Linki SEO - 230 mocnych linków - POZYCJONOWANIE (6482716203)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
270,00 zł
z 1000 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Kraków

POTRZEBUJESZ MOCNYCH LINKÓW?
Jeśli pozycjonujesz swoja stronę internetową i chcesz zadbać o przyrost nowych linków na określone słowa kluczowe, sprawdź naszą ofertę.

Zapraszam do zapoznania się z usługą linkowania która łączy w sobie 10 pakietów dostępnych w naszej bazie. Zestawienie idealnie nadaje się na pakiet startowy z racji dywersyfikacji źródeł i typów odnośników oraz spokojnemu tempu ich pozyskiwania.

Pozyskamy dla Ciebie 230 wartościowych linków.
- 180 wpisów do prywatnych baz presell (domeny własne i platformy blogowe)
- 10 wpisów do prywatnych katalogów SEO
- 20 linków z polskich profili web 2.0
- 20 wpisów w profilach social media

Pakiety linków wchodzące w skład zestawu:
Pakiet 10 Presell PRO+ 1
Pakiet 10 Presell PRO+ 2
Pakiet 10 Presell PRO+ 3
Pakiet 50 Presell PRO | Blog.pl
Pakiet 50 Presell PRO | Bloog.pl
Pakiet 50 Presell PRO | Blogger 2
Pakiet 10 Katalogów PRO+
Profile WEB 2.0 PL | 10
Profile WEB 2.0 | 10
Social Media Twitter | 20

Poszczególne pakiety linków wchodzące w skład tego zestawu dostępne są na naszych pozostałych aukcjach. Przykładowa oferta: Pakiet 10 Presell PRO+ 3

Specyfikacja usługi:
Ilość wykorzystywanych źródeł: 10 różnych grup.
Ilość wpisów z baz presell: 180 wpisów do prywatnych presell pages.
Ilość wpisów z baz katalogów: 10 do prywatnych katalogów stron.
Ilość linków z profili web 2.0: 20 z polskich i zagranicznych serwisów internetowych.
Ilość wpisów do social media: 20 z popularnej platformy społecznościowej.
Linki brandowe: 20 linków z profili, 20 linków z social media oraz 10 linków z katalogów.

W każdym wpisie presell do bazy prywatnej dodajemy tylko jeden link wychodzący. Wpisy do baz PRO+ opatrzone są specjalnie dobraną grafiką (ikoną wpisu). Łącznie dla usługi przygotowywanych jest 9 bazowych tekstów presell, 1 katalogowych i 3 profilowe, poddawane są synonimizacji i publikacji. Przy dodawaniu do katalogów, social media oraz profili web 2.0 wykorzystujemy anchory brandowe (adres strony w różnej formie zapisu).

Okres realizacji zlecenia:
Po zakończeniu publikacji przesyłamy raport, dla każdego pakietu jest to osobny plik w którym znajdują się adresy opublikowanych wpisów.
Standardowy okres publikacji wynosi 45 dni. Tempo realizacji możemy dostosować do Twoich potrzeb (minimum 30 dni).

Dane niezbędne do realizacji zlecenia:
- wystarczy, że prześlesz nam adres strony lub podstrony, do której pozyskamy linki
- słowa kluczowe, które mają być anchorami (minimalnie 8, maksymalnie 36)

W ramach zestawu możemy podlinkować jedną domenę.
Do zlecenia można przesłać słowa kluczowe przyporządkowane do konkretnych podstron. W ramach publikacji presell będą linkowane wtedy podstrony, w ramach wpisów katalogowych i profilowych domena główna.


Dodatkowe informacje:
- strona może być dodana do bazy katalogów w tej grupie tylko jednokrotnie
- nie akceptujemy: stron z treściami dla dorosłych, związanych z bronią, przemocą, hazardem, materiałami chronionymi prawem autorskim oraz stron których reklamowanie zakazane jest przez polskie prawo

-----------------
Sprawdź w poniżej galerii nasze pozostałe pakiety linków.


PageSEO

Dane kontaktowe
Strona www: pageseo.pl
E-mail: biuro@pageseo.pl
Telefon: +48 608 015 036

Dane firmy
PageSEO
31-150 Kraków
ul. Św. Filipa 23/6
NIP: 5512494350
REGON: 121476358Zobacz nasze pozostałe aukcje:

O nas Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: biuro@pageseo.pl PageSEO © 2011 Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.
ul. Św. Filipa 23/6 | Kraków | 31-150
Pozycjonowanie stron | Linki SEO | Usługi SEO
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 81105014451000009078784494
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Raport po zakończeniu zlecenia przesyłany jest na adres e-mail konta Allegro lub inny wskazany przez kupującego.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Sklep internetowy prowadzony jest przez: PageSEO – Miler Sebastian 31-150 Kraków ul. Św. Filipa 23/6 NIP: 5512494350 REGON: 121476358 Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Andrychowa został dokonany w dniu 2011.03.07 pod numerem 9797. Numer identyfikacyjny REGON został wydany przez Urząd Statystyczny w Krakowie. Organem który zarejestrował działalność jest Burmistrz Miasta i Gminy Andrychów.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W terminie 14 dni od zawarcia umowy Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W razie skutecznego odstąpienia od Umowy sprzedaży umowa jest uważana za niezawartą. Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za daną usługę niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez Usługobiorcę. Konsument nie ponosi kosztów odstąpienia od umowy. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, na adres e-mail: biuro@siteseo.pl lub składając oświadczenie na piśmie. W przypadku odstąpienia od umowy nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Kupującego. Sprzedawca, w przypadku odstąpienia przez konsumenta od umowy, niezwłocznie poświadcza zwrot świadczenia. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i wysłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): PageSEO – Miler Sebastian 31-150 Kraków ul. Św. Filipa 23/6 Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych usług]. Data zawarcia umowy to [data] Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy, - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. Po realizacji usługi przez przedsiębiorcę prawo odstąpienia od umowy Kupującemu (konsumentowi) nie przysługuje.

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@siteseo.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedawca w ciągu 14 (czternaście) dni ustosunkuje się do reklamacji usługi zgłoszonej przez Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres elektroniczny Sprzedawcy lub w formie pisemnej przesłana na adres Sprzedawcy. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć swoje dane kontaktowe oraz opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni rozpatruje reklamacje i udziela odpowiedzi na adres poczty elektronicznej Klienta, podany w zgłoszeniu reklamacji. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSÓB ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce: Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

pozostałe informacje

OGRANICZENIA DOTYCZĄCE ZLECEŃ: - Nie przyjmujemy stron o tematyce hazardowej, pornograficznej lub innej zakazanej przez polskie prawo. - Nie realizujemy zleceń dla stron internetowych których pozycjonowanie zabronione jest przez polskie prawo. Składając u nas zamówienie kupujesz pakiet linków które następnie raportowane są na e-mail podany w danych konta Allegro. W ramach realizacji usługi na podane w zamówieniu dane dostarczymy odnośniki zgodne z wybraną ofertą. Nie gwarantujemy pozycji, z zasady nie możemy zagwarantować czegoś co nie jest w pełni zależne od nas. Efekty uzależnione są poza samymi linkami od wielu czynników na które nie mamy wpływu: w tym optymalizacji strony, działań prowadzonych wcześniej, jak i samymi danymi podanymi do zlecenia (konkurencyjność oraz ilość fraz). Nie gwarantujemy bezpieczeństwa linkowania. Kupujący powinien mieć świadomość tego, że pozycjonowanie jako wpływanie na wyniki wyszukiwania Google jest niezgodne z jego wytycznymi i może skutkować karami. Nigdy nie mamy też pewności jakie działania podejmował, podejmuje i zamierza podejmować właściciel strony internetowej. PŁATNOŚĆ ZA ZAMÓWIENIE Ceny towarów podane są w (PLN) złotych polskich i zawierają naliczony podatek VAT (są cenami brutto). Jest to koszt ostateczny. Złożenie zamówienia pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Płatność za usługę powinna być zrealizowana do 14 dni od daty dokonania zakupu przez Kupującego. Kupujący ma możliwość opłacenia zlecenia poprzez system płatności Allegro (płatnością w systemie PayU) lub przelew bankowy. Firma PageSEO – Miler Sebastian wystawia fakturę VAT na zakupioną usługę. Aby otrzymać fakturę VAT należy wypełnić dane firmy wraz z poprawnie podanym numerem NIP (Numer Identyfikacji Podatkowej). POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA Potwierdzenie przyjęcia do realizacji zamówienia zostanie przesłane Usługobiorcy w formie wiadomości e-mail. RAPORTOWANIE ZAMÓWIENIA Raporty z realizacji zlecenia dostarczane są poprzez wiadomość e-mail. Klient nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Raporty z zamówień dostarczane są w plikach o rozszerzeniu .txt (pliki tekstowe - TXT). Najszybszym i najłatwiejszym sposobem otwarcia plików TXT jest dwukrotne kliknięcie na nich. Ten sposób pozwala inteligencji Windows wybrać odpowiednie oprogramowanie do otwarcia danego pliku TXT. Z racji tego, że usługa raportowana jest poprzez e-mail nie jest ograniczona obszarem dostawy. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA Czas realizacji zamówień określony jest w opisach usług, może być on jednak modyfikowany i odpowiednio dostosowany zgodnie z ustaleniami z Klientem. Klient ma możliwość ustalenia nowego czasu realizacji usługi uzgadniając go ze Sprzedawcą poprzez formularz kontaktowy dostępny w sklepie, wiadomość e-mail, wiadomość dołączoną do zamówienia lub telefonicznie. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedawca dba o jakość realizowanych usług zakupionych poprzez sklep prowadzony w serwisie aukcyjnym Allegro. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć usługę zgodną z umową.