LG G4C POKROWIEC ETUI (6541992734)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • lokalizacja: KK, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
503524835 8-15
kardesign@interia.pl

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru aukcji oraz nazwy użytkownika allegro.

39 1050 1517 1000 0091 3321 0881

Umożliwiamy również płatności poprzez

Wszystkie produkty wysyłamy pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej

Kupując na naszej aukcji akceptujesz regulamin dostępny w zakładce:

"informacje od sprzedającego"

POKROWIEC PASUJĄCY NA: LG G4C

Specyfikacja produktu:

 • Nowy, nie używany oryginalny markowy produkt TELONE
 • Etui wykonane z najwyższej jakości eko skóry 1 gatunku.
 • Wnętrze wyścielone miękkim materiałem chroniącym telefon przed zarysowaniem
 • Wsuwka przeszyta mocnym szwem zapewniającym trwałość futerału przez długi czas
 • Przyczepiany na magnes pasek, ułatwiający wyciąganie telefonu z futerału
 • Kolor czarny
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 39 1050 1517 1000 0091 3321 0881
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

KARDESIGN ul. Słowackiego 69 47-150 Raszowa

kontakt

pozostałe informacje

Kolory przedmiotów na zdjęciach Kolory przedmiotów mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego koloru przedmiotu, wynika to ze specyfiki robienia zdjęć np. zdjęcia zaświeconej lampy lub żarówki, zastosowanego koloru tła oraz wspomnianych już ustawień monitora. Sposób konserwacji i przechowywania wyrobów skórzanych: Skóra nie jest materiałem jednorodnym, ulega wpływowi czasu a o jej wyglądzie decyduje prawidłowa pielęgnacja i konserwacja, środkami właściwymi dla danego rodzaju skóry. Wyrobów skórzanych dostępnych na naszych aukcjach nie należy prać, moczyć,nie wolno ich przesuszać, traktować alkoholem czy acetonem.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Kardesign
Słowackiego 69
47-150 Raszowa
PL
Dodatkowe informacje

1. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży Towaru (tj. zrezygnować z Towaru zakupionego w sklepie KARDESIGN i zwrócić Towar bez podania przyczyny) w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania Towaru przez Klienta lub wskazaną przez Klienta osobę trzecią inną niż przewoźnik. 2. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru Klient powinien w terminie 14 dni, złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru kierując je na adres: KARDESIGN ul. Słowackiego 69 47-150 Raszowa albo wypełnić online formularz zwrotu i przesłać na e-mail: kardesign@interia.pl 3.W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru Klient zobowiązany jest, poza przesłaniem oświadczenia,zwrócić Towar na adres wskazany poniżej: Kardesign ul. Słowackiego 69 47-150 Raszowa z dopiskiem Odstąpienie od umowy 4. Klient zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu Towaru jednakże nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy sprzedaży Towaru. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed upływem tego terminu. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu takiego Towaru. 5. W razie odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru na zasadach określonych w niniejszym punkcie, umowa sprzedaży uważana jest za niezawartą. 6. Z zastrzeżeniem pkt.7 poniżej, sklep zobowiązany jest niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru zwrócić Klientowi uiszczoną przez Klienta cenę za Towar wraz z kosztami dostawy Towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez sklep Kardesign. 7. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania Towaru z powrotem. 8. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Zastrzegamy sobie - w razie zwrotu takiego Towaru - możliwość żądania odpowiedniego obniżenia ceny Towaru, podlegającej zwrotowi na rzecz Klienta. 9. Wszelkie pytania dotyczące realizacji prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru należy kierować na adres e-mail kardesign@interia.pl za pośrednictwem poczty na nasz adres z dopiskiem Odstąpienie od umowy

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Kardesign
Słowackiego 69
47-150 Raszowa
PL
Dodatkowe informacje

V.REKLAMACJE 1. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku gdy towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 2. W celu zareklamowania zakupionego produktu: Proszę odesłać produkt wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji, na adres firmy:Kardesign ul. Słowackiego 69 47-150 Raszowa Pismo reklamacyjne powinno zawierać : -imię nazwisko kupującego oraz dane kontaktowe: -adres, telefon;datę kiedy towar został zakupiony; -datę kiedy konsument zauważył wadę; -krótki opis usterek, czyli na czym polega niezgodność towaru z umową; -określić swoje żądanie, ewentualnie je uargumentować; - dowód zakupu. Aby otrzymać gotowy formularz reklamacyjny prosimy o informację na email. 3. . Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 (czternastu) dni od daty otrzymania zgłoszenia i towaru. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt reklamującego a po uznaniu reklamacji przez gwaranta koszty przesyłki przechodzą na gwaranta. 4. Jeżeli Towar sprzedany ma wadę, Klient ma prawo: a. żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo żądać usunięcia wady; przy czym możemy odmówić wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem wymagałoby nadmiernych kosztów. b. złożyć oświadczenie o proporcjonalnym obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy 5. Klient nie może odstąpić od umowy sprzedaży, jeżeli wada jest nieistotna. 6. Reklamacjom nie podlegają: - przedmioty sprawne - dlatego uwaga: prosimy upewnić się przed odesłaniem, czy problem na pewno tkwi w produkcie, czy może w błędnej instalacji lub niewłaściwym użytkowaniu - oczekiwania klientów wykraczające poza opis przedmiotu - funkcje i parametry które nie były zawarte w opisie aukcji. - istotne właściwości Towaru wystawionego na Transakcji określone są w opisie danej Transakcji i udostępnione w Allegro. Dodatkowo informacje dotyczące istotnych właściwości Towaru określone są na Towarze, są trwale z nim połączone lub zawarte są w załączonym do przesyłki Towaru dowodzie zakupu.