Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Lenovo C2 K10a40 aparat kamera przód selfie ORYG. (6922439330)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
12,00 zł
z 2 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Bratucice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis

Przedmiotem aukcji jest aparat foto / kamera przód selfie do telefonu Lenovo C2 K10a40.

Pochodzi z demontażu.
100% oryginał

100% sprawności

Sprawdź moje pozostałe aukcje.

Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!

Nie wysyłam za pobraniem.
Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Bratucice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Kupujący na tej aukcji udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z Pocztą Polską na nadanie przesyłki w jego imieniu. Powyższe pełnomocnictwo pozwala na zminimalizowanie cen przesyłki pocztowej i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Agnieszka Michalik
Bratucice 83
32-712 Bratucice
Dodatkowe informacje

Reklamacja z tytułu rękojmi obejmuje 1 rok w przypadku przedmiotów nowych. 


Na używane przedmioty udzielana jest gwarancja 7 dni od dnia otrzymania przesyłki z przedmiotem. Podstawą do uznania praw gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu (prosimy nie wyrzucać) oraz nasza plomba gwarancyjna na produkcie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, ukruszeń, zagięć taśm, wystąpienia do dwóch uszkodzonych pixeli na ekranach, zawilgoceń, wad wynikłych z niewłaściwego montażu, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem oraz naturalnego zużycia lub śladami naturalnego zużycia. W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres (prosimy dołączyć paragon) listem poleconym. Do przesyłki należy dołączyć opis uszkodzenia/wady, oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (nick z allegro, nr oferty). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt (nie odbieramy przesyłek za pobraniem). Po otrzymaniu przesyłki towar zostanie sprawdzony. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku wydłużenia tego terminu - poinformujemy o tym. Jeśli towar okaże się zgodny z umową (sprawny) lub niesprawny z winy Klienta, Klient może zlecić nam przesłanie towaru. Koszt wysyłki jest zgodny z kosztami wysyłki podanymi w ofercie - list polecony. W odniesieniu do Klientów, którzy nie są konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c. sprzedawca wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia) oraz gwarancji jakości na podstawie art. 558§1 k.c.


Odpowiedzialność Sprzedawcy za wady towaru, wynikająca z rękojmi za wady, została ograniczona zgodnie z art. 558 KC. Uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wygasają po upływie 14 dni od daty wydania towaru Kupującemu, o czym Kupujący został poinformowany i na co wyraził zgodę dokonując zakupu.    


Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Agnieszka Michalik
Bratucice 83
32-712 Bratucice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: bochniaczek@interia.pl lub pisemnie na adres: Agnieszka Michalik, Bratucice 83, 32-712 Bratucice. Przesyłkę z towarem należy nadać na adres: Agnieszka Michalik, Bratucice 83, 32-712 Bratucice. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl.

O sprzedającym
bochniaczek
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

573

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Agnieszka Michalik
Agnieszka Michalik
Bratucice 83
32-712 Bratucice
REGON: 120737213
NIP: 679-254-34-39

Kontakt

Pozostałe informacje

Przedmioty oferowane jako uszkodzone / wadliwe NIE PODLEGAJĄ zwrotowi, reklamacji ani rękojmi.

Wyświetlenia:40
Numer oferty:6922439330
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry