Literatura na świecie 1987 9 Wole Soyinka (danco (6922417403)

zakończona
6,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 2,50 zł
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • lokalizacja: Radom, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Tytuł: Literatura na świecie

Nr 9 (195) z września 1987

Objętość: 384 str.

Format: 115x165

Stan: bardzo dobry =

Przedmiotem aukcji jest miesięcznik "Literatura na świecie" z września 1987.

Wole Soyinka, Alasdair Gray, William Butler Yeats

Spis treści:

Jednocześnie wystawiam też kilkanaście numerów "Pisma" oraz ponad dwadzieścia różnych egzemplarzy "Literatury na świecie" sprzed 30-tu lat.

Swoje "wszystkie przedmioty sprzedającego" poukładałem rodzajami, alfabetycznie.

UWAGA!

Każdy, kto przegląda aukcje zakończone i wpisze DANCOP w okienko wyszukiwarki łatwo sprawdzi wszystko, co ostatnio wystawiałem (najlepiej uszeregować według czasu dodania lub czasu do końca). Większość tych książek i płyt czeka jeszcze na półkach, wystarczy o nie zapytać. Zainteresowanym mogę też zawsze dosłać więcej zdjęć oferowanego przedmiotu.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 65 2160 0003 2000 1503 3925 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List ekonomiczny 2,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Niemal zawsze aukcje moich książek wystawiam grupami np.: literatura polska i obca, książki dla dzieci, przygodowe, historyczne, sensacyjno-kryminalne, marynistyczne, militaria, fantastyka polska, fantastyka zagraniczna, książki popularno-naukowe, wydania sprzed 1951, a potem cała reszta (włącznie z płytami CD i tp.). Dla ułatwienia poszukiwań wewnątrz grup nazwiska autorów ułożone są w kolejności alfabetycznej. Staram się dokładnie opisywać wystawiane książki, szczególnie, że nie są to pozycje prosto z księgarni. Każda moja aukcja zilustrowana jest odpowiednim zdjęciem. Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowane przedmioty (nie korzystam z "obcych"zdjęć). Zawsze jednak istnieje możliwość wykonania i przesłania innych (dodatkowych) skanów, które pozwolą na spokojniejsze podjęcie decyzji o kupnie. UWAGA! Część książek może mieć stemple po jednej z nielicznych w Polsce wypożyczalni książek. W związku z tym, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z moimi aukcjami napisz do mnie. I proszę, zrób to przed zalicytowaniem lub skorzystaniem z opcji Kup Teraz. PŁATNOŚCI Akceptowane formy płatności: poprzez PayU albo zwykły przelew na konto. Numer rachunku w Toyota Bank SA: 65 2160 0003 2000 1503 3925 0001 KOSZTY WYSYŁKI Koszty wysyłki podane są na stronie aukcji. W przypadku wysyłki poza granice Polski, przesyłki wartościowej albo przesyłania w jednym liście (paczce) zakupów z kilku różnych aukcji proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów (niemal zawsze będą to opłaty zgodne z cennikiem Poczty Polskiej). Uwaga! Proszę pamiętać, że jeśli zakupiony przedmiot wyślę listem ZWYKŁYM nie otrzymam pokwitowania za nadanie przesyłki i, wobec tego, wszelkie reklamacje i żale kupujący będzie mógł kierować WYŁĄCZNIE do Poczty Polskiej. Jeśli interesującą Cię książkę znajdziesz wśród moich, ale zakończonych już aukcji, warto o nią zapytać. Może jeszcze stoi na półce.