Leśniczy Robin Hood kapelusz Czerwony Kapturek (6542422586)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
17,99 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Lublin, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • dostawa z Polski: tak

Kontakt

Jacek Chodasewicz
Firma Skrzat – Urodziny z pomysłem
ul. Krańcowa 82/48
20-356 Lublin
e-mail: biuro@skrzatparty.pl­
tel. 500 050 488

Koszty dostawy

Allegro Paczkomaty InPost – 7,20 zł

Allegro Paczkomat pobranie – 12,10zł

Allegro Kurier Inpost – 12,18 zł

Kurier Inpost pobranie – 15,68 zł

Poczta Polska list ekonomiczny - 9 zł

Poczta Polska list priorytetowy - 10zł

Poczta Polska paczka 48 - 11zł

Poczta Polska paczka 48 pobranie - 14zł

Kurier – 16 zł

Kurier pobranie – 20 zł

Leśniczy kapelusz- Czerwony Kapturek

Opis:

Czapka leśniczego z piórkiem- idealna na przedstawienia o Czerwonym Kapturku.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u SkrzatParty1 za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 14 2490 0005 0000 4500 4275 6368
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Pocztex Kurier48 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Jacek Chodasewicz-Firma Skrzat-Urodziny z pomysłem
Krańcowa 82/48
20-356 Lublin
NIP: 946-175-02-06
REGON: 430836079

Jacek Chodasewicz - Firma Skrzat-Urodziny z pomysłem

Konto bankowe: ALIOR BANK:14 2490 0005 0000 4500 4275 6368

Magazyn firmy Zemborzyce Wojciechowskie 99b 20-515

Proszę o kontakt telefoniczny przed odbiorem -500 050 488

kontakt

 • poniedziałek - sobota 09:00 - 17:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Zapraszamy do zakupów i kontaktu z Nami zawsze chętnie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące towaru lub lokalizacji wysłanej przesyłki.Wysyłki zamówione i opłacone do godziny 12 realizowane są tego samego dnia ,pozostałe w ciągu 24 godzin.

Pozdrawiamy

SkrzatParty

tel.500 050 488

biuro@skrzatparty.pl

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
CHODASEWICZ JACEK FIRMA SKRZAT - URODZINY Z POMYSŁEM
Zemborzyce Wojciechowskie 99 b
20-515 Konopnica
PL
Dodatkowe informacje 1. Zgodnie  z art. 27. Ustawy, Sprzedający informuje o prawie Konsumenta do  odstąpienia od Umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania  jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po  upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy  lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez  Konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy.
   
 2. Aby  skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży należy poinformować  Sprzedającego (CHODASEWICZ JACEK FIRMA SKRZAT - URODZINY Z POMYSŁEM ul.  Zemborzyce Wojciechowskie 99 b , 20-515 Lublin, email: biuro@skrzatparty.pl, biuro@skrzat.net)  o decyzji o odstąpieniu od Umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego  oświadczenia (na przykład w postaci pisma wysłanego listownie lub pocztą  elektroniczną). Jeżeli Zamawiający skorzysta z formy wysyłki  oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży pocztą elektroniczną,  Sprzedający prześle Zamawiającemu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania  informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą  elektroniczną). Należy przedstawić dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury.
   
 3. Zamawiający  będący Konsumentem, może także skorzystać z wzoru formularza  odstąpienia od umowy, który stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego  Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.
   
 4. Aby  zachować termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży wystarczy, aby  wysłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego Zamawiającemu  będącemu Konsumentem prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od Umowy sprzedaży.
   
 5. Skutki odstąpienia od umowy:  w przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Sprzedający zwraca  Zamawiającemu będącemu Konsumentem wszystkie otrzymane od niego  płatności, w tym koszty dostarczenia Towarów (z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z wybranego przez Zamawiającego sposobu  dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany  przez Sprzedającego), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż  14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji  Zamawiającego o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży. Zwrotu  płatności Sprzedający dokona przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały przez Zamawiającego użyte w pierwotnej  transakcji, chyba że wyraźnie Zamawiający zgodził się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku Zamawiający nie poniesie żadnych opłat w  związku z tym zwrotem. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania Towarów lub do czasu dostarczenia mu  dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej.
   
 6. Zwracane  Towary Zamawiający proszony jest odesłać lub przekazać na następujący  adres Sprzedającego: CHODASEWICZ JACEK FIRMA SKRZAT - URODZINY Z  POMYSŁEM Zemborzyce Wojciechowskie 99 b , 20-515 Lublin, niezwłocznie, a w każdym  razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Zamawiający poinformował  Sprzedającego o odstąpieniu od Umowy sprzedaży. Termin jest zachowany,  jeżeli Zamawiający odeśle Towar przed upływem terminu 14 dni.  Zamawiający będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towarów.
   
 7. Zamawiający  będący Konsumentem odpowiada tylko za zmniejszenie wartości Towarów  wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towarów.
   
 8. Zgodnie  z postanowienia art. 38. Ustawy Konsumentowi nie przysługuje prawo do  odstąpienia od Umowy sprzedaży w odniesieniu do umów:
   


 • świadczenie  usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną  zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedającego  utraci prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży;
 • w  której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad  którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed  upływem terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży;
 • w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w  której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami;
 • w  której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu Umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi Sprzedający nie ma kontroli;
 • w  której Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedający  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których  wykonania Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne  niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od  Umowy sprzedaży przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych  usług lub rzeczy;
 • w  której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo  programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli  opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 • zawartej w drodze aukcji publicznej;
 • o  świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w Umowie sprzedaży oznaczono dzień lub okres  świadczenia usługi;
 • o  dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży  i po poinformowaniu go przez Sprzedającego o utracie prawa odstąpienia  od Umowy sprzedaży.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
CHODASEWICZ JACEK FIRMA SKRZAT - URODZINY Z POMYSŁEM
Zemborzyce Wojciechowskie 99 b 20-515 Konopnica
20-515 Konopnica
PL
Dodatkowe informacje

 


 1. Sprzedający  ponosi odpowiedzialność za wady Towaru, zgodnie z zasadami  odpowiedzialności wskazanymi w przepisach Ustawy z dnia 24 kwietnia 1964  r. Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 121 z późn. zm.), w  szczególności art. 556 oraz 556(1) – 556(6) Kodeksu cywilnego. Jeżeli  nabywcą Towaru nie jest Konsument, odpowiedzialność Sprzedającego z  tytułu rękojmi zostaje wyłączona na zasadzie art. 558 § 1 Ustawy z dnia  24 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 121 z  późn. zm.).
   
 2. W  przypadku stwierdzenia wad Towaru, Zamawiający może złożyć reklamację  bezpośrednio do Sprzedającego przesyłając ją drogą e-mailową na adres  poczty elektronicznej: biuro@skrzatparty.pl, biuro@skrzat.net lub pisemnie na adres Sprzedającego: CHODASEWICZ JACEK FIRMA SKRZAT - URODZINY Z POMYSŁEM Zemborzyce Wojciechowskie 99 b 20-515 Konopnica, bądź też składając reklamację na adres producenta Towaru wskazany w na opakowaniu Towaru lub w instrukcji załączonej do Towaru.
   
 3. Zamawiający,  wysyłający reklamowany Towar do Sprzedającego proszony jest, w celu  usprawnienia przebiegu rozpatrywania reklamacji, o podanie następujących  danych: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, nr Zamówienia,  adres e-mail oraz o dokładnie opisanie wady Towaru i żądania  reklamującego. Składając reklamację Zamawiający proszony jest także o  załączenie kopii dowodu sprzedaży.
   
 4. Reklamacje  rozpatrywane są w terminie do 14 dni od złożenia stosownej reklamacji,  zgodnie z obowiązującymi przepisami. O sposobie jej rozpatrzenia  Zamawiający zostanie poinformowany przez Sprzedającego.
   
 5. Sprzedający  informuje, że wyraża zgodę na rozstrzyganie sporów konsumenckich w  trybie ustawy z dnia 23 września 2016 roku o pozasądowym rozwiązywaniu  sporów konsumenckich (Dz. U. 2016, poz. 1823). W  razie nie uznania reklamacji przez Sprzedającego, Konsument może  skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń i zwrócić się do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Lublinie, ul. Tomasza Zana 38 "C", 20-601 Lublin, www.ihlublin.pl Szczegółowe procedury skorzystania z pomocy Inspekcji Handlowej dostępne są na stronie internetowej urzędu oraz na stronie www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich” i „Ważne sprawy”. Pozasądowe  dochodzenie roszczeń po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest  bezpłatne. W przypadku Zamawiającego będącego Konsumentem, który chce  skorzystać z pozasądowego sposobu dochodzenia roszczeń, istnieje  dodatkowo możliwość złożenia skargi za  pośrednictwem unijnej platformy  internetowej ODR, dostępnej pod adresem  http://ec.europa.eu/consumers/odr/
   

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 1 miesiąc