Łóżko LIMA 160x200 sypialnia łóżka (6541397589)

zakończona
669,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • rozmiar: 160x200
 • stan: nowe
 • rodzaj łóżka: pozostałe

Szybki Kontakt

tel.: +48 535 080 040

galiinallegro@gmail.­com

Formy Płatności

 • Przedpłata na konto
 • Zapłata przy odbiorze
 • Dopuszcza się możliwość płatności przy odbiorze osobistym

formy dostawy

 • Meble są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 • Przesyłki są odpowiednio zabezpieczone oraz ubezpieczone.
 • Uszkodzenia mebli podczas transportu do klienta są usuwane na koszt firmy, jeśli klient dostarczy protokół szkody spisany przez kuriera.

Fabrycznie nowe, nie pochodzące z ekspozycji Łóżko

LIMA
Wymiary łóżka
 • - wysokość 135 cm
 • - szerokość 164 cm
 • - długość 210 cm

Łóżko wykonane jest z metalu.

Kolor

biały

Podana cena jest ceną brutto.

Łóżko jest w paczce do samodzielnego montażu.
Realizacja zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności mebla.

Czas realizacji wynosi ok. 3-14 dni roboczych.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 90,00 zł
kolejna sztuka: 90,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Koszt wysyłki dotyczy 1 sztuki.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy: 1. Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu na portalu internetowym Allegro.pl oferowanych przez Sklep KAIZEN w zakresie niezwiązanym z jego działalnością gospodarczą lub zawodową może odstąpić od umowy sprzedaży towaru zakupionego Sklepu KAIZEN bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu). 2. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia złożenia oświadczenia Sprzedawcy o odstąpieniu od umowy. Przed odesłaniem towaru na adres Sklepu Klient powinien skontaktować się z przedstawicielami drogą telefoniczną lub e-mailową. 3. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym wyżej na adres KAIZEN Mariusz Wolski, ul. Karola Miarki 98, 44-370 Pszów. W takim wypadku Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Koszt zwrotu produktu ponosi Sprzedawca. Sklep zwraca Klientowi w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym również koszty dostarczenia rzeczy. Jednakże, jeżeli Klient wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 4. Sklep dokona zwrotu pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. 5. Klient będący osobą fizyczną, nabywający towar w zakresie niezwiązanym z jego działalnością gospodarczą lub zawodową ponosi jedynie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub poinformował Klienta o konieczności poniesienia tych kosztów. 6. W najszerszym dopuszczalnym przez prawo zakresie Sklep nie ponosi odpowiedzialności za brak zwrotu wpłaconych kwot lub opóźnień zwrotu, jeżeli pomimo skierowania do Klienta na podany przez niego adres e-mailowy wezwanie do przesłania Firmie numeru rachunku bankowego Klienta, Klient nie prześle KAIZEN takiego numeru lub gdy odpowiedz nie będzie zawierać danych umożliwiających dokonanie zwrotu.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Klient, nabywający produkt w celu niezwiązanym z jego działalnością zawodową lub gospodarczą, ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania mu danego towaru, o ile w terminie dwóch miesięcy od dnia, w którym stwierdził niezgodności dostarczonego towaru z umową, zawiadomi Sklep KAIZEN o stwierdzonej niezgodności. 2. Sklep KAIZEN w ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkowuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. 3. Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia reklamacji jest zwrot reklamowanego towaru wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji. Zwrot reklamowanego towaru następuje na koszt Sprzedającego w przypadku zasadności reklamacji. W razie, gdy reklamacja okaże się bezzasadna Klient zobowiązany będzie do poniesienia kosztów zwrotu i dostawy towaru. 4. Reklamacje należy przesłać/dostarczyć na adres siedziby Sklepu KAIZEN, tj. ul. Karola Miarki 98, 44-370 Pszów. 5. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Klient jest informowany w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia otrzymania reklamacji przez Sklep. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sklep dokona naprawy towaru, wymiany na rzecz wolną od wady (jeżeli rzecz jest tożsama gatunkowo) lub usunięcia wady albo jeżeli naprawa/wymiana/usunięcie wady nie będzie możliwa zwróci Klientowi należność za reklamowany produkt w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji, chyba że Klient wyrazi zgodę na wymianę wadliwego towaru na pełnowartościowy.