Łóżko Łóżka 160x80 +szuflada, TURKUS NOWOŚĆ !!! (6948203998)

zakończona
355,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Hiszpania 0,00 zł
  • Przesyłka kurierska 69,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 89,00 zł
  • lokalizacja: CZĘSTOCHOWA, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 30.00 [kg]

opis

Łóżko dziecięce BOOBOODREAM 160x80 TURKUS HIT !!!

Przedmiotem aukcji jest łóżko dziecięce kolor TURKUS wraz z szufladą i materacem.160/80/N/S­Z/M

Szanowni Państwo.
Przedstawiamy kolekcję funkcjonalnych mebli BOOBOO DREAM z grupy łóżka dziecięce i młodzieżowe. Wybór łóżka to bardzo ważna decyzja dla każdego rodzica , gdyż zależy nam aby nasze dziecko miało jak najwygodniej. Produkty oferowane przez naszą firmę łączą ze sobą wygodę i bezpieczeństwo. Wszystkie użyte w produkcji materiały są trwałe ,atestowane i zgodne z europejskimi normami materiałów. Łóżko produkowane przez naszą firmę posiada barierkę ochronną zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. Barierka jest demontowalna, można ją usunąć w trakcie dnia , lub umieścić w innym miejscu łóżka. Wszystkie nasze łóżka dają się zmontować jako prawostronne lub lewostronne w zależności od adaptacji pokoju. Poniższe zdjęcia przedstawiają funkcjonalność naszych łóżek:

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mebli przekłada się na dopieszczenie detali mających wpływ na funkcjonowanie naszych produktów. Stosujemy płytę meblową najwyższej jakości , szuflada posiada unikalny sposób montażu spodów (bezgwoździowy) jest on ultra trwały dzięki czemu unikamy wypadania spodów szuflady, kółka szuflady są gumowane co chroni nasze podłogi przed zarysowaniem, wszystkie krawędzie są zaokrąglone przez co stają się bezpieczne , stelaż pod materac wykonany jest ze sklejki co podwyższa jego nośność do 100 kg. Materace dedykowane do naszych łóżek wykonane są z najwyższej jakości pianek i minimalnej grubości 7cm !

MATERAC PIANKOWY GRATIS !!!

Materac wykonany z trwałej pianki , którego pokrowiec wykonany jest z hipoalergicznego materiału i posiada wszyty zamek co w razie potrzeby daje możliwość jego zdjęcia i wypranie.

Nasze łóżka można nabyć w trzech rozmiarach w zależności od grupy wiekowej.

Za dopłatą można zamienić materac piankowy na materac z wkładem kokosowym (KOKOSEN) lub wkładem gryczanym (GRYKOSEN) , ewentualnie połączenie tych wypełnień materac gryczano-kokosowy (GRYKO-KOKO)

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pozostałych mebli z kolekcji BooBooDream, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00

1. Przesyłki nadajemy w terminie 5-7 dni robczych od złożenia kompletnego zamówienia i od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (nie dotyczy pobrania).
2. Reklamacje wynikające z winy kuriera rozpatrywane będą tylko wdedy, jeśli spiszą Państwo protokół szkodowy w dniu odbioru przesyłki. Proszę sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, aby uniknąć kłopotów i nieporozumień.
3. WAŻNE - prosimy zwracać szczególną uwagę na uszkodzenia i wgniecenia opakowania(p. 4 protokołu). Jeśli jakiekolwiek wgniecenia są widoczne, proszę zaznaczyć opcję "TAK".

Wpłaty prosimy dokonywać za pośrednictwem allegro, lub przelewem tradycyjnym.
DAGSTE sp. z o.o.
ul. Warszawska 77
42-200 Częstochowa
Numer konta: BIZ BANK 43253000082002100155­050001

1. Produkty sprzedawane na naszych aukcjach są nowe.
2. Czas realizacji zamówienia wynosi 5-7 dni.
3. Zamówienie nie jest realizowane dopóki klient nie potwierdzi zamówienia.
4. W przypadku bardzo dużej ilości zamówień zastrzegamy sobie prawo do zrealizowania wysyłki w terminie do 10 dni roboczych. O takiej sytuacji zostaniecie Państwo poinformowani.
5. Wszystkie towary posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta.

1. Właścicielem sklepu o loginie „booboo _dream” jest firma DAGSTE Spółka z o.o. z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Warszawskiej 77, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000635577, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 949-221-03-56.
2. Produkty sprzedawane na naszych aukcjach są nowe.
3. Okres oczekiwania na przesyłkę wynosi 5-10 dni roboczych licząc od daty zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty) lub daty zakupu na aukcji (w przypadku pobrania).
4. W przypadku wyboru jako formy płatności przedpłaty, należy dokonać płatności za wylicytowany towar, doliczając koszty transportu.
5. W przypadku opcji "przedpłata", na wpłatę czekamy 7 dni. Po tym czasie towar zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż, a Ty otrzymujesz negatywny komentarz.
6. Jeśli adres do wysyłki jest inny niż ten zarejestrowany w Allegro, prosimy o jego przesłanie na nasz adres e-mail.
7. We wszelkiej korespondencji prosimy o podawanie swojego loginu z Allegro.
8. Kupujący jest zobowiązany sprawdzić w obecności kuriera czy towar nie został uszkodzony podczas transportu. Prawidłowe sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera jest warunkiem koniecznym do wszczęcia procedury reklamacyjnej.
9. Wszystkie towary posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta.
10. Do każdej transakcji wystawiamy fakturę w formie elektronicznej, którą przesyłamy na adres e-mail kupującego.
11. Z uwagi na różnie ustawione parametry monitora lub karty graficznej oraz warunki oświetleniowe, w których wykonano zdjęcia, kolory mebli mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.
12. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres DAGSTE sp zoo ul. Warszawska 77, 42-200 Częstochowa lub mailowo na adres: booboodream.allegro@­gmail.com.
13. Udział w aukcji oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz informacji zawartych na stronie O NAS.

Zaprojektowano przez LK-Studio.pl

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

DAGSTE SP.Z O.O.
WARSZAWSKA 77
42-200 CZĘSTOCHOWA
Dodatkowe informacje

Reklamacje wynikające z winy kuriera rozpatrywane będą tylko wtedy jeśli spiszą Państwo protokół szkodowy w dniu dostarczenia przesyłki, zaznaczając opcję "TAK" w punkcie 2 protokołu szkody. Proszę dokładnie sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, aby uniknąć ewentualnych kłopotów i nieporozumień. WAŻNE - prosimy zwracać szczególną uwagę na uszkodzenia i wgniecenia opakowania (p.2 protokołu). Jeśli widoczne są jakiekolwiek wgniecenia prosimy o zaznaczenie w protokole opcji "TAK". W przypadku, gdy opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z naszą firmą. W sprawie pozostałych reklamacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DAGSTE SP.Z O.O.
WARSZAWSKA 77
42-200 CZĘSTOCHOWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

O sprzedającym
booboo_dream