LITTLE TIKES Statek Piracki STÓŁ WODNY Piaskownica (6879989872)

zakończona
299,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 5,00 zł
 • lokalizacja: Zgorzelec, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • bohater: brak
 • marka: Little Tikes
 • rodzaj: plastikowe
 • wiek dziecka: 2 lata +

opis

Pon-Pt 8:00-16:00
71 710-47-07
bestforkids24
sprzedawca1@4mybaby.­de

Na tej aukcji proponujemy Państwu:

LITTLE TIKES
Statek Piracki STÓŁ WODNY Piaskownica 628566E3

299,99zł+ 0zł przesyłka (5zł w przypadku pobrania)

Opis produktu:

LITTLE TIKES Statek Piracki STÓŁ WODNY Piaskownica 628566E3

Litte Tikes Stół wodny statek piracki piaskownica Wodny stół statek piracki zabawka Little Tikes
Wyjątkowy wodny stół statek piracki zabawka, która umożliwia pobudzanie wyobraźni przez zabawę z
wodą. Powierzchnia do zabawy wodą została wyposażona w zaskakujące i gwarantujące moc wrażeń morskie
atrakcje. Statek piracki to prawdziwa gratka dla młodych Wilków morskich. Bijąca z masztu fontanna wodna
i możliwość strzelania z armatek wodnych zapewni ogromną przyjemność dla miłośników zabawy w wodzie. Wodny
stół często będzie towarzyszył zabawom dzieci w czasie pogodnych, słonecznych, upalnych dni. Płynąca z
wierzchołka masztu (lub wlewana przez dziecko) woda porusza kolorowymi młynkami. Maluchy mogą podnosić i
opuszczać kotwicę za pomocą korbki oraz obracać kołem sterowym. Wodny stół statek piracki Little Tikes
Zestaw zawiera osiem dodatkowych elementów, w tym dwóch sympatycznych piratów, strzykającego wodą rekina
oraz zabawki przydatne do zabawy w morskich głębinach.

Numer produktu: 628566E3

Firma Little Tikes została założona w 1970 roku. Dziś stanowi jedną z kluczowych marek firmy MGA Entertainment i jest obecna w wielu krajach i kulturach na całym świecie. Produkty Little Tikes cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość - przy projektowaniu i produkcji zabawek ogrodowych wykorzystuje się technologię "rotomoulding" – zabawki mają podwójne ściany, dzięki czemu są chronione przed wpływem słońca i warunków atmosferycznych, a także są bardziej odporne na gwałtowne uderzenia. Firma dba, by jej produkty inspirowały do twórczej zabawy, sprzyjały aktywności, odkrywaniu i przynosiły radość najmłodszym, dlatego od lat cieszy się zaufaniem rodziców i gości w tysiącach dziecięcych pokoi, czy przedszkolach. Któż nie zna kultowego już dziś młoteczka z dźwiękami i efektami świetlnymi?

Dostawa i płatność

PAYU (PŁACĘ Z ALLEGRO)

Preferujemy płatność wykorzystując system PayU, umożliwia nam to szybsze potwierdzenie Twojej wpłaty

0,00zł
PRZELEW BANKOWY

W przypadku płatności na rachunek bankowy, wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty

0,00zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

W momencie dostarczenia przesyłki, płatność należy uiścić kurierowi doręczającemu paczkę.

5,00zł
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Zgorzelec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

4myBaby GmbH
Reymonta 32F
59-900 Zgorzelec
Dodatkowe informacje

  

Procedura reklamacyjna i oświadczenie przedsiębiorcy o obowiązku dostarczania rzeczy bez wad.


1. Sklep jako sprzedawca odpowiada wobec klienta będącego konsumentem, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 roku z późn. zm. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 

2. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne zapisy niniejszego Regulaminu nie ograniczają uprawnień konsumenta jakie przysługują mu na podstawie przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 

3. W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej z tytułu rękojmi należy najpiew zgłosić reklamację: listownie lub pocztą elektroniczną na adres allegro@4mybaby.de. Listowne reklamacje należy składać na adres korespondencyjny: 4myBaby GmbH, ul. Reymonta 32 F, 59-900 Zgorzelec. 

4. W momencie zgłoszenia reklamacji Klient, może zostać poproszony o uzupełnienie dokumentacji, niezbędnej do rozpatrzenia reklamacji m. in. dokumentacji zdjęciowej lub o przesłanie reklamowanego towaru na adres korespondencyjny na koszt Sklepu, 

5. W terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki Klient zostanie poinformowany za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie lub listownie o wyniku postępowania reklamacyjnego. 

6. Sklep zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

4myBaby GmbH
Reymonta 32F
59-900 Zgorzelec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  Prawo odstąpienia od umowy 


1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować 4myBaby GmbH, droga pocztowa na adres 4myBaby GmbH, ul. Reymonta 32 F, 59-900 Zgorzelec lub elektroniczną na adres allegro@4mybaby.de o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). 

4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

6. Skutki odstąpienia od umowy 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

7. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 

8. Zwracane przedmioty muszą znajdować się w oryginalnym i nie uszkodzonym opakowaniu, a takze nie mogą nosić śladów uzytkowania.

O sprzedającym
-BestForKids-
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

1000

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 71 ********* (pokaż)
poniedziałek - czwartek
08:00 - 16:00
piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Przepisy ogólne. 

1. Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej umożliwia dokonanie zakupów za pośrednictwem Internetu zgodnie z niniejszym Regulaminem.  

2. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie użytkownika jest firma 4myBaby GmbH, ErichOppenheimerstr 6b, 02827 Görlitz, NIP DE251696998, zwana dalej Sklepem lub Usługodawcą. Adresem korespondencyjnym jest adres 4myBaby GmbH, ul. Reymonta 32 F, 59-900 Zgorzelec.  

3. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje zamieszczone w sklepie internetowym poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 kodeksu cywilnego).  

4. Wszystkie ceny prezentowane przez Sklep podawane są w polskich złotych i wyrażone są w kwocie brutto. Cena towaru nie zawiera kosztów przesyłki towaru do Klienta.  

5. Korzystanie ze Sklepu Internetowego przez Klienta możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny Użytkownika następujących minimalnych wymagań technicznych: a. Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i cookies lub b. Mozilla Firefox w wersji 3.0 lub nowszej z włączoną obsługą appletów Java, JavaScript i cookies, c. Minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768 pikseli. Celem zapewnienia użytkownikom pełnego bezpieczeństwa korzystania z naszego Sklepu, proponujemy używanie najnowszych/zaktualizowanych wersji przeglądarek oraz ich rozszerzeń i wtyczek.  

Zamówienia. 

1. W rozumieniu postanowień niniejszego Regulaminu przez zamówienie rozumie się oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia umowy sprzedaży towarów na odległość za pośrednictwem Sklepu internetowego określające rodzaj i liczbę towaru.  

2. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy sprzedaży wiążącą obie strony transakcji.  

3. Klient w celu złożenia zamówienia dokonuje rejestracji poprzez założenie nowego konta na stronie głównej sklepu wybierając opcje ” Nowe konto” lub podczas składania zamówienia. 

 4. W celu zarejestrowania nowego konta wymagane jest podanie danych osobowych, teleadresowych, kontaktowych, adresu e-mail oraz hasła. Dane do przelewu - rachunek i numer konta: 4 MY BABY GmbH 44 2030 0045 1110 0000 0247 2910  

 Realizacja zamówień i dostawy  

1. Dostawa zamówionego towaru następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy.  

2. Jeżeli Sklep nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, powinien niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomić o tym Klienta i zwrócić całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.  

3. Formy płatności: 

a) gotówką przy odbiorze osobistym towaru (płatność wówczas tylko w euro po aktualnym kursie PLN=euro. Nie ma możliwości zapłaty kartą)  

b) przelewem przed dostawą towaru lub zapłata poprzez platnosci PayU. Przelew należy wysłać na konto: 44 2030 0045 1110 0000 0247 2910  - przy tej formie płatności procedurę realizacji zamówienia uruchamiamy po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia wraz z kwotą dostawy. Z chwilą wpłynięcia należności na nasze konto towar zostaje wysłany. 

c) płatność przy odbiorze przesyłki (płatne w całej kwocie produkt+koszt wysyłki z danej aukcji kurierowi firmy spedycyjnej). We wszystkich przypadkach faktury nie dołączamy do produktów, lecz wysyłamy na podany adres e-mail.  

Sposoby dostawy i odbiór towarów. 

1. Dostawy towarów zamawianych na Naszych aukcjach realizowane są na terytorium całego kraju, na indywidualnych warunkach (po wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem) możliwa jest wysyłka towaru za granicę Polski.  

2. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy: * odbiór osobisty z naszego magazynu w Görlitz * przesyłka kurierska * przesyłka priorytetowa Pocztą Polską (opcjonalnie)  

3. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.  

Ochrona danych osobowych. 

1. Administratorem danych osobowych Kupującego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego, firma 4myBaby GmbH, ErichOppenheimerstr 6b, 02827 Görlitz . W celu zapewnienia użytkownikom pełnego bezpieczeństwa korzystania z naszego Sklepu, zaleca się używanie najnowszych/zaktualizowanych wersji przeglądarek oraz rozszerzeń i wtyczek.  

2. Usługodawca przetwarza dane osobowe Klienta niezbędne do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania Umowy (a także w przyszłości za zgodą Klienta – co do następnych Umów) oraz wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Umowy, wykorzystując w tym celu dane osobowe niezbędne do jej realizacji, jakie zostają określone w Formularzu Zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DzU nr 144, poz. 1204 ze zm.). Dane osobowe Klienta przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, wymaganych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).  

3. Usługodawca w celu realizacji zamówienia zbiera następujące dane Klienta: imiona i nazwisko, numer identyfikacji podatkowej NIP (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą), adres poczty elektronicznej, nick, telefon kontaktowy, adres do doręczeń towaru, dane wymagane do realizacji płatności za zamówienie. W celu rejestracji Konta Klienta w Sklepie Internetowym zbierane są następujące dane Klienta: imię i nazwisko, adres e-mail, hasło.  

4. Przekazanie danych wymienionych w ust. 3 jest dobrowolne, lecz konieczne w celu realizacji zamówienia lub rejestracji konta.  

5. Wszelkie inne dane niż określone w ust. 3 mogą być przetwarzane wyłącznie za zgodą Klienta, z wyjątkami określonymi ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Zgoda może być w każdym czasie odwołana.  

6. Dane osobowe Klienta mogą być wykorzystywane przez Usługodawcę do celów marketingowych, w szczególności do przesyłania, zamieszczania i otrzymywania informacji handlowych pochodzących od Sprzedawcy lub osób trzecich droga elektroniczną, w szczególności promocji oraz przesyłania przez Sklep internetowy na wskazany przez Klienta adres poczty elektronicznej, zamówionego elektronicznego biuletynu (newsletter), wyłącznie po wyrażeniu przez Klienta zgody na takie przetwarzanie.  

7. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych realizowanych drogą elektroniczną nie jest warunkiem zawarcia Umowy.  

8. Usługodawca zapewnia Klientowi prawo wglądu do własnych danych, ich poprawienia i usunięcia za pośrednictwem strony Sklepu.  

9. Usługodawca oświadcza, że powierza przetwarzania danych osobowych, na podstawie pisemnej umowy zawartej zgodnie z art. 31 Ustawy o ochronie danych osobowych, podmiotom świadczącym na rzecz Usługodawcy usługi hostingu, utrzymywania oraz zarządzania Sklepem Internetowym oraz innym podmiotom świadczącym na rzecz Usługodawcy lub bezpośrednio Klienta usługi w zakresie niezbędnym do realizacji Zamówienia. Dane osobowe Klientów mogą zostać powierzone w szczególności kurierom, ubezpieczycielom, Pożyczkodawcom, instytucjom finansowym oraz w celu realizacji płatności za Zamówienie.  

Postanowienia dotyczące nie – konsumenta  

1. Postanowienia określone w § 7 oraz § 8 niniejszego regulaminu nie mają zastosowania do Klientów nie będących konsumentami.  

2. Strony umowy na mocy art. 558 § 1 k.c. wyłączają przepisy o rękojmi za wady.  

3. W przypadku Klienta nie będącego konsumentem odpowiedzialność Sklepu z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania (art. 471 kc. i n.) zostaje wyłączona za wyjątkiem szkód, które Sklep wyrządził umyślnie.  

Gwarancja 

1. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta Klient może skorzystać z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu. Dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych znajdują się na stronie internetowej producenta.  

2.Warunki gwarancji, czyli prawa i obowiązki klienta określa producent w karcie gwarancyjnej, o ile gwarancja została udzielona. 

Postanowienia końcowe  

1.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy ustaw szczegółowych, w tym ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 133, poz. 926 ze zmianami).  

2. Obowiązujący regulamin jest publikowany na stronie internetowej Sklepu. 

3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów i zdjęć wykorzystanych na aukcjach użytkownika 4myBaby GmbH, logotypów bez zgody Sklepu jest zabronione.  

4. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sklepem a Klientem, który jest konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów kodeksu postępowania cywilnego. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sklepem a Klientem, który nie jest konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sklepu. 

Numer oferty:6879989872
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry