Linia do produkcji zniczy i wkładów (6911077378)

zakończona
22 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Witam na mojej aukcji !!!

Przedmiotem aukcji jest linia do produkcji zniczy i wkładów.

W skład linii wchodzi:

1. Piec elektryczny do topienia parafin o pojemności 100l z podwójnym płaszczem olejowo - wodnym i mocy 3,6KW. (jest możliwość zamówienia pieca o dowolnej pojemności).

2. Prasa pneumatyczna do prasowania wkładów parafinowych (półautomat) o średnicy fi 45mm, 55mm, 62mm (jest możliwość zamówienia prasy o dowolnych średnicach). Wysokość wyprasek do 20cm i wydajności 1500szt/h. Zasilana jest sprężonym powietrzem o ciśnieniu 10BAR i napięciem 230V o mocy 2KW. Jest prasą bardzo prostą w obsłudze i bardzo cichą.

3. Pistolet na wkładki termo topliwe do naklejania aplikacji na szkle i plastiku o bardzo dużej wydajności (niekapiący).

4. Lejek z dozownikiem do zalewania zniczy, wkładów olejowych, tub zalewanych i innych. Wydajność ok 2000szt./h.

5. Zestaw do malowania szkła. W skład zestawu wchodzi również sprężarka o parametrach dopasowanych do potrzeb specjalnego pistoletu do malowania z wirującą dyszą o wydajności 14000szt/10h.

6. Sprzęt do pakowania w zgrzewki folią termokurczliwą. Zaletą tego urządzenia jest to że można pakować różne wyroby nie tylko zniczowe, a zużycie energii elektrycznej to tylko 2KW. Wydajność ok 80 paczek/h. średnio po 10szt. w paczce.

Do w/w zestawu wchodzi również specjalistyczne szkolenie na temat produkcji i cała technologia produkcji jak również wskażę gdzie można zakupić wszystkie materiały i surowce do produkcji. Wszystkie urządzenia są nowe na gwarancji i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz dokumentację DTR. Wszystkie problemy związane z produkcją można konsultować i rozwiązywać w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie naszej firmy.

Wystawiamy fakturę Vat. Dla osób bezrobotnych, młodych chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą wystawiamy specyfikację do Powiatowego Urzędu Pracy i biznes planu aby uzyskać środki na dofinansowanie. Polecamy również inne maszyny i urządzenia do produkcji świec stołowych, stożkowych, kręconych, cerkiewnych i wiele innych urządzeń dostępnych na stronie internetowej www.hegam.pl

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania proszę dzwonić do konsultanta pod nr. tel. 602-873-290.

Przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje