Lot Polski i OPLG. R. 15, nr 10: X 1937. (6542051206)

zakończona
24,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska 24,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • język: polski
  • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]


Lot Polski i OPLG. R. 15, nr 10: X 1937.

Opis:

Lot Polski i OPLG. Warszawa. Zarząd Główny L.O.P.P. Redaktor: Karol Koźmiński.

R. 15, nr 10: X 1937.

Format 31 x 23 cm, stron 32. Broszura.

Grzbiet przedarty, okładki luźne, zabrudzenia.

Zawiera m.in.: Polskie lotnictwo w 1920 roku; Myśliwcy czy artyleria przeciwlotnicza?; Białystok - Nieśwież; Polska komunikacja lotnicza; Kilka uwag o szkoleniu w spadochroniarstwie.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Przesyłka kurierska 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
użytkownik
cena
r...4
24,00 zł wtorek 11 października, 17:43:39

dane sprzedawcy

Zapraszamy do zakupów w krakowskim antykwariacie "Rara Avis" Antykwariat istnieje od 1992 roku, jego siedziba mieści się w Krakowie przy ul. Szpitalnej 11. W naszej ofercie posiadamy starodruki, książki (wydane przed 1945 r.), rękopisy, dawne mapy i ryciny, plakaty. Trzykrotnie w ciągu roku organizujemy aukcje antykwaryczne. Z pełnym zakresem działalności antykwariatu można zapoznać się na stronie www.raraavis.krakow.pl. Na aukcjach Allegro prezentujemy książki nowsze, głównie powojenne, pamiątki z dawnych czasów, drobiazgi kolekcjonerskie. Mamy nadzieję, że uzupełnią Państwa zbiory i zajmą swoje miejsce w Waszych kolekcjach. Zapraszamy do zakupów.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktu w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w ust. 6 poniżej. Bieg terminu do odstąpieniu od umowy rozpoczyna się : - od daty otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu), - od daty otrzymania przez Konsumenta ostatniej części zrealizowanego zamówienia – jeżeli zamówienie jest realizowane w częściach. 3. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy (stosownie do art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827): 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 4. Odstąpienie od umowy zgodnie z ust. 2 powyżej wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w ust. 2 powyżej; 5. W takim przypadku Konsument zobowiązany jest do zwrotu Antykwariatowi produktu w stanie niewykraczającym poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, a także jej cechy i funkcjonowanie. Antykwariat zwróci Konsumentowi uiszczoną przez Konsumenta należność; 6. Bezpośredni koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia ponosi Konsument. Jednocześnie Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, jego cechy lub funkcjonowanie. 7. Konsument, który odstąpił od umowy ma obowiązek zwrócić produkt Antykwariatowi, niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Konsument może zwrócić przedmiot zamówienia w całości lub części:a) w Punkcie Odbioru – podczas odbioru przesyłki; b) po odebraniu przesyłki w Punkcie Odbioru lub dostarczonej Pocztą Polską lub kurierem – w terminie wskazanym w ust. 2 powyżej. Wówczas produkty, co do których Konsument odstąpił od umowy, należy odesłać do siedziby Antykwariatu. 8. Antykwariat nie odbiera kierowanych do niego przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.