Łóżeczko kołyska dla lalek 45cm z bald. i pościelą (6481844672)

zakończona
61,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,50 zł
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Parkowo/Obornik Wlkp
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • rodzaj: meble, lalka
 • materiał: drewno, tkanina

ZAPRASZAM NA MOJĄ AUKCJĘ !!!

SUPER CENA PRODUCENTA !!!

OFERUJĘ WYJĄTKOWE NIEPOWTARZALNE

ŁÓŻECZKA KOŁYSKI Z BALDACHIMEM DLA LAL

Każde łóżeczko kołyska z baldachimem posiada w zestawie

pościel która składa się z:

-materacyka

-kołderki

-poduszki

-baldachimu

Łóżeczka kołyski z baldachimem są zrobione z drewna sosnowego.

Wykonane bardzo solidnie, staranie, estetycznie,

stoją stabilnie co niewątpliwie przyciąga uwagę dziewczynek.

Mogą się kołysać w dwie strony z dużym wychyleniem.

Zabawka posiada Certyfikat Europejski.

Produkt Polski.

ROZMIARY:


-dł x szer zew 49x27cm

-dł x szer wew 45x23cm

-wysokość kołyski 35,5cm

-wysokość z baldachimem 68,5cm

Oferujemy:
-Huśtawki lakierowane
i kolorowe
(duże i małe)
-Klocki bezbarwne i kolorowe
-Łóżeczka z i bez baldachimu
-Kołyski z i bez baldachimu
-Domek dla lal
-Łóżeczka piętrowe różowe
-Poszwy na jaśki i poduszki
dla dziecka
-Pościele dziecięce
-Pościele do wyposażenia
wózków dla lal
-Kółko metalowe 5x37
-Haczyk ogrodowy 6x110
-Linka plecionka 10mm

Przy odbiorze przesyłki
bardzo proszę o sprawdzenie
stanu przesyłki
w obecności kuriera(aby wykluczyć uszkodzenia).


Towar wysyłamy w ciągu 24-48h od złożenia zamówienia lub wpłynięcia pieniędzy na konto.

Towar jest fabrycznie nowy, bez żadnych wad i posiada atest PZH. Pochodzi od producenta polskiego.

Zapoznaj się z regulaminem naszych aukcji w zakładce o mnie.

Odpowiadamy na wszystkie maile. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w ciągu 24 godzin to znaczy, że wiadomość do nas nie dotarła.

Wystawiamy dowód sprzedaży do każdego zakupionego produktu.

W tytule przelewu prosimy podać tylko nick z allegro oraz numer aukcji.

Polecamy również:
MakroPanel.pl
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u zabawki_lola za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 20102041280000170200361386
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zakupiony towar z wybraną opcją dostawy i uregulowaną płatnością lub pobranie do godz.9,30 są realizowane w tym samym dniu,pozostałe przechodzą na kolejny dzień.Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam automatycznie jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z firmą kurierską lub pocztą polską o świadczeniu usług pocztowych w twoim imieniu i wysyłki na koszt kupującego(ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM Z DNIA 01.01.07 W KWESTII KOSZTÓW WYSYŁKI I ODSTĄPIENIEM OD OPŁAT Z TYTUŁU PEŁNOMOCNICTW).”
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwracany przez Klienta Towar powinien być z pełnym wyposażeniem dołączonym do towaru. Kupujący dostarcza towar na reklamację na własny koszt. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do niego za pobraniem lub z przerzuconą opłatą na odbiorcę. Zwrot środków towaru wysyłka tylko sprzedającego przez Sprzedającego nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:zabawki_lola@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty Data zawarcia umowy to data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

- Wysyłany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. - Kupujący dostarcza towar na reklamację na własny koszt. - Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do niego za pobraniem lub z przerzuconą opłatą na odbiorcę. - Czas rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, to poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem zabawki_lola@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 5) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.