LENOVO M92P SFF i5 4x3.2GHz 4/250GB WIN7 GW12 FV (6950726040)

zakończona
719,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 29,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Słońsk, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ komputera: komputer stacjonarny
 • typ obudowy: inna
 • monitor: brak
 • typ napędu: brak
 • liczba rdzeni procesora: 4
 • wielkość pamięci RAM: 4 GB
 • typ dysku twardego: HDD
 • pojemność dysku (GB): 250
 • system operacyjny: windows 7 Professional 64-bit
 • interfejs dysku twardego: SATA III
 • seria procesora: intel Core i5
 • złącza karty graficznej: displayPort, VGA
 • złącza zewnętrzne płyty głównej: RJ45, vGA (D-Sub), displayPort, eSATA

opis

WYSYŁKA
Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierskąPŁATNOŚCI
!!! Każdą paczkę ubezpieczamy na pełną wartość !!!

Wystawiamy FVREGULAMIN
Szczegółowy regulamin
na stronie O mnie


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

SUPER WYDAJNY KOMPUTER

LENOVO THINKCENTRE M92P

3227/3228

Ultraszybki i niezawodny

Procesor czterordzeniowy Intel Core i5-3470

4 rzdenie, 3.2GHz , 6MB cache

4 GB RAM DDR3

250 GB SATA DYSK TWARDY

GRAFIKA: Intel HD Graphics 2500 Full HD

Dodatkowe złącza 2x FIREWIRE IEEE1394, DYSPLAYPORT, E-SATA

ZAINSTALOWANY SYSTEM

WINDOWS 7

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

USB x 8

PORT COM RS-232

DISPLAYPORT

ZŁĄCZA SATA III (6 Gbit)

ZAINSTALOWANY SYSTEM WINDOWS 7
(NIE MUSISZ NIC DOPŁACAĆ ZA ZAINSTALOWANIE SYSTEMU, MOŻESZ OD RAZU PRACOWAĆ)

ORAZ PAKIET BIUROWY OPEN OFFICE
(DZIĘKI, KTÓREMU OD RAZU MOŻESZ ZACZĄĆ PRACOWAĆ W EDYTORACH TEKSTOWYCH)

A TAKŻE PROGRAM ANTYWIRUSOWY
(DLA OCHRONY PRZED WIRUSAMI)

Specyfikacja:

PROCESOR (CPU)

Intel® Core™ i5-3470 3.20 GHz

PAMIĘĆ RAM

4GB DDR3

DYSK TWARDY (HDD)

250GB SATA

GRAFIKA / VIDEO

INTEL HD 2500 DirecX 11

NAPĘDY

brak

ŁĄCZA / PORTY / INNE

USB

TAK x 8

VGA

TAK

AUDIO

High Definition Audio, 5.1 surround sound

PS/2

TAK

RS232/COM

TAK

LAN

TAK

DISPLAYPORT

TAK

1 x e-SATA

1x PCIe x16, x4

KLAWIATURA

GRATIS W ZESTAWIE

Mysz

TAK GRATIS

GWARANCJA

12

MIESIĘCY

SYSTEM OPERACYJNY

NAKLEJKA COA

WINDOWS 7 PRO

SPRAWNY, WYSOKOWYDAJNY KOMPUTER W STANDARDOWEJ OBUDOWIE SSF.

NIEZAWODNY CZTERORDZENIOWY PROCESOR INTEL CORE i5 !

W ZESTAWIE KABLE ZASILAJĄCE I SYGNAŁOWE.

KOMPUTER OTRZYMASZ Z
LICENCJĄ NA
MICROSOFT WINDOWS 7

INFORMACJA NA FV I NAKLEJKA LICENCYJNA COA

REAL ZDJĘCIA

Sprzęt poleasingowy w bardzo dobrym stanie. Klawiatury i myszki wysyłane losowo, gratisy mogą różnić od tych na zdjęciach. Foto poglądowe.

GWARANCJA I FAKTURA!

O nas

Jesteśmy jedną z największych w zachodniej Polsce hurtowni sprzętu poleasingowego. W naszym asortymencie mamy na stałe ponad kilkaset laptopów, komputerów, monitorów oraz ziele innych akcesoriów. Jeśli jesteś zainteresowany dobraniem do swojego komputera dodatkowych akcesoriów to przejrzyj nasze pozostałe aukcje. PAMIĘTAJ ! ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ !!Nasza firma została wyróżniona przez Allegro znakiem jakości STANDARD Allegro co gwarantuje Państwu udane i bezpieczne zakupy !!

Wystawiamy Faktury VAT

Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską Siódemka. Dostawa w 24-48h!

Paczki są bardzo solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie wysyłki. Dla lepszej ochrony towaru osłaniamy go arkuszem kartonu i to owijamy folią. Całość pakujemy do kilku warstwowego kartonu, wnętrze wypełnione jest specjalnymi wypełniaczami dla możliwie największego zabezpieczenia.

!!! KAŻDĄ PACZKĘ UBEZPIECZAMY NA PEŁNA WARTOŚĆ !!!

KONTAKT

E-Mail- biuro@liderpol.pl

Tel. 888 555 108

GODZINY OTWARCIA
Pon.-Pt. 9-1

7

!!! ZAPRASZAMY !!!

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

LIDERPOL
Sienkiewicza 4
66-436 Słońsk
Dodatkowe informacje

   

Jak zgłaszać reklamację?

Aby zareklamować towar należy poinformować sprzedawcę w formie mailowej na adres: kontakt@liderpol.pl 

Reklamowany  towar należy dostarczyć wraz z opisem usterki do siedziby    Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio   na  adres siedziby Sprzedającego: 

LIDERPOL 

Ul. Sienkiewicza 4

66-436 Słońsk

dopisek IT-TEAM

Na   rozpatrzenie reklamacji Sprzedający ma 14 dni  roboczych od momentu   otrzymania towaru wysłanego przez Klienta. - Odbiór  reklamowanego   sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej  towar ten   został dostarczony do Sprzedającego. - Reklamowany sprzęt  należy   odebrać w terminie 30 dni od otrzymania powiadomienia Ważne -  Sprzęt   musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport  do   serwisu. - Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to    akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z    przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). - Klient w  przypadku   zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia  kserokopii   faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej  (jeżeli   produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz   informacji  o okolicznościach jej występowania. - Reklamacje nie będą   uznawane bez  dostarczenia w przesyłce wyżej wymienionych dokumentów - W   przypadku  reklamacji przesyłki ( uszkodzenie podczas transportu)   należy do  przesyłki dołączyć ORYGINAŁ PROTOKOŁU SZKODY spisanego przez   kuriera.  Przed zakupem należy zapoznać się z klasyfikacją sprzętu,  np.  laptopy:  -Klasa 1 - brak wad mechanicznych, laptopy mogą posiadać   niewielkie  plamki na matrycach, ryski, przetarcia na obudowie -Klasa 2  -  mechaniczne  uszkodzenia obudowy ( pęknięcia, drobne braki w  obudowie),  wady matryc (  ryski, plamki), luźne zawiasy w niektórych  modelach.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LIDERPOL
Sienkiewicza 4
66-436 słońsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

Na  podstawie art.  27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz. U. 2014 r.,  poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość,  może od niej  odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni  od dnia  wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (własnoręcznie  podpisane) należy  wysłać drogą pocztową na adres siedziby firmy  Liderpol. Klient ma prawo  zrezygnować z towaru kupionego w naszym  sklepie bez podania przyczyny w  ciągu 14 dni od daty odebrania  przesyłki przez konsumenta lub wskazaną  przez konsumenta osobę trzecią.  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar  nie był używany. Za Klienta  uważa się osobę nieprowadzącą działalności  gospodarczej, dlatego jeśli  produkt/usługa została nabyta (w związku z  prowadzeniem własnej  działalności, nie przysługuje prawo opisane  powyżej). Towar należy  odesłać do 14 dni po złożeniu oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, w  stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od  umowy sprzedaży towaru  zakupionego w zestawie z innym produktem  zwrotowi podlega cały zestaw.  Konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy  będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny  dla stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. Koszty  bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru  do Sprzedawcy w związku z  dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania  przyczyny w terminie 14 dni  od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument.  Jeżeli konsument wybrał  sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy  zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę,  przedsiębiorca nie jest  zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych  przez niego dodatkowych  kosztów. Do przesyłki prosimy dołączyć  odpowiednio wypełniony  formularz zwrotu oraz ORYGINAŁ dokumentu zakupu  (paragon) oraz podać  dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta  bankowego, na które mają być  odesłane pieniądze. Sprzedawca ma obowiązek  dostarczenia rzeczy  wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556  oraz 5561 – 5563  ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j.  Dz. U. 2014,  poz. 121 ze zm.).

 Zgodnie z prawem konsumenckim  niektóre produkty nie są objęte prawem  odstąpienia od umowy bez podania  przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy  to między innymi następujących  produktów:

- nagrania  dźwiękowe, wizualne jak również  gry i programy komputerowe dostarczane w  zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu; 

- produkty  nieprefabrykowane, wyprodukowane według  specyfikacji konsumenta lub  służące zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb;  

- produkty, które po  dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie  połączone z innymi rzeczami; 

O sprzedającym
LIDER-IT

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej Ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego.  -Na wpłatę w związku z zakupionym produktem czekamy 7 dni. W tym czasie możesz wybrać kolejne produkty z naszej oferty i zapłacić za nie w ramach jednej płatności -W przypadku chęci odbioru osobistego, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym punkcie oraz ustalenia godzin odbioru

Pozostałe informacje

LIDERPOL PAWEŁ ŁOBACZEWSKI

66-436 SŁOŃSK

UL. SIENKIEWICZ4