Londyński Medal Wojska - SUPER KOPIA !!! ZOBACZ (6542018505)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 6,00 zł
  • lokalizacja: Katowice

Jak na foto...!

BRĄZOWIONY

Kopia warta rezygnacji z tych kilku symbolicznych piw i przeznaczenie tych środków na zakup !

Warto zalicytowania... Oczywiście możesz kupić tzw. "oryginał" na innych aukcjach uzyskany "po dziadku, "ze strychu". lub innych podobnych "źródeł", następnie zapłacić dużą kasę, poczekać na dostawę i obudzić się z ręką w nocniku... Potem czeka Cię gehenna związana z odzyskiem zainwestowanych pieniędzy, które przy pewnej dozie szczęścia być może odzyskasz, ale z całą pewnościa nie odzyskasz straconych nerwów ! Oczywiście możesz sprzedajacemu wystawić wówczas negatywny komentarz, ale zapewnie tradycyjnie otrzymasz odwrotnie również negatywny komentarz, w którym dowiesz się, że jesteś pieniacz, głupi (lub gópi) i nie znasz się na niczym. Typowe...

Jeśli natomiast przed zakupem zadasz pytanie, czy aby przedmiot na 100% procent jest oryginalny - dowiesz się, iż "nie jestem znawcą" lub coś podobnego. Najprawdopodobniej nie uzyskasz żadnej odpowiedzi, zgodnie z zasadą strusia i oszustów.

Natomiast na tej aukcji możesz kupić to samo ze świadomością, ze kupujesz kopię, tyle że za rozsądne pieniądze i bez stresu...

W przypadku jakichkolwiek zapytań na temat aukcji proszę o telefon :

601 837 182 (Plus)

lub 507 803 365 (Orange)

W związku z licznymi potestami mej Małżonki, iż zamiast uprawiać tzw. życie rodzinne - wiecznie wystaję w kolejkach na poczcie, uprzejmie informuję wszystkich Szanownych Allegrowiczów, że wysyłki sprzedanych przedmiotów z mych aukcji realizuję jedynie dwa razy w tygodniu t.j we wtorki i piątki. Odstępstwo od tej reguły może zostać spowodowane jedynia bardzo ważnymi przyczynami, takimi jak np. pożar, powódź, trzęsienie ziemi, wojnę, jednoczesne wystąpienie wszystkich plag egipskich, nagły brak piwa w lokalach gastronomiczych i sklepach i inne takie tam... Powoływanie się jednak Kontrahenta na jedną z powyższych przyczyn w celu przyspieszenia o jeden dzień wysyłki poza wspomnianym powyżej harmonogramem wymaga wiarygodnego udokumentowania jednej z tych klęsk żywiołowych.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 11
dodatkowe informacje
W przypadku przesyłki poza granice RP - cena przesyłki zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej i ani grosza więcej.