ŁOŻYSKO TYŁ FIESTA V FOCUS MK1 MAZDA 2 NAJTANIEJ! (6910942724)

4 monety
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
52,00 zł
z 97 sztuk
Dostawa
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
Zakupy od 595 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Zabrze, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
  • producent części: starline
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • strona zabudowy: tylne lewe, tylne prawe

opis


Opis przedmiotu

FirmaSTARLINE oferuje 36 miesięczna gwarancję bez limitukilometrów!

S LO 03532 Zestaw łożysk koła
Nazwa Wartość
Średnica zewnętrzna [mm] 53.00
Szerokożć [mm] 37.00
żrednica wewnętrzna [mm] 29.00

W KOMPLECIE Z MAGNETYCZNYM PIERŚCIENIEM ABS!

Pasuje do modeli:

Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.0 999 2002.05 - 2008.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.0 Flex 999 2006.09 - 2010.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2002.05 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2003.03 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 1299 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 1299 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 1388 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 1399 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 1560 2004.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 1596 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 1598 2002.05 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 Flex 1598 2004.09 - 2010.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 2005.03 - 2008.06
FORD FIESTA V Van 1.3 1299 2003.10 - 2005.07
FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 1399 2003.10 - 2010.12
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V 1388 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V 1596 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V 1796 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V 1988 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) ST170 1988 2002.03 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.4 16V 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.6 16V 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 16V 1796 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 BiFuel 1796 2003.02 - 2005.01
FORD FOCUS kombi (DNW) 2.0 16V 1988 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) ST170 1988 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.4 16V 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.6 16V 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 2001.08 - 2005.03
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 16V 1796 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 2.0 16V 1988 1999.02 - 2004.11
FORD FUSION (JU_) 1.25 1242 2004.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.3 1299 2002.11 - 2005.07
FORD FUSION (JU_) 1.4 1388 2002.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 1388 2010.01 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 1399 2002.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 1560 2004.11 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.6 1596 2002.08 - 2008.11
FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 1.6 i 1596 2004.04 - 2008.12
FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 2.0 i XR4 1999 2007.06 - 2009.03
MAZDA 2 (DY) 1.2 1242 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.25 1242 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.3 L 1348 2003.04 - 2007.06
MAZDA 2 (DY) 1.4 1388 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.4 1388 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.4 CD 1399 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.5 1498 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.6 1596 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.6 1596 2003.04 -

Numery OE / zamienników /oryginałów:

Producent Kod OE

FORD 1070982

FORD 1085565

FORD 1135043

FORD 1212541

FORD 1212546

FORD 4154713

IPD 30-7803

MS (MotorService) 410 8386

QUINTONHAZELL QWB1128

RUVILLE 5256

SKF VKBA 3532

SNR R152.56

SPIDAN 0.027173

TRIPLE FIVE 416.53.53

Informacje:

UWAGA!
Masz wątpliwości czykonkretna część pasuje do Twojego auta?
Porównaj ją z wyciągniętą z samochodu, lub zadzwoń do nas.Nasipracownicy to specjaliści w branży motoryzacyjnej, rozwiejąwątpliwości, doradzą, dobiorą odpowiednie części do Twojego pojazdu.

Towar jestnowy, z 24 miesięczną gwarancja na podstawie paragonu, lub faktury. Każdy towar podlegazwrotowi bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania. W tymcelu prosimy o informacje na adres biuro@moto-test.nazw­a.pl

Kontakt

allegro@moto-test.na­zwa.pl

GSM: 736-670-107

Wysyłka

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiejINPOST zgodnie z cennikiem aukcji

Płatność

Przyjmujemy płatności PAYu, przelewy tradycyjne,oraz wysyłamy towar za pobraniem.

Do każdego zamówienia dajemy paragon,lub na życzenie fakturę VAT.



Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Zabrze, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u moto_test za co najmniej 595,00 zł.

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,68 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Wieszowa Pow Tarnogórski
Moniuszki (naprzeciwko nr 7)
42-672 Wieszowa
woj. śląskie

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 21:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Na produkty firmy STARLINE udzielamy 36 miesięcznej gwarancji.


Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Aleksandra Foremny
Hallera 15
41-814 Zabrze
Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Aleksandra Foremny
Hallera 15
41-814 Zabrze

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Można zwrócić każdy zakupiony towar, pod warunkiem, ze nie nosi śladów montażu, oraz użytkowania.

Termin na zwrot to 14 dni, od momentu otrzymania towaru, warunkiem koniecznym zwrotu jest wypełniony formularz odstapienia od umowy na odległość, z podaniem nr konta, na który ma być zrobiony zwrot.

O sprzedającym
moto_test
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

780

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Posiadamy również w sprzedaży części oryginalne do grupy PSA - peugeot, citroen, renault.