Logo Modernism - TASCHEN (6911047651)

zakończona
229,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa gratis
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2015
 • kondycja: bez śladów używania

Modernist aesthetics in architecture, art, and product design are familiar to many. In soaring glass structures or minimalist canvases, we recognize a time of vast technological advance which affirmed the power of human beings to reshape their environment and to break, radically, from the conventions or constraints of the past. Less well-known, but no less fascinating, is the distillation of modernism in graphic design. This unprecedented TASCHEN publication, authored by Jens Müller, brings together approximately 6,000 trademarks, focused on the period 1940–1980, to examine how modernist attitudes and imperatives gave birth to corporate identity. Ranging from media outfits to retail giants, airlines to art galleries, the sweeping survey is organized into three design-orientated chapters: Geometric, Effect, and Typographic. Each chapter is then sub-divided into form and style led sections such as alphabet, overlay, dots and squares. Alongside the comprehensive catalog, the book features an introduction from Jens Müller on the history of logos, and an essay by R. Roger Remington on modernism and graphic design. Eight designer profiles and eight instructive case studies are also included, with a detailed look at the life and work of such luminaries as Paul Rand, Yusaku Kamekura, and Anton Stankowski, and at such significant projects as Fiat, The Daiei Inc., and the Mexico Olympic Games of 1968. An unrivaled resource for graphic designers, advertisers, and branding specialists, Logo Modernism is equally fascinating to anyone interested in social, cultural, and corporate history, and in the sheer persuasive power of image and form.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u tmcart za co najmniej 150 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 25195000012006931218850002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Dziękujemy za zakup. 

Prosimy o wpłatę kwoty za zakup plus koszty wysyłki na  konto bankowe. W tytule przelewu prosimy KONIECZNIE o wpisanie nicku allegro i nr aukcji DANE DO PRZELEWU:  Top Mark Centre s.c. Marek Majewski, Sylwia Majewska  ul. Urbanistów 1/51, 02–397 Warszawa nr konta:25 1950 0001 2006 9312 1885 0002 

Jest możliwość odbioru osobistego w Warszawie, Raszynie lub Krakowie po wcześniejszym uzgodnieniu Po wylicytowaniu prosimy nas o tym poinformować e-mailem tmcart@tmc.com.pl  Książki muszą zostać dostarczone z magazynu w Raszynie. Jak książki będą na miejscu wysyłamy informację. 

w Raszynie ul. Jaworskiego 7, II piętro, firma Top Mark Centre księgarnia internetowa czynne pn. - pt. 09:00 -16:00

w Warszawie odbiór w księgarni: Sklep z książkami "Jak wam się podoba" ul. Emilii Plater 4 (róg Koszykowej)  tel. 22 625-28-30  pon. - pt. 11.00 - 19.00  sob. 10.00 -15.00

 w Krakowie odbiór w księgarni: Sklep z książkami  "Jak wam się podoba"  ul. Stradomska 10 tel: 124 217 649 pon. - pt. 10.00 - 18.00  sob. 10.00 -14.00 

 pozdrawiamy Zespół TMC 

pozostałe informacje

Adresem naszego przedsiębiorstwa (a tym samym adresem, pod którym mogą się Państwo z nami kontaktować) jest: ul. Jaworskiego 7, 05-090 Raszyn. Stroną umowy sprzedaży, jaką zawrą Państwo w związku z tym zamówieniem jest: Top Mark Centre s.c. Marek Majewski, Sylwia Majewska, z siedzibą w Warszawie, pod adresem: ul. Urbanistów 1/51, 02–397 Warszawa, posiadająca numer NIP 526–273–69–28, oraz numer REGON 015594686

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Top Mark Centre - Allegro
Jaworskiego 7
05-090 Raszyn
PL
Dodatkowe informacje

 1. Klient uprawniony jest do odstąpienia od Umowy zawartej za pośrednictwem księgarni internetowej TMC w terminie 14 dni od dnia doręczenia zamówionych książek.
2. Realizacja uprawnienia Klienta do odstąpienia od Umowy następuje poprzez złożenie TMC stosownego oświadczenia przez Klienta. Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od Umowy poprzez:
a) złożenie stosownego oświadczenia w formie pisemnej i doręczenie go na adres: Top Mark Centre s.c., ul. Jaworskiego 7, 05-090 Raszyn;
b) złożenie stosownego oświadczenia w formie elektronicznej, bądź to korzystając z właściwego formularza zamieszczonego na stronie internetowej TMC, bądź przez wysłanie stosownego oświadczenia na adres e-mail bok@tmc.com.pl.
3. Oświadczenie o odstąpieniu można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu (jednak skorzystanie z tego formularza nie jest obowiązkowe).
4. W przypadku skorzystania przez Klienta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy w sposób określony w § 10.2 b) powyżej, TMC niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia klienta potwierdzi otrzymanie oświadczenia – poprzez wysłanie e-maila na adres wskazany przez Klienta przy rejestracji.
5. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz TMC niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy.
6. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości książek będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
7. TMC niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. TMC wstrzyma się jednak ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania książek z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. TMC nie jest zobowiązane do zwrotu Klientowi dodatkowych kosztów, jeżeli Klient wybrał, w celu zwrotu książek po skorzystaniu z prawa odstąpienia od Umowy, sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez TMC.
9. TMC dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Top Mark Centre - Allegro ul.Jaworskiego 7 05-090 Raszyn Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy numer ofert Data zawarcia umowy ............................... Data odbioru ....................... Imię i nazwisko............................................ Login Allegro............................. Adres.................................................................................................. Data.............................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej).....................

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Top Mark Centre s.c.
Jaworskiego 7
05-090 Raszyn
PL
Dodatkowe informacje

 1. TMC jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli książka sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne). Dla uniknięcia wątpliwości, za wady skutkujące odpowiedzialnością z tytułu rękojmi za wady fizyczne uznaje się:
a) wady powstałe z winy TMC, takie jak: wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas dostawy;
b) wady druku, lub inne podobne wady, niewidoczne przed otwarciem zamówienia.
2. W zakresie nieuregulowanym w tym Regulaminie, zasady dotyczące odpowiedzialności TMC z tytułu rękojmi za wady fizyczne regulują właściwe przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny.
3. Realizacja uprawnienia Klienta do złożenia reklamacji (odpowiedzialność TMC za wady fizyczne) następuje poprzez złożenie TMC stosownego oświadczenia przez Klienta. Klient składa oświadczenie o złożeniu reklamacji w formie elektronicznej, bądź to korzystając z właściwego formularza zamieszczonego na stronie internetowej TMC, bądź przez wysłanie stosownego oświadczenia na adres e-mail bok@tmc.com.pl.
4. Oświadczenie o którym mowa w § 9.3 powyżej musi zawierać opis wady stwierdzonej przez Klienta oraz oświadczenie, z którego z uprawnień Klient korzysta, a więc czy:
a) domaga się obniżenia ceny należnej za nabytą książkę;
b) odstępuje od Umowy (a w konsekwencji domaga się zwrotu uiszczonej ceny); czy też
c) domaga się wymiany książki na wolną od wad.
5. Warunkiem koniecznym do uznania reklamacji jest uprzednie dostarczenie przez Klienta reklamowanej książki wraz z dowodem zakupu na adres: Top Mark Centre s.c., ul. Jaworskiego 7, 05-090 Raszyn. Klient ponosi koszty wysyłki książek w związku z dokonywaną reklamacją. W przypadku uznania reklamacji za zasadną TMC zwraca Klientowi poniesiony przez Klienta koszt wysyłki.
6. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia złożenia przez Klienta oświadczenia o skorzystaniu z prawa do złożenia reklamacji, bądź od dnia doręczenia TMC wadliwej książki.
7. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich". 

OŚWIADCZENIE O SKORZYSTANIU Z UPRAWNIENIA DO REKLAMACJI Imię nazwisko:....................................................................... Towar, w którym stwierdzono wadę:..................................................................... Opis wady:........................................................................... Stwierdzając powyższą wadę, oświadczam, iż [proszę wskazać, z którego z uprawnień, korzystam]: - domagam się obniżenia ceny należnej za nabytą książkę - odstępuję od Umowy (a w konsekwencji domagam się zwrotu uiszczonej ceny) - domagam się wymiany książki na wolną od wad