Łóżko LAURA dziecięce 2 osobowe 2-KOLOROWE MIX (6999445004)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
849,00 zł
z 99992 sztuk
Kup na raty 0%
kup na raty
20 x 42,45 zł

tylko teraz Raty 0% od PayU

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • bohater: inny
  • szerokość (cm): 90
  • długość (cm): 188
  • płeć: chłopcy, dziewczynki

Opis

Łóżko parterowe LAURA dwukolorowe
dla dwóch osób, dostępne w kilku kolorach
849,- PLN
1. Podstawowe informacje o produkcie
wykonywane przez naszą firmę, z polskiego drewna i materiałów- w 100 % bezpieczne dla dzieci
dostępne w kilku kolorach bazowych ( ramy ) oraz kilku kolorach wstawek
GRATIS: 2x materac piankowy, 2x stelaż FLEX, 2x małe wysuwane pojemniki na pościel
możliwość łączenia kolorów
2. Dane techniczne i opis przedmiotu
ZESTAW ZAWIERA: łóżko, 2x materac piankowy, 2x stelaż FLEX, 2x pojemniki.
Wybór poszewki możliwy tylko na górne spanie
DŁUGOŚĆ: 197,5 cm
SZEROKOŚĆ: 99,5 cm rama główna, funkcja wysuwana 96 cm
WYSOKOŚĆ: 69,5 cm
PRZESTRZEŃ POMIĘDZY POZIOMAMI: 9 cm
POWIERZCHNIA SPANIA: górna - 188x90 cm, dolna - 178x90,

DODATKI: Instrukcja montażu obrazkowa, śrubki, kołki, klej, imbus w zestawie.
Meble są w paczkach do samodzielnego montażu,

Jak połączyć oczekiwania rodziców i dzieci względem łóżka?

Należy wybrać takie łóżko dziecięce, które będzie bezpieczne, zaoszczędzi miejsce a dla naszych pociech, będzie świetną zabawą a spanie w nim sprawi wiele frajdy.
Nasze łóżka posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa,
stosujemy się do wszelkich wymogów produkcyjnych


Zaufaj naszej firmie i wybierz bezpieczne i komfortowe meble dla swojej pociechy.
BEZPIECZNY SEN JEST NAJWAŻNIEJSZY!

KOLOR: rama biała / wstawki niebieskie


KOLOR: rama
biała / wstawki białe


KOLOR:
rama biała / wstawki grafit


KOLOR:
rama biała / wstawki olcha


KOLOR:
rama biała / wstawki sosna


KOLOR:
rama biała / wstawki zieloneKOLOR:
rama biała / wstawki żółty


KOLOR:
rama biała / wstawki różowe


KOLOR:
rama biała / wstawki fioletowe


3. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę ?
4. Zobacz pozostałe aukcje z naszymi meblami
.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.03.2018 - 31.05.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 79,00 zł

Lokalizacja: Wieruszów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
79,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
79,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

  

Karta użytkownika :

Gwarancja obejmujemy wszystkie nasze wyroby sprzedane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i znajdujące się na jej terytorium w czasie realizowania procesu reklamacji.

Klient (gwarant)jest zobowiązany do zachowania należytej jakości mebla oraz zasad jego użytkowania, zgodnie z przeznaczeniem, w ciągu obwiązującego 12 miesięcznego okresu gwarancji. . Okres objęty gwarancją rozpoczyna się od momentu wydania mebli Kupującemu. Data wydania mebli musi być potwierdzona .

W chwili dostawy kupujący w celu sprawdzenia jakości mebla, jest zobowiązany do obejrzenia mebla i potwierdzenia jego odbioru na stosownym dokumencie.

Producent odpowiada za wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach oraz za uszkodzenia będące nieuniknionym ich następstwem wówczas, gdy mebel był użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i w odpowiednich warunkach.

Producent w terminie do 21 dni powiadomi Kupującego o przyjęciu bądź odrzuceniu reklamacji.

Reklamacje uznane za zasadne będą realizowane w terminie 30 dni roboczych, po uprzednim  telefonicznym, bądź mailowym powiadomieniu Kupującego. W wyjątkowych sytuacjach producent zastrzega sobie prawo przedłużenia terminu.

Niniejsza karta gwarancyjna jest ważna wraz z dowodem zakupu mebli.

W przypadku braku Karty Gwarancyjnej lub dowodu zakupu mebli reklamacje nie będą rozpatrywane.WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRODUCENTA WOBEC ROSZCZEŃ KUPUJĄCEGO

W przypadku gdy przedstawiciel producenta stwierdził silne zabrudzenia tkaniny, skóry naturalnej bądź eko-skóry.

Stwierdzenie szkód powstałych w wyniku niewłaściwego przewożenia, przenoszenia i używania mebli niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Wszelkie szkody i zniszczenia spowodowane przez zwierzęta.

Zalania mebli wodą lub innymi cieczami.

Stwierdzenie niewłaściwego wykonywania zabiegów czyszczenia i konserwacji pokryć tapicerowanych, podczas, których została uszkodzona powierzchnia ochronna skóry, tkaniny lub ekoskóry.

Producent nie odpowiada za odbarwienie materiału obiciowego, które są efektem migracji barwników z odzieży będącej w kontakcie z tapicerką.

Odkształcenia części wkładu piankowego powstałe w wyniku standardowego użytkowania mebla.

Naturalne zmarszczenia tkanin powstałe w trakcie prawidłowego użytkowania, które wynikają z naturalnych właściwości tkanin, oraz wkładu piankowego.

Wszelkiego rodzaju rozdarcia, zaciągnięcia, zadrapania tkaniny, ekoskóry bądź skóry naturalnej, które nie są wynikiem wady produkcyjnej tkaniny.

Mechacenie, kurczenie się, płowienie tkanin tapicerskich wynikających z techniki wykonania wyrobu oraz ich eksploatacji  przez kupującego.

Występujące fałdy i marszczenia w tkaninie obiciowej, jako cecha pożądana i zamierzona. Zewnętrzne  powłoki mebli wykonane z materiałów lub skór są luźne i miękkie, co jest spowodowane techniką wykonania Mebli.

Tkaniny obiciowe ze względu na swoją różną strukturę mogą wykazywać pewne cechy typowe takie jak: wrażliwość na dotyk, mienie się, uzależnione od układu włókien tkaniny oraz kąta padania światła, nawet w przypadku jednej partii tkaniny (np. mikrofibrylizacja włókien (piling), elektryzowanie się tkanin.)


CECHY NATURALNE NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI

Różnice w stopniu twardości poszczególnych elementów mebla, które mogą być spowodowane ich zróżnicowaną wielkością, lub zastosowaniem specyficznych rozwiązań technicznych.

Klient ma obowiązek pamiętać o dopuszczalnych różnicach w fakturze i odcieniu skóry naturalnej, a także wstępowaniu na niej charakterystycznych blizn, żył, znamion i różnic w grubości skóry. Są to bowiem specyficzne cechy dla skór naturalnych, które uznawane są jako potwierdzenie ich prawdziwości i zaletę.

Zmiany zachodzące naturalnie podczas standardowej eksploatacji mebla, które są następstwem upływu czasu i użytkowania typu: rozciąganie, marszczenie, przecieranie na szwach i miejscach najintensywniej użytkowanych oraz nabłyszczanie się skóry.

Różnice w odcieniach skóry oraz tkaniny, pomiędzy poszczególnymi elementami kompletu, które były produkowane w różnych okresach czasowych, bądź były nabyte w dużym odstępie czasowym.

Dopuszczalne różnice w odcieniu drewnianych elementów wynikające z naturalnego pochodzenia materiału.

ZASADY UŻYTKOWANIA I KONSERWACJI MEBLI

Meble powinny być użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem i zasadami ich użytkowania. Należy  unikać siadania na podłokietnikach, stawania na siedziskach, oparciach lub pojedynczych listwach sprężynujących. Po meblach nie wolno również skakać.

Meble należy użytkować w suchych i zamkniętych pomieszczeniach, gdzie są zabezpieczone przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych. Optymalne warunki do użytkowania mebla to: wilgotność względna powietrza od 30-70%, temperatura od 15 do 25 ⁰C.

Mebli nie wolno ustawiać blisko źródeł ciepła, odległość minimalna wnosi 1m.

Ozdobne, widoczne drewniane elementy mebla należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawach wieloosobowych, trzeba pamiętać, o równomiernym użytkowaniu siedzisk, tak aby uniknąć różnic w wyglądzie i zużytkowaniu mebla.

Meble wypoczynkowe z funkcją spania, nie służą do codziennego spania. Funkcję spania traktuje się jako funkcję tymczasową.

Przed pierwszym rozłożeniem należy się upewnić, że zostały zdjęte zabezpieczenia transportowe.

Zabronione jest samodzielne rozkładanie i składanie funkcji mebli przez dzieci.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu tkaniny obiciowej z potem ludzkim, bądź olejami i tłuszczami pochodzenia roślinnego.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Meble Prosna
Główna 69
46-134 Głuszyna
Dodatkowe informacje

 

Gwarancja na meble wynosi 12 miesięcy. Reklamacje składamy na maila reklamacje24@wp.pl 

Realizacja reklamacji w drodze nieodpłatnej naprawy nastąpi do 30 dni od daty jej rozpatrzenia.Termin rozpatrzenia i realizacji reklamacji może ulec przedłużeniu, jeżeli Kupujący wyrazi na to zgodę mailem lub w inny sposób na piśmie. Zwłoka w terminach realizacji reklamacji nie zachodzi w momencie gdy Sprzedający nie może wykonać czynności reklamacyjnych z powodów leżących po stronie kupującego. W takiej sytuacji Gwarant realizuje reklamację w nowym 30-dniowym terminie O przyjęciu reklamacji do realizacji bądź uznania jej za niezasadną kupujący jest informowany niezwłocznie po dokonaniu oględzin mebla, bądź przesłanych zdjęć dokumentujących dane uszkodzenie mebla. W dokumentacji powinien znaleźć się również protokół reklamacyjny. W pozostałych przypadkach o postępowaniu reklamacyjnym kupujący zostanie poinformowany w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. W przypadku gdy wada stanowiąca przedmiot reklamacji jest według oceny producenta usuwalna, świadczenie będzie realizowane przez naprawę u Kupującego na miejscu, w pozostałych sytuacjach naprawa wyrobu odbędzie się w Fabryce producenta . O sposobie realizacji reklamacji decyduje przedstawiciel producenta. Kupujący ma obowiązek wydania mebla, bądź jego części przedstawicielowi producenta w celu przewiezienia ich do serwisu i naprawy. Jeżeli Kupujący uniemożliwi dokonanie naprawy wad usuwalnych, uważa się, że zrezygnował z uprawnień wynikających z niniejszej karty gwarancyjnej. Producent nie ma obowiązku, dostarczenia mebla zamiennego, na czas realizacji reklamacji. W chwili gdy kupujący odmówi wydania wyrobu (lub jego części) do naprawy w siedzibie Producenta, bądź uniemożliwi jego naprawę, jest uznawane za rezygnację z uprawnień gwarancyjnych. Kupujący traci również prawa gwarancyjne w momencie, kiedy dwukrotnie nie zaakceptuje terminu wizyty serwisu producenta. Producent nie odpowiada za niezgodność towaru z umową, gdy Kupujący o tej niezgodności wiedział lub oceniając rozsądnie powinien wiedzieć (mebel z ekspozycji, uszkodzony itp.)

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

O sprzedającym
prosnakids_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

92

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Zbigniew Sobczak
PPUH Prosna
Mirkowska 42b
98-400 Wieruszów
REGON: 100229863
NIP: 9970071666

Kontakt

  • 694****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: sklep@prosnakids.pl
telefon: 694822389
Wyświetlenia:1501
Numer oferty:6999445004
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie