ŁOŻYSKO TYŁ FIESTA V FOCUS MK1 MAZDA 2 NAJTANIEJ! (6910942724)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
52,00 zł
z 5 sztuk
Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
Zakupy od 595 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Zabrze, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]
  • producent części: starline
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • strona zabudowy: tylne lewe, tylne prawe

Opis przedmiotu

FirmaSTARLINE oferuje 36 miesięczna gwarancję bez limitukilometrów!

S LO 03532 Zestaw łożysk koła
Nazwa Wartość
Średnica zewnętrzna [mm] 53.00
Szerokożć [mm] 37.00
żrednica wewnętrzna [mm] 29.00

W KOMPLECIE Z MAGNETYCZNYM PIERŚCIENIEM ABS!

Pasuje do modeli:

Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.0 999 2002.05 - 2008.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.0 Flex 999 2006.09 - 2010.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2002.05 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2003.03 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 1299 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 1299 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 1388 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 1399 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 1560 2004.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 1596 2001.11 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 1598 2002.05 - 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 Flex 1598 2004.09 - 2010.03
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 2005.03 - 2008.06
FORD FIESTA V Van 1.3 1299 2003.10 - 2005.07
FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 1399 2003.10 - 2010.12
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V 1388 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V 1596 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V 1796 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 2.0 16V 1988 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) ST170 1988 2002.03 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.4 16V 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.6 16V 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 16V 1796 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) 1.8 BiFuel 1796 2003.02 - 2005.01
FORD FOCUS kombi (DNW) 2.0 16V 1988 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS kombi (DNW) ST170 1988 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.4 16V 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.6 16V 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 2001.08 - 2005.03
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 16V 1796 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 2.0 16V 1988 1999.02 - 2004.11
FORD FUSION (JU_) 1.25 1242 2004.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.3 1299 2002.11 - 2005.07
FORD FUSION (JU_) 1.4 1388 2002.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 1388 2010.01 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 1399 2002.08 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 1560 2004.11 - 2012.12
FORD FUSION (JU_) 1.6 1596 2002.08 - 2008.11
FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 1.6 i 1596 2004.04 - 2008.12
FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WP, WQ) 2.0 i XR4 1999 2007.06 - 2009.03
MAZDA 2 (DY) 1.2 1242 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.25 1242 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.3 L 1348 2003.04 - 2007.06
MAZDA 2 (DY) 1.4 1388 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.4 1388 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.4 CD 1399 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.5 1498 2003.04 -
MAZDA 2 (DY) 1.6 1596 2003.02 -
MAZDA 2 (DY) 1.6 1596 2003.04 -

Numery OE / zamienników /oryginałów:

Producent Kod OE

FORD 1070982

FORD 1085565

FORD 1135043

FORD 1212541

FORD 1212546

FORD 4154713

IPD 30-7803

MS (MotorService) 410 8386

QUINTONHAZELL QWB1128

RUVILLE 5256

SKF VKBA 3532

SNR R152.56

SPIDAN 0.027173

TRIPLE FIVE 416.53.53

Informacje:

UWAGA!
Masz wątpliwości czykonkretna część pasuje do Twojego auta?
Porównaj ją z wyciągniętą z samochodu, lub zadzwoń do nas.Nasipracownicy to specjaliści w branży motoryzacyjnej, rozwiejąwątpliwości, doradzą, dobiorą odpowiednie części do Twojego pojazdu.

Towar jestnowy, z 24 miesięczną gwarancja na podstawie paragonu, lub faktury. Każdy towar podlegazwrotowi bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania. W tymcelu prosimy o informacje na adres biuro@moto-test.nazw­a.pl

Kontakt

allegro@moto-test.na­zwa.pl

GSM: 736-670-107

Wysyłka

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiejINPOST zgodnie z cennikiem aukcji

Płatność

Przyjmujemy płatności PAYu, przelewy tradycyjne,oraz wysyłamy towar za pobraniem.

Do każdego zamówienia dajemy paragon,lub na życzenie fakturę VAT.



wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u moto_test za co najmniej 595 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 85 1020 2401 0000 0302 0481 6486
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Aleksandra Foremny
Hallera
41-814 Zabrze
NIP: 648-264-82-79
REGON: 240804971

Posiadamy w sprzedaży części do wszystkich marek samochodów renomowanych firm oraz tańszych zamienników m.in.:  

* filtry i oleje   

* rozrządy   

* sprzęgła i koła dwumasowe  

* elementy zawieszenia  

* przeguby   

* chemia oraz akcesoria samochodowe  

* akumulatory  

* opony  

* oraz wiele innych

kontakt

pozostałe informacje

Posiadamy również w sprzedaży części oryginalne do grupy PSA - peugeot, citroen, renault.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Aleksandra Foremny
Hallera 15
41-814 Zabrze
PL
Dodatkowe informacje

Można zwrócić każdy zakupiony towar, pod warunkiem, ze nie nosi śladów montażu, oraz użytkowania.

Termin na zwrot to 14 dni, od momentu otrzymania towaru, warunkiem koniecznym zwrotu jest wypełniony formularz odstapienia od umowy na odległość, z podaniem nr konta, na który ma być zrobiony zwrot.