łóżko rehabilitacyjne elektryczne z pilotem + mate (6999644715)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Witam. Mam do sprzedania łóżko rehabilitacyjne elektryczne 3-funkcyjne wraz z materacem. Posiadają również wysięgnik. Zostało zaprojektowane z myślą by ułatwić opiekę osób niepełnosprawnych, starszych wymagających długoterminowej opieki. Łóżko w stanie bardzo dobrym.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Ogrodzieniec, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Ogrodzieniec
Słowackiego
42-440 Ogrodzieniec
woj. śląskie
email: malpa_22@tlen.pl
tel.: 500746408

płatność tylko gotówką
proszę o kontakt przed odbiorem

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Malpa_22
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

REGULAMIN

§1 Wykonanie umowy kupna sprzedaży Zawarcie umowy kupna sprzedaży, w tym ustalenie całkowitego kosztu ponoszonego przez Klienta, w celu zapłaty za usługę oraz nabycia na własność przedmiotu określonego na aukcji, w przypadku platformy allegro.pl, następuje poprzez skorzystanie przez Klienta, będącego użytkownikiem platformy allegro.pl, z opcji „Kup Teraz”, przez kliknięcie „Kup Teraz” na danej stronie, a następnie potwierdzenie przez Klienta skorzystania z tej opcji przez kolejne kliknięcie „Kup Teraz” na automatycznie wygenerowanej stronie. - Mam  prawo odstąpić od umowy kupna sprzedaży, jeśli w terminie 7 dni od zawarcia umowy kupna sprzedaży Klient nie wpłaci w pełnej wysokości ustalonej kwoty całkowitego kosztu ponoszonego przez Klienta na konto Sprzedającego.