunkach fotografowania, wykorzystując technologię szczelnych mikrosoczewek. Szczelne obiektywy oznaczają, że nie dochodzi do utraty światła pomiędzy pikselami, ponieważ całe światło padające na matrycę jest przekazywane dalej do pikseli. Takie rozwiązanie poprawia możliwość zbierania światła i ulepsza stosunek sygnału do szumu.

W porównaniu z poprzednim modelem,EOS-1D X aparat EOS-1D X Mark II charakteryzuje też większa rozdzielczość (20.2 MPix) umożliwiająca kadrowanie przy jednoczesnym zachowaniu niebywałego poziomu szczegółowości. Równocześnie zwiększona dynamika ekspozycji umożliwia tworzenie kompozycji z prześwietlonym i/lub niedoświetlonym obrazem bez znacznej utraty szczegółowości.

Zakres czułości od 100-51200 (50-409600)

Szeroki wybór czułości ISO zwiększa zakres możliwości fotograficznych. Pozwala na fotografowanie zarówno w słońcu Sahary jak i egipskich ciemnościach. Choć uzyskanie wysokiej czułości ISO, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu zaszumienia zawsze stanowiło poważne wyzwanie konstruktorom aparatu 1DX Mark II udało się tego dokonać. Aparat EOS-1D X Mark II, mający maksymalną macierzystą wartość ISO 51200, można ustawić nawet na ISO 409600 i używać go w bardzo ciemnych miejscach. Jednak jego uniwersalność się na tym nie kończy. Nawet w trybie automatycznej czułości ISO można stosować czasy naświetlania do 1/8000 s oraz korektę ekspozycji w trybie ręcznym.

Zdjęcie wykonane przy czułości ISO 102400

Funkcja korekcji aberracji obiektywu

Zastosowana po raz pierwszy w aparatach Canon funkcja korekcji dyfrakcji, która jest stosowana względem obrazów JPEG podczas fotografowania. Funkcja umożliwia fotografom pracę z mniejszym otworem przysłony bez obaw o pogorszenie jakości obrazu powodowane zjawiskiem dyfrakcji.

W przeszłości trzeba było zapisywać dane korekcji obiektywu za pomocą programu EOS Utility. Jednak w przypadku modelu EOS-1D X Mark II dane korekcji jasności brzegów, aberracji chromatycznej i zniekształceń obiektywu są już zapisane w aparacie, co eliminuje konieczność korygowania aberracji obiektywu na obrazach JPEG w komputerze.

Wbudowany cyfrowy optymalizator obiektywu

W połączeniu z aparatem EOS-1D X oprogramowanie Canon Digital Photo Professional zapewniało rozwiązania do korygowania różnych aberracji obiektywu i obrazu. W przypadku modelu EOS-1D X Mark II funkcje związane z korektą zostały wbudowane w aparat, w tym specjalna funkcja cyfrowego optymalizatora obiektywu.

Takie rozwiązanie zapewnia uzyskanie szczegółowych obrazów o wysokiej jakości, dzięki czemu fotografowie mają jeszcze większą swobodę w pracy z dużym i małym otworem przysłony - bez obaw o aberracje i dyfrakcje.

O ile korekta aberracji może być zastosowana do plików JPEG podczas wykonywania zdjęć, o tyle cyfrowy optymalizator obiektywu działa podczas przetwarzania plików RAW w aparacie.

Styl obrazów z uwzględnieniem drobnych szczegółów

Funkcja ta, stosowana wcześniej w modelach EOS 5DS i EOS 5DS R została zastosowana aby zmaksymalizować ilość szczegółów przechwytywanych przez matrycę. Nadaje ona priorytet gradacji odcieni i poprawia odwzorowanie drobnych szczegółów. Jest szczególnie polecana do zdjęć, które mają byc użyte zaraz po zrobieniu, bez obróbki. Specjalne suwaki "Siła" oraz "Dokładność" określają rozmiar szczegółów, które będą wyostrzane oraz stopień wyostrzania.

AWB: priorytet światła otoczenia / priorytet bieli

EOS-1D X Mark II umożliwia wybór ustawień funkcji automatycznego balansu bieli (AWB), z których każde cechuje się innym podejściem do sztucznego światła. Priorytet światła otoczenia ma na celu zachowanie ciepłych odcieni kolorów związanych ze źródłami sztucznego światła i utrzymanie atmosfery sceny, Priorytet bieli eliminuje większość ciepła sztucznego oświetlenia i stara się oddać naturalne kolory obrazów tam, gdzie to możliwe.

Doskonała ostrość w każdych warunkach

1DX Mark II wyposażony został w zupełnie nowy, rozszerzony obszar AF z 61 punktami, w tym 41 punktami krzyżowymi i 5 punktami podwójnie krzyżowymi. Każdy z punktów może być ustawiiony pojedyńczo. Nawet przyobiektywach o jasności f/8 można korzystać z 21 punktów krzyżowych1. W połączeniu z zaawansowanym trybem AI Servo AF III+ i systemem EOS Intelligent Tracking and Recognition aparat EOS-1D X Mark II zapewnia niebywale ostry, precyzyjny autofokus.

System EOS iTR (Intelligent Tracking and Recognition)

System EOS iTR wykorzystuje specjalne algorytmy znacznie poprawiając ogólną wydajność śledzenia obiektu. Poza trybem priorytetu twarzy dodano tryb śledzenia obiektu, który jest używany, gdy nie widać twarzy lub gdy fotografowany obiekt nie jest człowiekiem.

Tryb AI Servo AF III+

W trybie Canon AI Servo AF III+ zastosowano algorytm AF, który wraz z systemem EOS iTR (Intelligent Tracking and Recognition) zwiększa czułość śledzenia w ujęciach charakteryzujących się nagłymi ruchami obiektów, zapewniając precyzyjną i dokładną regulację ostrości nawet w trudnych warunkach.

61-punktowy, rozszerzony obszar automatycznej regulacji ostrości

Od lat fotografowie oczekiwali od aparatów zwiększenia pola AF. W modelu 1D X Mark II w końcu tego dokonano. Obszar AF jest o 8% szerszy w pionie w centrum obszaru oraz 24% szerszy w poziomie w strefie peryferyjnej.

41 krzyżowych punktów AF i 5 podwójnie krzyżowych punktów AF1 to jeszcze więcej możliwości regulacji ostrości, które zapewnia EOS-1D X Mark II. Krzyżowe punkty AF zapewniają większą precyzję automatycznej regulacji ostrości na szerszym obszarze kadru, gwarantując poprawną ostrość, która jest niezwykle ważna w przypadku szybko poruszających się obiektów. Wszystkie 61 punktów AF oraz 41 krzyżowych punktów AF można wybierać pojedynczo.

1 Liczba punktów AF, krzyżowych punktów AF i podwójnie krzyżowych punktów AF zależy od używanego obiektywu.

Wybór punktu AF

Zupełnie nowym rozwiązaniem przy aparatach z tak dużą ilością pól AF jest możliwość wyboru pojedyńczego punktu. Dodatkowo poszczególne punkty móżna grupować tworząc własne grupy.

61 punktów AF, w tym 21 krzyżowych punktów AF przy f/8

Bardzo czuły system AF umożliwia korzystanie z punktów krzyzowych nawet z obiektywami o jasności f/8.0. Dzięki temu nawet korzystając z bardzo długich, ciemnych obiektywów wraz z telekonwerterem możesz wykorzystać czujniki krzyżowe. W dodatku jest ich aż 21.

Liczba punktów AF i krzyżowych punktów AF zależy od używanego obiektywu.

Automatyczna regulacja ostrości przy -3 EV

Doskonały autofocus oprócz prędkości powinna charakteryzować wysoka czułość. Dlatego też w modelu 1D X Mark II wykorzystano czujniki działające nawet przy jasności -3EV. 3

3 -3 EV dla jednego, centralnego punktu AF - f/2,8, 23°C i ISO 100.

Wyświetlanie punktów AF podświetlonych na czerwono

Ramka AF wyświetlana na czerwono, która zadebiutowała w aparacie EOS-1D Mark IV, została ponownie wprowadzona w oparciu o opinie użytkowników EOS-1D X. Wraz z podświetleniem ramki do aparatów EOS-1 wprowadzono system EOS Intelligent Scene Analysis i optyczny system wyświetlania oparty na nakładaniu czerwieni. Ponieważ łatwiej jest zidentyfikować punkt AF w ciemnych miejscach oraz natychmiast go wybrać, kadrowanie w słabym oświetleniu jest jeszcze prostsze.

Detekcja migotania

Fotografując w świetle migocącym, np. świetlówek, wykorzystując krótkie czasy ekspozycji mogą wystąpić nieregularności naświetlenia i kolorów. Aparat EOS-1D X Mark II wykrywa częstotliwość migotania źródeł światła i odpowiednio dostosowuje wykonywanie zdjęć, aby zarejestrować je w momencie możliwie najwyższej jasności, co ogranicza efekty migotania.

Zdjęcia seryjne z prędkością nawet 16 kl./s

Aparat EOS-1D X Mark II, przełamuje kolejne bariery szybkości fotografowania. Pozwala wykonywać zdjęcia do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE lub do 16 kl./s w trybie Live View. W przypadku stosowania nośników CFast 2.0™ aparat pozwala wykonywać serie zdjęć obejmujące maks. 170 14-bitowych obrazów RAW bez kompresji.

14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE, 16 kl./s podczas fotografowania w trybie Live View

Profesjonalni fotografowie nigdy nie mają drugiej szansy. Dlatego też ich głównym zmartwieniem jest zwiększenie szansy na uchwycenie decydujących momentów, np. chwili świętowania po zdobyciu bramki lub przekroczeniu linii mety - i precyzyjne ich uchwycenie, z doskonałą ostrością. Inżynierowie firmy Canon dobrze o tym wiedzą i dlatego opracowali technologię zapewniającą maksymalną szybkość pracy napędu lustra na poziomie 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE.

Fotografowanie w trybie Live View podnosi poprzeczkę wydajności jeszcze wyżej. Umożliwia rejestrację nawet 16 kl./s z ostrością i ekspozycją ustawioną przy pierwszym zdjęciu.

1 Maksymalna szybkość serii zdjęć z całkowicie naładowanym akumulatorem LP-E19, czasem naświetlania 1/1000 s lub krótszym, czułością ISO 51200 lub niższą i maksymalnym otworem przysłony (zależna od obiektywu).

Podwójne procesory "DIGIC 6+"

Niebywała moc dwóch procesorów DIGIC 6+  pozwala na niesamowicie szybka pracę zarówno podczas fotografowania jak i filmowania.

Technologia szybkiego powrotu lustra

Aby uzyskać wysoką prędkość zdjęć seryjnych, a także prędkość i dokładność układu AF w aparacie EOS-1D X Mark II, bardzo ważne jest skuteczne ograniczenie odbić lustra oraz zapewnienie jak najszybszego i jak najbardziej precyzyjnego powrotu lustra do pozycji spoczynkowej. W tym celu aparat EOS-1D X Mark II wyposażono w dwa mechanizmy z osobnymi silnikami o wysokim momencie obrotowym, które służą do napędu lustra i naciągu migawki. Pozwala to osiągnąć wysoką prędkość, ale również izoluje od siebie te dwa elementy. Silnik napędu lustra i silnik naciągu migawki są wyposażone w zawieszenie wykonane z elastycznego materiału. Pozwala to wyciszyć dźwięk mechanizmu i zminimalizować drgania podczas fotografowania.

Nośnik CFast 2.0™

EOS-1D X Mark II  to pierwszy aparat serii EOS wyposażony oprócz gniazda karty CF także w gniazdo nośników CFast 2.0™. Karty CFast 2.0™ są podobne wielkością do kart CompactFlash, jednakże zostały wyposażone we wpuszczane styki, co zwiększa ich wytrzymałość i odporność na problemy związane z wygiętymi stykami. Nośniki CFast 2.0™ obecnie charakteryzują się prędkością zapisu do 440 MB/s — trzykrotnie większą niż w przypadku najszybszych kart CompactFlash (150 MB/s). Tak duże prędkości zapisu umożliwiają wykonanie serii 170 zdjęć w pełnej rozdzielczości w trybie RAW. Ponadto obsługa formatu exFAT2 znosi ograniczenie rozmiaru pliku do 4 GB, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już łączyć plików w przypadku nagrywania filmów.

 

Wysokiej rozdzielczości, dotykowy ekran LCD

Zastosowany w aparacie dotykowy ekran Clear View LCD II o proporcjach 3:2  osiągnął doskonalą rozdzielczość 1.62 mln punktów. Obraz jest więc nie tylko doskonały w zapisie ale również w podglądzie.

Pojemnościowy ekran dotykowy ułatwia wybieranie lub przełączanie punktów AF i powiększanie podglądu podczas fotografowania w trybie Live View lub nagrywania filmów.

Inteligentny wizjer II

Profesjonaliści nie mogą sobie pozwolić na przegapienie wydarzeń. Czas spędzony z dala od wizjera niesie ze sobą ryzyko przegapienia kluczowego momentu, dlatego inżynierowie firmy Canon z uwagą wsłuchali się w opinie społeczności użytkowników urządzeń EOS i przenieśli więcej informacji do wizjera EOS-1D X Mark II, który można dostosowywać do potrzeb. Teraz można z łatwością zmieniać ustawienia i sprawdzać stan aparatu bez odsuwania oka od wizjera.

W wizjerze można sprawdzać i zmieniać wszystkie ustawienia, w tym tryb fotografowania, tryb pomiaru, balans bieli i tryb napędu. Ponadto pojawiają się na nim ostrzeżenia dotyczące funkcji detekcji migotania.

Około 100% pokrycie obrazu w wizjerze sprawia, że zobaczysz cały fotografowany kadr. Z kolei punkt oczny rzędu 20 mm zapewnia szeroką perspektywę na wydarzenia rozgrywające się przed obiektywem - z łatwością zarejestrujesz ujęcie dokładnie w taki sposób, w jaki chcesz.

Konstrukcja ze stopu magnezu, najwyższa odporność na warunki atmosferyczne

EOS-1D X Mark II został zaprojektowany z myślą o ciągłym, profesjonalnym użytkowaniu w trudnych warunkach pogodowych wykorzystując tę samą konstrukcję odporną na kurz i zachlapania co EOS-1D X.  Korpus aparatu został wyposażony w 76 uszczelnień wokół przycisków i łączeń, dziękiczemu woda i kurz są utrzymywane z dala od wnętrza obudowy. W przypadku połączenia z obiektywem EF serii L firmy Canon oraz lampą błyskową Speedlite 600EX-RT wodoodporność zostaje zachowana za pośrednictwem gumowych osłon wokół punktów połączenia. W połączeniu z obudową ze stopu magnezu oraz wewnętrzną strukturą, aparat jest wytrzymały, trwały i przygotowany do ciężkiej, profesjonalnej pracy.

Niepowtarzalna jakość filmów w 4K

Potęga rozdzielczości 4K ożywi wszystkie obrazy. Aparat umożliwia wewnętrzne rejestrowanie na nośnikach CFast 2.0™ (zalecane) materiałów w jakości 4K (4096 × 2160) do 60p lub materiałów w jakości Full HD do 120p przeznaczonych do nagrań w zwolnionym tempie. Ekran dotykowy LCD wraz z układem AF Dual Pixel CMOS, współpracującym z wszystkimi obiektywami EF firmy Canon, pozwala łatwo i dokładnie ustawiać ostrość i śledzić punkt AF podczas filmowania oraz w trybie Live View.

Technologia Dual Pixel CMOS AF

Dual Pixel CMOS AF jest technologią automatycznej, opartej na matrycy regulacji ostrości (AF) z detekcją fazy. Ma zapewniać bezproblemowe i bardzo skuteczne śledzenie punktu ostrości w filmach i szybką pracę autofokusa podczas fotografowania w trybie Live View.

Jest to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Canon, która znakomicie nadaje się do tworzenia profesjonalnie wyglądających efektów zmiany odległości ogniskowania i utrzymywania ostrości obiektu poruszającego się w stronę użytkownika z jednoczesnym rozmyciem tła. Jest to cecha typowa dla filmów EOS.

W przypadku filmowania z technologią Dual Pixel CMOS AF liczba stopni szybkości ustawiania ostrości podczas przemieszczania z punktu A do punktu B została podwojona: od pięciu kroków w EOS 70D i EOS 7D Mark II do dziesięciu kroków w EOS-1D X Mark II, dzięki czemu aparat zapewnia jeszcze szybsze, płynne przejścia ostrości. Obecnie technologia obejmuje około 80% obszaru matrycy i pracuje ze wszystkimi obiektywami EF, we wszystkich warunkach fotograficznych oraz we wszystkich jakościach i rozmiarach filmowania.

Zachwycające filmy EOS 4K 60p

EOS-1D X Mark II umożliwia filmowcom i osobom tworzącym nagrania dokumentalne rejestrowanie historii w zachwycającej rozdzielczości 4K i w szerokiej gamie prędkości nagrywania. Filmy 4K są nagrywane wewnętrznie w standardzie DCI 4K w macierzystej rozdzielczości 4096 × 2160 (proporcje 17:9) w matrycy, dzięki czemu gwarantowana jest najwyższa ostrość i jakość obrazu.

Praca w formacie 4K jest jeszcze bardziej elastyczna dzięki szerokiej gamie prędkości nagrywania - 23,98, 24, 25, 29,97, 50 lub 59,94 kl./s. Chociaż uważa się, że skupianie ostrości w 4K jest trudne, to w przypadku aparatu EOS-1D X Mark II z technologią Dual Pixel CMOS AF staje się one niezwykle proste i precyzyjne. W przypadku nagrywania wewnętrznego zaleca się stosowanie nośnika CFast 2.0™. Aparat EOS-1D X Mark II może nagrywać materiał w jakości 4K przez maks. 29 min i 59 s w trybie ciągłym z dowolnie wybraną prędkością.

Wyodrębnianie zdjęć z filmów 4K w rozdzielczości 8,8 MP

Z materiałów zarejestrowanych w jakości 4K - nawet przy 60 kl./s - można także wyodrębnić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 8,8 MP. Użytkownik może przeglądać nagranie na ekranie aparatu i wyodrębnić pojedynczą klatkę. Sprawdza się to doskonale w przypadku szybko poruszających się obiektów, gdy wymagane jest nagrywanie z dużą liczbą klatek na sekundę, a także w sytuacjach, w których wymagane jest dostarczenie klientom zdjęć i materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości.

Filmy 120p z dużą prędkością nagrywania

Poza nagrywaniem w 4K aparat EOS-1D X Mark II może rejestrować obraz w rozdzielczości Full HD w trybie 120P lub 100P. Wiele aparatów z możliwością nagrywania filmów z dużą prędkością blokuje ostrość, jednak aparat EOS-1D X Mark II wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS AF, zapewniając funkcję AF nawet w trybie 120P/100P.

Filmy o dużej prędkości nagrywania są rejestrowane w ¼ szybkości (w zwolnionym tempie) bez dźwięku, podczas gdy kod czasowy odlicza 4 sekundy na każdą sekundę nagrania. Maksymalny czas nagrania wynosi 7 minut i 29 sekund.

Szeroki wybór złączy, szybka komunikacja

SuperSpeed USB 3.0 oraz łączność Gigabit za pośrednictwem kart Wi-Fi Ethernet lub przekaźnika WFT-E8 zapewnia ogromną swobodę podczas pracy w dowolnym miejscu. Z kolei wbudowany moduł GPS może automatycznie aktualizować czas w przypadku zmiany strefy czasowej, łącząc się z globalną siecią satelitów GPS. Dzięki funkcji kadrowania i zmiany rozmiaru możesz wysyłać ujęcia tak, jak powinny wyglądać - bez korzystania z komputera.

Wyjście HDMI

Wyjście HDMI umożliwia zewnętrzne nagrywanie czystego, nieskompresowanego obrazu Full HD (4:2:2, 8 bitów)1. Ponieważ złącze HDMI obsługuje także dźwięk, możliwe jest monitorowanie i nagrywanie dźwięku do zewnętrznego urządzenia.

Ponadto przez złącze HDMI można podłączyć zewnętrzny monitor, aby monitorować nagrywanie filmu. Użytkownik może zdecydować, czy na zewnętrznym monitorze mają być wyświetlane informacje o ustawieniach filmu. Co więcej, istnieje możliwość włączenia jednoczesnego wyświetlania obrazu na ekranie LCD w aparacie i zewnętrznym monitorze podłączonym przez HDMI, co jeszcze bardziej ułatwia monitorowanie pracy.

1 Brak obsługi wyjścia 4K HDMI.

Gniazdo słuchawkowe i wejście liniowe

Do gniazda mikrofonu można podłączyć zewnętrzny mikrofon, aby zapewnić nagrywanie dźwięku stereo. Z kolei gniazdo słuchawkowe umożliwia sprawdzanie poziomu dźwięku podczas nagrywania.

Dzięki obsłudze różnych prędkości i formatów nagrywania oraz akcesoriów filmowych aparat EOS-1D X Mark II gwarantuje profesjonalną jakość podczas nagrywania filmów, która znacznie przewyższa możliwości EOS-1D X.

Zdalne nagrywanie filmów

Po podłączeniu przekaźnika Wi-Fi WFT-E8 do aparatu EOS-1D X Mark II można uzyskać jeszcze więcej kreatywnych opcji sterowania podczas nagrywania filmów. Można wykorzystać urządzenie przenośne, np. telefon lub tablet, aby rozpocząć/zatrzymać nagrywanie za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect (iOS i Android). Po rozpoczęciu nagrywania film będzie rejestrowany nawet wtedy, gdy połączenie pomiędzy aparatem EOS-1D X Mark II i urządzeniem przenośnym zostanie utracone. Jeśli urządzenie przenośne zostanie odsunięte od aparatu, a następnie znów znajdzie się w jego pobliżu, ponownie nawiąże połączenie z aparatem EOS-1D X Mark II, umożliwiając zatrzymanie nagrywania. Funkcja ta sprawdza się w sytuacjach, w których często dochodzi do zakłóceń łączności Wi-Fi lub w przypadku nagrywania z drona. Filmy MP4 można przenieść na urządzenie przenośne, a następnie w szybki i łatwy sposób udostępnić.

Serwer WFT obsługuje teraz nagrywanie filmów i zapewnia więcej kompleksowych funkcji sterowania w porównaniu z aplikacją Camera Connect.

Wbudowany moduł GPS

Aparat EOS-1D X Mark II ma wbudowaną łączność z satelitami systemu pozycjonowania satelitarnego GPS (USA), GLONASS (Rosja) i Quasi-Zenith Satellite Michibiki (Japonia), co zwiększa dokładność działania modułu GPS i umożliwia szybkie przechwycenie sygnałów1. Aparat dodaje do metadanych obrazu informacje o pozycji geograficznej (długość i szerokość geograficzna, wysokość oraz uniwersalny czas koordynowany). Jest to przydatny dodatek dla agencji i fotografów pragnących automatycznie określać czas i miejsce wykonania zdjęć.

System GPS umożliwia również automatyczne ustawianie zegara aparatu na podstawie danych odebranych z satelitów, natomiast funkcja rejestrowania pozycji pozwala użytkownikowi śledzić drogę pokonaną z aparatem, którą można następnie wykorzystać w systemach map. Informacje GPS mogą zostać zapisane w filmach (na początku nagrań).

1 Urządzenia Canon GP-E1 i GP-E2 oraz urządzenia Bluetooth innych firm z łącznością GPS nie są obsługiwane.

Kadrowanie i wysyłanie

Funkcja kadrowania i zmiany rozmiaru podczas odtwarzania jeszcze bardziej rozszerza możliwości aparatu EOS-1D X Mark II. Obie funkcje zostały uwzględnione na prośbę użytkowników dotyczącą możliwości przetwarzania kompozycji po zarejestrowaniu obrazu i łatwej zmiany rozmiaru obrazu celem natychmiastowego udostępnienia. Fotografowie mogą kadrować obrazy zgodnie z własnymi preferencjami, a następnie szybko wysyłać je do redaktorów i stanowisk obsługi zdjęć.

Szybka łączność

Złącze USB 3.0 SuperSpeed zapewnia szybkie przesyłanie zdjęć do komputera. EOS-1D X Mark II, podobnie jak EOS-1D X, umożliwia przesyłanie zdjęć poprzez sieć z wykorzystaniem wbudowanego gniazda Ethernet lub opcjonalnego przekaźnika Wi-Fi WFT-E8 lub WFT-E6.

WFT-E8 z obsługą standardu IEEE 802.11AC

Bezprzewodowy przekaźnik WFT-E8 zapewnia więcej opcji łączności w aparacie EOS-1D X Mark II. Szybka transmisja przez sieć WLAN, ulepszona opcja przesyłania przez FTPS i możliwość zdalnego fotografowania sprawiają, że przekaźnik WFT-E8 stanowi niezbędne akcesorium do aparatu EOS-1D X Mark II.

Obsługa standardu IEEE 802.11ac (pasmo 5 GHz), zapewniającego około 2,5-krotnie szybszą komunikację niż standard IEEE 802.11n, umożliwia szybkie przesyłanie danych z odległości maks. 150 m. Ustawienia aparatu, np. ostrość, czas naświetlania, tryb Live View i odtwarzanie podczas zdalnego rejestrowania, można kontrolować za pośrednictwem opcjonalnego serwera WFT lub aplikacji Canon Camera Connect.

Liczba ustawień połączeń sieciowych, które można zapisać w aparacie EOS-1D X Mark II, została zwiększona z 5 (w modelu EOS-1D X) do 20. Z kolei liczba pozycji, które można zapisać na karcie pamięci, pozostała na tym samym poziomie (10).

Aplikacja Canon Camera Connect

Aplikacja Canon Camera Connect umożliwia podłączanie aparatu EOS-1D X Mark II (za pośrednictwem przekaźnika WFT-E8 lub WFT-E6) do smartfona lub tabletu (z systemem iOS lub Android) w celu zdalnego rejestrowania, przeglądania, oceniania, przesyłania i udostępniania obrazów, gdy aparat znajduje się poza zasięgiem użytkownika, np. za bramką piłkarską. Dzięki temu obrazy mogą być natychmiast pobierane przez stanowiska obsługi zdjęć lub przesyłane do mediów społecznościowych. Ponadto aplikacja Camera Connect umożliwia nagrywanie filmów MP4 w aparacie EOS-1D X Mark II i ich przesyłanie.

Specyfikacja

Parametry techniczne

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 20.2
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: 35.9 x 23.9 mm
Zoom optyczny: w zależności od obiektywu
Zoom cyfrowy: brak
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: w zależności od obiektywu
Mocowanie: Canon EF
Jasność obiektywu [f/]: w zależności od obiektywu
Zakres ustawiania ostrości [cm]: w zależności od obiektywu
Makro [cm]: w zależności od obiektywu
Stabilizacja: brak
Średnica obiektywu [mm]: w zależności od obiektywu
Czas otwarcia migawki [s]: 30-1/8000 s (z dokładnością do 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb (Pełny zakres czasów otwarcia migawki. dostępny zakres zależy od trybu fotografowania)
Pomiar światła: Około Czujnik pomiarowy RGB+IR, 360 000 pikseli, 216-strefowy pomiar. System inteligentnej analizy obiektu EOS (1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF) (2) Pomiar skupiony (około. 6,2% wizjera na środku) (3) Punktowy: centralny pomiar punktowy (około 1,5% wizjera na środku) punktowy powiązany z polem AF Pomiar wielopunktowy (4) Pomiar centralnie ważony uśredniony
Rozmiar LCD [cale]: 3.2
Typ LCD: Clear View LCD II o przekątnej 8.11 cm (3.,2 cala) i rozdzielczości około 1.62 mln punktów, dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]: 1.62 mln
Jasność LCD: Ręczna: siedem poziomów regulacji
Obracany LCD: nie
Wizjer: Pryzmat pentagonalny, Pole widzenia (pionowo/poziomo) Około 100% Powiększenie Około 0,76x(4) Punkt oczny Około 20 mm (od środka soczewki okularu) Korekcja dioptrii Od -3 do +1 m-1 (dioptria) Matówka Wymienna. Standardowa matówka Ec-C6 wchodzi w skład zestawu. Może być wymieniona na model Ec-A, B lub L
Autofokus: 61 punktów / maks. 41 punktów krzyżowych, w tym 5 podwójnie krzyżowych (f/2,8) oraz 61 punktów / 21 punktów krzyżowych (f/8)(11) Liczba punktów krzyżowych AF zależy od obiektywu.
Manualfokus MF: w zależności od obiektywu
Efekty barwne: brak
Czułość ISO: Automatycznie, 100-51200 (z dokładnością do 1/3 lub całego stopnia) Wartość czułości ISO można rozszerzyć do wartości: L: 50, H1: 102400, H2: 204800, H3: 409600
Balans bieli: Ustawienia AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, światło żarówek, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej Korekcja balansu bieli: 1. niebieski/bursztynowy +/-9 2. purpurowy/zielony +/-9 Balans bieli wg wzorca Tak, możliwy zapis 5 ustawień Sekwencja nastaw balansu bieli +/-3 poziomy z przyrostem co 1 poziom Sekwencja 2, 3, 5 lub 7 zdjęć po każdym zwolnieniu migawki Wybierana przez użytkownika kompensacja dla kolorów niebieski/bursztynowy lub purpurowy/zielony
Lampa błyskowa: brak - gorąca stopka
Tryby pracy lampy: w zależności od lampy
Zasięg błysku: w zależności od lampy
Zdjęcia seryjne: Maks. Około 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE, z zachowaniem prędkości do nieograniczonej liczby zdjęć JPEG lub 170 obrazów RAW, z kartą CFast 2.0™(1) (2) (10) Maks. 16 kl./s w trybie Live View po zablokowaniu lustra podniesionego i z ustawieniami ekspozycji i AF zablokowanymi na pierwszej klatce
Filmowanie: 119,9p / 59,94p / 29,97p / 24,00p / 23,98p (z NTSC) 100,0p / 50,00p / 25,00p / 24,00p (z PAL) 119,9p / 100,0p w jakości Full HD – tylko filmy z wysoką prędkością klatkową
Dźwięk: jest
Menu w języku polskim: jest
Pamięć: karty pamięci CFast oraz Compact Flash
Złącza: Wyjście HDMI mini (typ C, zgodne z HDMI-CEC), złącze systemu rozszerzeń (dla WFT-E8 i WFT-E6), wejście mikrofonu zewnętrznego / wejście audio (mini-jack stereo), wejście słuchawkowe (mini-jack stereo), RJ-45 (Gigabit Ethernet), złącze typu N3 (złącze zdalnego wyzwalania)
Rodzaj zasilania: Akumulator litowo-jonowy LP-E19 (dostarczony) / LP-E4N/LP-E4
Waga [g]: 1340
Wymiary [mm] - szerokość: 158
Wymiary [mm] - wysokość: 167.6
Wymiary [mm] - głębokość: 82.6

KONTAKT


Telefon: +48 (91) 443 56 11
E-mail: strefa-marek@cyfrowe.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Zachęcamy też do kontaktu poprzez formularz kontaktowy Allegro.

SPOSÓB DOSTAWY:
Gdańsk - ul. Kartuska149/11

Warszawa - ul. Wałbrzyska 11, Centrum Handlowe LAND, lokal 193

Katowice - ul. Warszawska 61

Poznań - ul. Głogowska 38

Szczecin - ul. Boh. Getta Warszawskiego 23/1

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności:

 • Płatność za pobraniem
 • Przedpłata na konto bankowe

Na wszystkie towary zakupione w Strefie Canon wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, koniecznie napisz nam o tym, podając niezbędne dane.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Dbamy o wysoką jakość obsługi posprzedażowej podczas trwania gwarancji zakupionych u nas produktów.

ZWROTY I REKLAMACJE

Zgodnie z obowiązującym prawem, w okresie 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny.

Wszelkie informacje dotyczące procedury zwrotu oraz reklamacji produktów zakupionych w Strefie marek Allegro dołączone są do maila potwierdzającego dany zakup, wysyłanego przez system Allegro.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Odbiór w 5 salonach , Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Salon Gdańsk
Kartuska 149 lok. 18
80-138 Gdańsk
woj. lubelskie
email: allegro@cyfrowe.pl
tel.: +48 91 443 56 11

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota 10:00 - 14:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Salon Katowice
Warszawska 61
40-010 Katowice
woj. śląskie
email: allegro@cyfrowe.pl
tel.: +48 91 443 56 11

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Salon Poznań
Głogowska 38
60-736 Poznań
woj. wielkopolskie
email: allegro@cyfrowe.pl
tel.: +48 91 443 56 11

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Salon Szczecin
Boh. Getta Warszawskiego 23/1
70-302 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
email: allegro@cyfrowe.pl
tel.: +48 91 443 56 11

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Salon Warszawa Centrum Handlowe LAND
Wałbrzyska 11
02-739 Warszawa
woj. mazowieckie
email: allegro@cyfrowe.pl
tel.: +48 91 443 56 11

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

 • Allegro Finanse
 • Zwykły przelew bankowy
  52109010980000000009038942
  68114010650000205856001003

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Gwarancja
Gwarancja zwykle udzielana jest przez producenta lub dystrybutora danego towaru. W przypadku udzielenia gwarancji odpowiedzialność wobec konsumenta (nabywcy towaru) ponosi udzielający gwarancji, zwany gwarantem.
W przypadku woli skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji powinni Państwo zwrócić się bezpośrednio do gwaranta, jednakże aby ułatwić Państwu możliwość skorzystania z uprawnień gwarancyjnych, oferujemy pośredniczenie pomiędzy Państwem, a gwarantem.
W związku z powyższym, w przypadku towarów kupionych od Cyfrowe.pl sp. z o.o., objętych gwarancją, możecie Państwo – zamiast bezpośrednio kontaktować się z gwarantem – skontaktować się z nami. Proponujemy skorzystanie z formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej, przy czym proszę pamiętać, aby zaznaczyć, że chcecie Państwo skorzystać z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji.
W przypadku skorzystania z naszego pośrednictwa zobowiązujemy się do przekazania towaru gwarantowi w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez nas towaru od Państwa. Towar prosimy przesyłać na adres Cyfrowe.pl Sp. z o.o., Gdańsk 80-138, ul. Kartuska 149.
Rozpatrywanie Państwa roszczeń z tytułu gwarancji odbywało się będzie na zasadach określonych w treści udzielonej gwarancji. Po otrzymaniu przez nas towaru od gwaranta niezwłocznie poinformujemy Państwa o odebraniu przez nas towaru od gwaranta i o działaniach podjętych przez gwaranta oraz prześlemy towar na wskazany przez Państwa adres albo będziecie mogli Państwo odebrać od nas towar osobiście. Koszt odesłania naprawionego towaru ponosi Cyfrowe.pl Sp. z o.o.


Rękojmia
Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmi na zasadach określonych w kodeksie cywilnym. Wszelkich zgłoszeń z tytułu rękojmi możecie Państwo dokonywać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej lub pocztą elektroniczną na adres .
W zgłoszeniu dokonywanym w ramach rękojmi prosimy o jednoznaczne określenie czego się Państwo domagacie oraz opisanie na czym polega zgłaszana wada. Prosimy także o wysłanie na adres Cyfrowe.pl Sp. z o.o., ul. Kartuska 149 80-138 Gdańsk, kwestionowanego towaru. Chcielibyśmy podkreślić, iż bardzo często nie jesteśmy w stanie odnieść się do zgłaszanej przez Państwa wady nie dysponując towarem w celu jego zbadania.
Do Państwa żądania ustosunkujemy się w terminie 14 dni, informując, czy je uznajemy czy nie. Brak odpowiedzi w tym terminie oznacza, że uznaliśmy Państwa roszczenie za uzasadnione.
W przypadku uznania przez nas Państwa roszczeń niezwłocznie przystąpimy do usunięcia wady w sposób przez Państwa określony.
W przypadku nie uznania przez nas Państwa żądań, przysługuje Państwu prawo skierowania sprawy do sądu lub też skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń (w tym zakresie możliwe jest np. skorzystanie z mediacji Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej lub unijej platformy internetowej ODR).

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Cyfrowe.pl Sp. z o.o.
Kartuska 149/11
80-138 Gdańsk
Dodatkowe informacje

 SerwisZa naszym pośrednictwem możesz oddać sprzęt do serwisu. Realizujemy zarówno zgłoszenia gwarancyjne jak i pogwarancyjne.Przebieg zgłoszenia serwisowego w Cyfrowe.pl:

 1. Wypełnij formularz: Zgłoszenie do serwisu ( https://www.cyfrowe.pl/zgloszenie-serwis.php5 )
 2. Wydrukuj zgłoszenie i dołącz wraz z kopią dokumentu zakupu i kartą gwarancyjną do sprzętu
 3. Dostarcz produkt bezpośrednio do jednego z naszych sklepów lub kurierem dpd
 4. Poinformujemy Cię, gdy sprzęt zostanie wysłany do serwisu
 5. Czas oczekiwania na naprawę może wynieść 2-3 tygodnie
 6. Gdy sprzęt wróci z serwisu -przetestujemy go
 7. Poinformujemy Cię, gdy sprzęt będzie do odbioru
 8. Przekażemy produkt do sklepu lub nadamy przesyłkę firmą kurierską dpd pod wskazany w zgłoszeniu adres (na terenie Polski dostawa bezpłatna, wysyłka na terenie krajów EU - ustalane indywidualnie)

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Cyfrowe.pl Sp. z o.o.
Kartuska 149/11
80-138 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Kiedy i kto może zwrócić towarSkutki odstąpienia od umowyKosztyZwrot pieniędzyZgłoszenie zwrotu / odstąpienie od umowyProcedura zwrotuBrak prawa do odstąpienia od umowy Zwrot przysługuje jeśli jesteście Państwo konsumentami w rozumieniu  Kodeksu Cywilnego. Zwrot przysługuje zgodnie z przepisami prawa w  przypadku zawarcia umowy na odległość (tj. poprzez naszą stronę  internetową, telefonicznie, faksem lub za pomocą poczty elektronicznej).  Prawo zwrotu przysługuje także w przypadku, gdy zamówienie dokonane  zostało na odległość, a odbiór towaru następuje w naszym sklepie  stacjonarnym.Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania  jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po  upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa  weszła w posiadanie rzeczy.W przypadku odstąpienia od umowy:a) My jesteśmy zobowiązani do zwrotu Państwu wszystkich otrzymanych  od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem  dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu  dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany  przez nas). Zwrotu dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie  później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani  o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.  b) Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do zwrotu zakupionej rzeczy.Ponoszą Państwo jedynie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (czyli odesłania towaru, dostarczenia do nas).Ponadto odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy  wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji  (czyli płacąc kartą płatniczą otrzymujecie Państwo zwrot na kartę),  chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W  każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym  zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy  lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania w zależności od tego,  które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotów staramy się dokonywać  niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów.W przypadku zwrotu towaru w sklepach stacjonarnych Cyfrowe.pl, zwrot  pieniędzy może nastąpić nie w momencie zwrotu (tj. dostarczenia  sprzętu), ale niezwłocznie w późniejszym terminie, nie dłużej niż do 7  dni m.in. z uwagi na fakt nie posiadania w danej chwili odpowiedniej  kwoty gotówki.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo  poinformować nas (tj. Cyfrowe.pl Sp. z o.o., 80-138 Gdańsk, ul. Kartuska  149/11) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego  oświadczenia np. poprzez:

 • wypełnienie internetowego formularza na naszej stronie internetowej (preferowany sposób) Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak  nie jest to obowiązkowe. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości,  prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o  odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą  elektroniczną). 
 • wysłanie wiadomości email z treścią oświadczenia na adres  (koniecznie podaj nr zamówienia, data odbioru przesyłki, jaki towar zwracany)
 • przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem
 • przesłanie oświadczenia faksem na nr 58 3264049

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali  Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa  odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) przebiegała jak  najszybciej, bez nieporozumień czy błędów, proponujemy do stosowania się  do poniższych zasad:

 1. Poinformować nas o Państwa decyzji (patrz punkt wyżej)
 2. Skompletować zwracany towar.
 3. Dołączyć do paczki dowód zakupu (paragon/faktura) dla łatwiejszej  identyfikacji transakcji lub inny dowód potwierdzający zakup tego towaru  u nas.
 4. Dołączenie do paczki oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub  przynajmniej danych kontaktowych do siebie - dla szybciej identyfikacji  przesyłki/zamówienia.
 5. Bezpieczne zapakowanie paczki i oznaczenie jej dopiskiem ‘ZWROT’ dla łatwiejszej identyfikacji przesyłki.
 6. Niezwłoczne nadanie paczki, na swój koszt, na  adres siedziby naszej firmy (Cyfrowe.pl Sp. z o.o., 80-138 Gdańsk, ul.  Kartuska 149/11). Uwaga, paczki za pobraniem nie będą przyjmowane! Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym  razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo  o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany jeżeli odeślą Państwo  rzecz przed upływem 14 dni. Zwrotu możecie Państwo także dokonać osobiście w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.  

Ułatwiamy zwrot - Odsyłając towar możecie Państwo skorzystać z usług firmy kurierskiej DPD poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie.  Wtedy za usługę zapłaci sklep Cyfrowe.pl, a następnie koszt usługi w  wysokości 16 zł odliczany jest od kwoty zwracanej w związku ze zwrotem  towaru. W ten sposób nie musicie Państwo płacić gotówką za przesyłkę w  momencie nadania oraz macie zagwarantowany niski koszt przesyłki.Informujemy, że prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem  przedsiębiorstwa oraz na odległość nie przysługuje konsumentowi w  odniesieniu do umów:

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę  za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed  rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez  przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb (np. fotoksiążka hdbook);
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu,  ze względu na swój charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami;
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 8. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy.

O sprzedającym
Canon
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

589

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 91 443 56 11
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Kochamy fotografię równie mocno, jak ludzie, którzy u nas kupują. Mamy z tego niesamowitą frajdę, gdy przychodzicie do nas po nowy aparat lub po nowy obiektyw, żeby ciągle się doskonalić i robić lepsze zdjęcia, które zachwycą innych.  Są wśród nas, w każdym dziale firmy, od logistyki i magazynu, przez sprzedawców i na konsultantach infolinii kończąc praktycy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez fotografowania i filmowania. Codziennie czekamy na Was pod telefonem, przed ekranami monitorów i za sklepową ladą, żeby usłyszeć pytanie jak robić lepsze zdjęcia? Czym je zrobić i w jaki sposób? To główny temat każdego dnia, nasz ulubiony, wałkowany bez przerwy. Cyfrowe.pl Sp. z o.o. ul. Kartuska 149/11  80-138 Gdańsk NIP: 583-300-36-28  REGON: 220517299  UE VAT ID: PL5833003628  KRS: 0000293552 zarejestrowany przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ  Kapitał zakładowy: 2 050 000 PLN  Numer GIOŚ: E0010148Z  Numer GIODO: 106022  Główny przedmiot działalności wg PKD 2007: 47.91.Z

Pozostałe informacje

email: allegro@cyfrowe.pl
telefon: 91 443 56 11