Listwa zasilająca 19" 6 gniazd z wyłącznikiem (7210258417)

zakończona
53,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa Targówek Zacisze, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

HIIT - Twój e-dostawca

Odbiory osobiste: Warszawa (Targówek - Zacisze), ul. Rajmunda 1A

Tel: 22-497-17-58 / 794-109-345

Listwa zasilająca 19" - 1U - 6 gniazd

 • Wysokość: 1U
 • Mocowanie doczołowe do szyn rackowych
 • Podświetlany wyłącznik
 • Długość kabla: 1.70 m
 • Ilość gniazd: 6
 • Kolor: czarny

Produkt fabrycznie NOWY

Koszty przesyłek

 • Koszty poszczególnych kosztów w rozbiciu na przewoźników podane są w sekcji Dostawa i płatność - po prostu kliknij.
 • Wszystkie zakupione przedmioty staramy się łączyć w jedną przesyłkę, ale czasem jest to fizycznie niemożliwe - wynika to z różnej wagi, objętości towarów.
 • Zastrzegamy sobie prawo zwrócenia się o dopłatę do policzonmych automatycznie kosztów przesyłki przez system allegro oczywiście tylko wtedy gdy jest to konieczne dla bezpiecznego dostarczenia towaru do klienta.

Wysyłka

 • Wysyłka następuje u nas w trybie ekspresowym. Jeżeli twoja wpłata bądź dyspozycja wysyłki za pobraniem dotrze do nas do godziny 12:30 (dotyczy dni pracy HiIT), przesyłka najprawdopodobnie zostanie nadana jeszcze tego samego dnia.
 • Koszty wysyłki masz podane powyżej w tabeli "Dostawa i płatność"
 • Jeżeli chcesz otrzymać przesyłkę za pobraniem - powiadom nas o tym mailem albo uzuepełnij Formularz Opcji Dostawy po zakupie.
 • Pamietaj aby w każdej korespondencji podawać swój nick z allegro i pisać z adresu mailowego zarejestrowanego w systemie allegro.
 • Jeżeli kupujesz na kilku aukcjach, całość Twoich zakupów zostannie spakowana w jedną przesyłkę. Koszty takie przesyłki są ustalane indywidualnie w zależności od wagi i objetości.
 • Koniecznie sprawdź stan i zawartość przesyłki w momencie odbioru - w razie uszkodzenia lub braku towaru w przesyłce, niezwłocznie spisz z kurierem protokół szkody.

Odbiór osobisty

  Wszystkie zakupione przedmioty możesz odebrać z naszego magazynu w Warszawie - ul. Rajmunda 1A (Targówek Zacisze) - oczywiście w godzinach pracy firmy.

  Dostawa i płatność
  od 11,00 zł

  Lokalizacja: Warszawa Targówek Zacisze, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  15,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  250
  czas realizacji
  1-2 dni robocze
  Pocztex Kurier48
  pierwsza sztuka
  11,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  250
  czas realizacji
  2 dni robocze

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Odbiór osobisty
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -
  czas realizacji
  natychmiast
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  20,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  250
  czas realizacji
  1-2 dni robocze
  Pocztex Kurier48 pobraniowy
  pierwsza sztuka
  17,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  250
  czas realizacji
  2 dni robocze
  Dodatkowe informacje

  Przy odbiorze osobisty zakupionych towarów - płatność wyłącznie gotówką przy odbiorze. Godziny oraz dni tygodnia otwarcia naszej firmy znajdują się na stronie "O mnie"

  Punkty odbioru

  HiIT Robert Nocuń
  Rajmunda 1A
  03-606 Warszawa
  woj. mazowieckie
  email: allegro@hiit.pl
  tel.: 22-497-17-58

  • poniedziałek - piątek 11:00 - 17:00

  płatność tylko gotówką
  kontakt nie jest wymagany

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  HIIT Robert Nocuń
  Rajmunda 1A
  03-606 Warszawa
  Dodatkowe informacje

  1. Reklamacje rozpatrywane są wraz z dowodem zakupu i zgłoszeniem reklamacyjnym w siedzibie firmy.
  2. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
  3. Część produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. Jeśli produkt nie posiada gwarancji producenta, klient winien odesłać produkt na nasz adres bądź dostarczyć osobiście do naszego biura handlowego w Warszawie - ul. Rajmunda 1A 03-606 Warszawa. 
  4. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt HIIT Robert Nocuń. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. 
  5. HIIT Robert Nocuń odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  HIIT Robert Nocuń
  ul. Rajmunda 1A
  03-606 Warszawa

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

   1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności za towar i za najtańszą dostępną w ofercie formę przesyłki.   


  2. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@hiit.pl lub na adres siedziby Sprzedającego. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.   


  3. Przesyłkę należy nadać na adres HIIT Robert Nocuń ul. Rajmunda 1A 03-606 Warszawa. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można dołączyć do przesyłki z towarem.  


  4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.   


  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):   


  Do   

  HIIT Robert Nocuń  Ul. Rajmunda 1A  03-606 Warszawa   

  Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .  

  Data zawarcia umowy to [data], 

  data odbioru przedmiotów [data] .  

  Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]  

  Login Allegro: [login kupującego]  

  Adres: [adres kupującego]  

  Nr rachunku bankowego: [nr konta] 

  Data: [data odstąpienia od umowy]  

  Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]  


  4. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:  

  • o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;  
  • w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;  
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  
  • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 
  • w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;  - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
  • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;  - zawartej w drodze aukcji publicznej;  
  • o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;  
  • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

  O sprzedającym
  hiit_pl
  99,9%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  842

   

  1

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  5,0

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 22-********* (pokaż)
  • 794****** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  11:00 - 17:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Dane firmy:

  HiIT Robert Nocuń

  ul. Rajmunda 1A

  03-606 Warszawa

  tel. 22-497-17-58 w godz. 11:00-16:00

  Pozostałe informacje

  Przy odbiorze osobistym zakupów z allegro, płatność wyłącznie gotówką przy odbiorze.

  Wyświetlenia:16
  Numer oferty:7210258417
  Zgłoś naruszenie zasad
  Do góry