ŁUKASZ JARUGA - MAGIA SPOJRZENIA 40 X 50 CM (6483411661)

zakończona
1 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska 35,00 zł
  • lokalizacja: PRZEMYŚL
  • temat: portret
  • rama: bez ramy
  • czas powstania: po 2000
  • wysokość (cm): 40.00 [см]
  • szerokość (cm): 50.00 [см]

Przepiękny OBRAZ '' Magia spojrzenia "

OLEJ,płótno

WYMIARY 40 X 50 CM

"Oczy są jednym z najważniejszych elementów twarzy.


To właśnie wyraz spojrzenia ukazuje ukryte w Nas emocje,


uczucia i pragnienia.


Oczy są zwierciadłem duszy, a w duszy ukryta jest magia,


która wypływa z Nas, z każdym Naszym spojrzeniem."

ŁUKASZ JARUGA

Na sąsiedniej aukcji inny obraz tegoż autora.

Kilka słów o autorze:UŁukasz David Jaruga - studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych. Wcześniej ukończył Liceum Renowacji Zabytków w Gdańsku i zdobył dyplom specjalisty d.s. Architektury Wnętrz. Doświadczenie artystyczne zdobywał m. in. w pracowniach malarstwa prof. Teresy Miszkin, prof. Andrzeja Dyakowskiego, grafiki warsztatowej prof. Zbigniewa Gorlaka, grafiki projektowej st. wyk. Władysława Piórko, oraz projektowania plastycznego prof. Adama Harasa.

Pasjonat pracy twórczej. Prowadzi prywatne zajęcia z dziedziny rysunku i malarstwa.
Zajmuje się przede wszystkim malarstwem olejnym, jednak dzięki przestudiowaniu różnych technik jego obrazy są bardzo zaawansowane pod względem warsztatowym. Maluje głównie portrety i akty, oraz udziwnione plastycznie formy. Wyznacznikami, jakimi się kieruje, są jego wewnętrzne przeżycia i twory wyobraźni. Malarstwo jest medium łączącym je ze Światem realnym - "Chcę pokazać swoje wizje ludziom i rozwijać ich wyobraźnię za pomocą form i kolorów. Staram się uwzględniać, iż w każdej części Naszego życia jest coś ważniejszego niż "pogoń za..." Czas tworzenia jest moim świętym czasem, który staram się pomóc dostrzec każdemu widzowi, odbiorcy moich prac. Interpretacja ich ma być kolorową zagadką i odprężającym przystankiem w szarej codzienności życia".
Jego obrazy cieszą się dużym powodzeniem i znajdują się w wielu prywatnych zbiorach, w kraju i za granicą.

rodziłem się w 1984. Wychowywałem się i tworzę na przedmieściach Gdańska. Wykształcenie i kunszt artystyczny zacząłem zdobywać już w szkole podstawowej, dalej jako uczeń liceum o profilu renowacji zabytków i później zdobywając dyplom specjalisty ds. architektury wnętrz. Moja przygoda z profesjonalnym malarstwem rozpoczęła się w roku 2005, gdy przyjęto mnie na studia edukacji artystycznej, w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Powstały wtedy prace tj. cykl martwych natur, innych obrazów olejnych i akrylowych, w pracowni P. prof. Teresy Miszkin. Dzięki przestudiowaniu różnych technik malarskich, graficznych i rysunkowych uzyskałem pewien poziom warsztatu, który dziś wpływa na charakterystyczny dla mnie styl, kształtowany jak już wspomniałem przez wiele lat. Staram się dążyć do jego perfekcji. Przede wszystkim malarstwo olejne i w połączeniu z innymi technikami, jako jedna z wielu dziedzin sztuki daje nieskończone możliwości ukazywania swoich wizji. Inspiracje czerpię zarówno z życia (z tego co oglądam, przeżywam), jak i ze Świata, który powstaje w mojej głowie podczas samego tworzenia. Zbaczam jednak ze ścieżki surowego realizmu, podążając w strefę marzeń, a przy jednoczesnym wsparciu ukochanej małżonki ten sposób bycia daje wiele satysfakcji. Stosuję wiele technik malarskich. Dawniej, gdy zakochany byłem w hiperrealizmie szkoliłem swój warsztat w technice żmudnego wykańczania prac małym pędzelkiem z zachowaniem wielu szczegółów, co ma odzwierciedlenie również dziś, podczas uprawiania bardziej ekspresyjnego malarstwa. Proces powstawania moich obrazów to jednak nadal czasochłonna praca, aczkolwiek dająca mi wiele satysfakcji. Kolory są siłą wyrazu i staram się nie wprowadzać odbiorcy w melancholijny niedobór barw. Wizje ukazane w moich pracach mają pobudzać wyobraźnię odbiorców i nakłaniać ich do odkrywania własnych pragnień i marzeń za pomocą form i kolorów.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua