Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ŁUNIŃSKI - NAPOLEON Legiony i Księstwo Warszawskie (7209645604)

zakończona
799,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka48 10,80 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: GODZIESZE, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

Parametry

  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury

Opis

ŁUNIŃSKI ERNEST

NAPOLEON

Legiony i Księstwo Warszawskie

Z ilustracjami podług obrazów, portretów, rzeźb, rycin, pamiątek i t.p.

Warszawa, Nakład i Druk Tow. S. Orgelbranda Synów, brak datowania, str. 364, format 25 x 35cm

TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA, GRZBIET OZDOBNY ZE ZŁOCENIAMI, PRZEDNIE LICO BARDZO OZDOBNE, NA TYLNYM LICU TŁOCZONY ZNAK NAPOLEONA

STAN DB/ pieczęć własn., ślad taśmy na przedniej wyklejce, przetarcia i otarcia narożników i grzbietu, drobne naddarcie grzbietu

zdecydowanie DOBRY EGZEMPLARZ

Dostawa i płatność
od 10,80 zł

Lokalizacja: GODZIESZE, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u eugeniusz1950 za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
10,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

BTB Paweł Kołata
Saczyn 53a
62-872 Godziesze
Dodatkowe informacje

 1.Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru bez podania przyczyny. Zwrot towaru jest możliwy pod warunkiem, że towar jest niezniszczony, nie był używany, a w przypadku nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych, dodatkowo, gdy znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Uprawnienie powyższe przysługuje Kupującemu będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22(1) kodeksu cywilnego.
2.Antykwariat jest obowiązany do dostarczenia rzeczy wolnych od wad fizycznych. W przypadku niezgodności towaru z umową (posiadającego wady fizyczne), Kupującemu przysługuje prawo do reklamacji towaru w ciągu 2 lat od daty wydania rzeczy bezpośrednio Kupującemu lub wybranemu przez niego przewoźnikowi.
3.Zwracany lub reklamowany towar należy przesyłać na adres: BTB Paweł Kołata, Saczyn 53a, 62-872 Godziesze.
4.Odstępując od umowy (tj. zwracając towar) należy dołączyć do niego oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Formularz oświadczenia znajduje się pod regulaminem. Razem z towarem należy także zwrócić otrzymany dowód zakupu.
5.Reklamując towar należy do przesyłki dołączyć pismo wskazujące przyczynę reklamacji oraz żądanie usunięcia wady lub wymiany na rzecz wolną od wad lub obniżenia ceny lub odstąpienie od umowy, a także otrzymany dowód zakupu.
6.Uprawnienia do żądania obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy nie przysługują Kupującemu, jeżeli Antykwariat niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie.
7.W razie odstąpienia przez Kupującego od umowy, Antykwariat dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z dodatkowymi kosztami, w szczególności na zwrot na wskazany przez niego w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego. W każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem; W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Kupującego.
8.W przypadku odstąpienia od umowy pieniądze zostaną odesłane niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia przez Kupującego oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy.
9.W przypadku odstąpienia od umowy, Antykwariat gwarantuje zwrot ceny towaru i kosztów dostawy,
Antykwariat nie ponosi kosztów odesłania towaru. Antykwariat nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
10. W przypadku uznania reklamacji, Antykwariat w zależności od żądania Kupującego naprawi lub wymieni towar na nowy, a jeśli powyższe okaże się niemożliwe (towar niedostępny, wyczerpany nakład, pomyłka w opisie towaru) zwróci należność za towar podlegający reklamacji lub zaproponuje inne spośród dostępnych w Antykwariacie towarów; bądź też w przypadku żądania obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy zwróci uiszczoną przez Kupującego należność w całości lub w części. W przypadku uznania reklamacji, Antykwariat zwróci poniesione przez Kupującego koszty odesłania reklamowanego towaru.
11.Antykwariat rozpatruje reklamację w ciągu 14 dni od jej otrzymania. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BTB Paweł Kołata
Saczyn 53a
62-872 Godziesze

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
eugeniusz1950
98,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

76

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Paweł Kołata
BTB
SACZYN 53A
62-872 GODZIESZE
REGON: 251642669
NIP: 618-185-33-69

Kontakt

  • +48 *** *** *** (pokaż)
  • +48 *** *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Na koncie Eugeniusz1950 działamy pod nazwą BTB.

Jest to kolejne konto sprzedażowe Internetowego Antykwariatu Sobieski, który istnieje na rynku antykwarycznym od kilkunastu lat prowadząc skup i sprzedaż książek przedwojennych i polskich starodruków. Poszukujemy rzeczy rzadkich i pięknych, skupujemy całe księgozbiory, ale również pojedyncze obiekty. W ofercie naszego antykwariatu online znajdują się unikatowe książki i starodruki, ekspertyzy i wyceny, pomoc w zakładaniu, tworzeniu i uzupełnianiu bibliotek oraz prywatnych księgozbiorów, wyszukiwanie rzadkich obiektów do kolekcji, ekskluzywne książki na prezent. Znajdą u nas Państwo m.in. oprawy wydawnicze, solidne wydania, pierwodruki oraz pierwsze wydania klasyki literatury polskiej oraz światowej. Osobny dział stanowi literatura historyczna, gdzie sporo uwagi poświęcono Napoleonowi Bonaparte czy Józefowi Piłsudskiego.  Wśród Klientów naszego antykwariatu internetowego znajdują się liczne instytucje państwowe, biblioteki i muzea oraz prywatni kolekcjonerzy, osoby ze świata biznesu, kultury i polityki. Pozyskanie rzadkich egzemplarzy wczesnych wydań książkowych w oryginalnych i dobrze zachowanych oprawach staje się czasem niewykonalne, natomiast współcześnie wydane pozycje zwykle odbiegają od reszty naszego zbioru, psując poczucie ładu i estetyki. Świadczone przez nas usługi introligatorskie pozwolą odrestaurować cenne, lecz zniszczone egzemplarze. Zapraszamy do działu książka na prezent, gdzie znajdą Państwo m.in. luksusowe książki w skórzanych oprawach. Oferowane książki kolekcjonerskie są starannie wyselekcjonowane i w doskonałym stanie zachowania, co znacznie podnosi ich walory estetyczne i wartość rynkową. Nasze rzeczy zawsze pochodzą z legalnych źródeł. Na życzenie naszych Klientów wystawiamy certyfikaty firmowe potwierdzające autentyczność i oryginalność zakupionych przedmiotów. Życzymy udanych zakupów i trafnych inwestycji przynoszących satysfakcję oraz prestiż.

Pozostałe informacje

Do każdego zakupu załączamy paragon fiskalny, na życzenie wystawiamy f-rę VAT lub VAT-marżę.


Koszty wysyłki krajowej są niezależne od ilości zakupionych towarów.

Zakupy powyżej 1000 zł premiujemy darmową dostawą.

Klientów z zagranicy prosimy o wcześniejszy kontakt celem uzgodnienia warunków i kosztów dostawy.


Wyświetlenia:13
Numer oferty:7209645604
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry