LENOVO H30-50_i7 4790_GTX 745_8GB/2TB_ WIFI_W8.1 (6483385830)

zakończona
2 380,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
Zakupy powyżej 1 500 zł
 • lokalizacja: Wadowice Górne
 • czas wysyłki: natychmiast
 • taktowanie procesora (MHz) (maksymalne): 4000
 • system operacyjny: windows 8
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 8.00 [kg]
 • procesor: klasy Core i7
 • producent: Lenovo
 • liczba rdzeni procesora: cztery
 • pamięć RAM (MB): 8192
 • pojemność dysku (GB): 2000.00
 • obudowa: midi Tower
 • monitor: brak
 • napędy: nagrywarka DVD
LENOVO H30-50

Niepozorny Komputer Lenovo wyposażony w potężny procesor Intel Core i7 4790, wydajną grafikę GeForce GTX 745, 8GB RAM, pojemny dysk 2TB, WIFI, Bluetooth oraz zainstalowany i gotowy do pracy system Windows 8.1 PL. W zestawie mysz i klawiatura Lenovo.


>> PROCESOR INTEL CORE I7 4790 4 x 3,6GHZ / 4,0 GHZ Turbo

>> KARTA GRAFICZNA GEFORCE GTX-745 2GB / VGA / HDMI

>> PAMIĘĆ RAM 8GB / DDR3 / 1600MHZ

>> NAGRYWARKA DVD-RW

>> DYSK TWARDY 2000 GB SATA III

>>
FRONTPANEL 2 x USB 2.0 / 2 x AUDIO / SD >> LAN / WIFI RTL-8723BE+ BLUETOOTH >> ZASILACZ 240W FSP GROUP

>> SYSTEM OPERACYJNY WINDOWS 8.1 PL

>>
DODATKOWO MYSZ I KLAWIATURA LENOVOModel H30-50/7
Płyta główna LENOVO CIH81M
Procesor INTEL CORE I7 4790 4 x 3,6GHZ / 4,0 GHZ Turbo / 8 Rdzeni Logicznych
Karta graficzna GEFORCE GTX-745 2GB / GDDR3 / 128BIT / VGA / HDMI
Pamięć RAM 8GB / DDR3 / 1600MHZ
Dysk twardy 2000GB / SATA III
Napęd Nagrywarka DVD-RW
Zasilacz 240W FSP GROUP
Karta sieciowa Gigabit Ethernet
WIFI RTL-8723BE + BLUETOOTH
Złącza z tyłu 2 x USB2.0 / 2 x USB3.0 / 3 x AUDIO / LAN / VGA / HDMI
Front-panel SD / AUDIO / 2x USB 2.0
System operacyjny Windows 8.1 PL (na dysku recovery)
Stan Nowe / powystawowe (Możliwe mikro-ryski na obudowie)

*DODATKOWO ORYGINALNA MYSZ I KLAWIATURA LENOVO

.

*ZDJĘCIA POGLĄDOWE / MOŻLIWE NIEWIELKIE RÓŻNICE, NP. W ILOŚCI ZŁĄCZY, ITD.

.
.


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u GER-POL za co najmniej 1 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 43114020170000460206276259
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby firmy GER-POL (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: gerpol@interia,eu. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: GER-POL, Wadowice Górne 122a, 39-308 Wadowice Górne, e-mail: gerpol@interia.eu Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................

reklamacje

PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI - Reklamację sprzętu należy zgłosić bezpośrednio w systemie RMA na stronie firmy www.ger-pol.net , zakładka twoje reklamacje, gdzie wskazujemy reklamowany produkt , opisujemy usterkę , oraz podajemy adres na który sprzęt ma być odesłany po naprawie. - Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby sprzedającego bezpośrednio na adres firmy 39-308 Wadowice Górne 122a. - Po rozpatrzeniu reklamacji , sprzet jest odsyłamy do klienta na wskazany przez niego adres w systemie RMA . Ważne - Numer RMA generowany jest przez system automatycznie , w momencie dodawania reklamacji. - Sprzęt musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. - Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). - Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji ,zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeżeli produkt posiada takową) ,szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania , jeżeli informacje te nie zostały podane przy zgłoszeniu w RMA .