Linia do produkcji zniczy. (6911076892)

zakończona
9 300,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Witam na mojej aukcji.


Mam do zaoferowania linię do produkcji zniczy i wkładów.


1. Piec do topienia mas stałych, granulatów, komponentów jest to piec na paliwa stałe np. węgiel, drzewo, papier itp. (rys. nr 3)
Zaletą tych piecy jest krótki czas topienia surowców ok. 25 min. a co za tym idzie niski koszt Na życzenie istnieje możliwość zamówienia pieca do topienia elektrycznego o dowolnej pojemności równie z płaszczami olejowymi i pompami hydraulicznymi do zalewania.

2. Prasa do produkcji wkładów zniczowych na ciepło (rys.nr 4), którą można prasować wkłady o średnicy 45mm, 55mm, 62mm z wymiennymi tulejami do wysokości prasowania 220mm.
Jest to prasa mimośrodowa ręczna o wydajności 400 szt./h dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki plastikowej na tłokach można prasować wszystkie rodzaje granulatów. Zasilana jest energią 230V posiada małe gabaryty niskie zużycie energii bardzo cicha w pracy szybkie przestawienie na inny rozmiar czy średnicę ok. 5 min. Można również na tej prasie wykonać świece prasowane tzw. klubowe, zapachowe i ozdobne tak jak to widać na zdjęciu.

3. Pistolet na wkładki termo topliwe do naklejania aplikacji na szkle i plastiku o bardzo dużej wydajności (nie kapiący). (rys. nr 2)

4. Lejek z dozownikiem do zalewania zniczy zalewanych wkładów olejowych tub zalewanych i innych. Wydajność ok. 2000 szt./8h zaleta to niski koszt w stosunku do urządzeń zalewających. (rys nr 5)

5. Zestaw do malowania szkła. W skład zestawu wchodzi: sprężarka, o parametrach ściśle dopasowanych do potrzeb specjalnego pistoletu który również jest w zestawie wydajność ok. 14000 szt. szkła /10h. (rys. nr 6)

6. Sprzęt do pakowania wyrobów gotowych w zgrzewki folię termokurczliwą (rys. nr 7) zaletą tego urządzenia jest to że pakuje się wszystkie wyroby nie tylko zniczowe a zużycie energii to tylko 2 KW. Wydajność ok. 70 paczek/h średnio po 10 szt. w paczce.
Do wyżej wymienionego zestawu wchodzi również specjalistyczne szkolenie na temat produkcji i cała technologia istnieje również dostarczenie materiałów i surowców do Państwa na miejsce co daje duży komfort i udogodnienie przez producentów materiałów do produkcji (cały kraj) których wskażę. Co do sprzedaży wyrobów gotowych przedstawię również cały marketing na ten temat.

Wszystkie urządzenia są nowe posiadające roczną gwarancję i wszystkie wymagane certyfikaty. Istnieje również serwis pogwarancyjny świadczący usługi i naprawy oraz wykonawstwo urządzeń zleconych. Wszystkie problemy związane z produkcją zniczy można konsultować i rozwiązywać w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej firmy. Wystawiamy również fakturę VAT. Dla osób bezrobotnych, młodych chcących rozpoczęć własną działalność gospodarczą wystawiam specyfikację dla Urzędów Pracy do biznes planu aby uzyskać środki ok. 12000 tyś. zł. bezzwrotnej pożyczki na zakup wyżej wymienionych urządzeń. Jest to szczególnie polecany zestaw dla tego typu osób jak również dla firm rozszerzających swoją działalność. Polecamy również kpl. Linię do produkcji świec stołowych, stoczkowych, półkręconych, figurowych jak również wszelką konsultację w tym zakresie. Jeżeli Państwo macie pytania proszę dzwonić pod nr. telefonu 602-873-290.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje