Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

LEKKI TWIN 2x10 L/ 232 BAR ! WYPUKŁE DNO (7246095364)

zakończona
1 969,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 36,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 46,00 zł
 • lokalizacja: Rybnik, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  22 [kg]
 • Płeć:
  nie dotyczy

Opis

WYPRZEDAŻ.
Aukcja dotyczy zestawu TWINSET 2 X 10 litrów o ciśnieniu roboczym 232 bar na powietrze/nitrox z manifoldem centrycznym renomowanej firmy S.O.S DIN i obejmami ze stali nierdzewnej.


W skład aukcji wchodzi:
1. Butla stalowa 10 litrów na 232 bar z wypukłym dnem - 2 sztuki
2. Manifold centryczny (wielokrotne o-ringi) renomowanej firmy S.O.S wersja DIN
Manifold zgodny z normą EN 250 co pozwala stosować go do nurkowań ekstremalnych nawet pod lodem.
3. Obejma ze stali nierdzewnej - 2 sztuki.
4. GRATIS adapter do systemu INT (YOKE) widoczny na ostatnim zdjęciu.

Możliwość zakupu samego płaszcza butli lub dodatkowo stóp gumowych - zainteresowanym wystawimy specjalną aukcję.

Dane techniczne butli

- ciśnienie robocze 232 bar
- ciśnienie próby 347 bar
- dno wypukłe

- długość 60,0 cm

- waga pojedynczej butli tylko około 11,0 kg !

Atest do 2026 roku - najdłuższy na rynku ! - honorowany przez UDT !

Zaoszczędź z nami na atestach kilkaset złotych - prawie połowę wartości butli oszczędzisz na braku konieczności wykonywania atestów co 2 lata w ciągu kilku lat uzytkowania.

Nasze butle ze znakiem CE i dokumentacja spełniają wymagania UDT i są dopuszczane do użytku na 10 lat pod wodę !

Film z produkcji butli VITKOVICE CYLINDERS a.s TUTAJ

Zdjęcie butli poglądowe (na zdjęciu podobny twinset z butli 12 l / 230 bar dostępny na innej naszej aukcji).


 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
+48 608537628
email
fhuoptimal@tlen.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8.00 - 14.30
adres

FHU Optimal-BIS
Ul. J. Rymera 19 K
44-270 Rybnik

Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty (licząc dni robocze).
Paczki wysyłamy
 • Opłaty w zależności od wagi, opakowania i formy płatności.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru zgodnie z zapisami ustawy o sprzedaży konsumenckiej.

Masz wątpliwości - chętnie odpowiemy na twoje pytania - napisz do nas lub zadżwoń.

Przyjmujemy płatności

Bank PKO BP 37 1020 2472 0000 6902 0218 6252

ING Bank Śląski 79 1050 1230 1000 0090 6764 7322

oraz
Dostawa i płatność
od 36,00 zł

Lokalizacja: Rybnik, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
36,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
46,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców

Do pobrania

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FHU OPTIMAL-BIS
J. RYMERA 19 K
44-270 RYBNIK
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE: 1. W razie jakichkolwiek nieścisłości lub opóźnień w realizacji zamówienia prosimy o niezwłoczny kontakt i zachowanie listu przewozowego. 2. Po otrzymaniu przesyłki, należy rozpakować ją w obecności doręczyciela i w razie stwierdzenia braków lub uszkodzeń mechanicznych – sporządzić protokół podpisany przez Państwa i doręczyciela. Tylko w tym przypadku przyjmujemy reklamacje z tytułu braków i uszkodzeń transportowych. Protokół jest podstawą do dochodzenia wymiany części lub całości przesyłki (reklamacji). W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy o pilny kontakt - udzielimy informacji jak poprawnie sporządzić protokół aby reklamacja mogła być uznana i szybko załatwiona. Bez protokółu uszkodzeń sporządzonego w dniu dostawy, lub w przypadku gdy protokół nie będzie wypełniony zgodnie ze stanem faktycznym reklamacje lub zwroty uszkodzonego towaru nie będą rozpatrywane. Prosimy o zrobienie dokumentacji zdjęciowej i szczegółowe wypełnienie protokołu zwracając uwagę na zawarcie w nim informacji o sposobie pakowania, zabezpieczeniach wewnątrz przesyłki i miejscu uszkodzenia oraz dokładny opis w przypadku zewnętrznego uszkodzenia paczki (lub śladach uderzenia itp na zewnątrz i wewnątrz paczki). 3. Nie wysyłamy napompowanych butli. Pompowanie możliwe tylko przy odbiorze osobistym. 4. Ceny wysyłek wielu-przedmiotowych do ustalenia pomiędzy sprzedającym a kupującym jeśli nie są podane dokładne informacje na stronie aukcji. 5. Wysyłka za pobraniem tylko dla allegrowiczów bez negatywów z minimum 20 transakcjami na Allegro. 6. Koszty wysyłki za granicę ustalane są indywidualnie po podaniu kraju docelowego, kodu pocztowego i nazwy miejscowości. 7. Zwrot towaru bez śladów użytkowania wraz z paragonem w terminie do 14 dni od daty zakupu. 8. Nie przyjmujemy zwrotu towarów z wyprzedaży (stoków) i/lub sprzedawanych jako niepełnowartościowe oraz bez paragonów. 9. Przemyśl swoje zakupy! Jeśli nie akceptujesz warunków aukcji NIE LICYTUJ! Pozwoli to uniknąć obu stronom problemów. Pytaj przed zakupem jeśli masz wątpliwości. 10. Kupując na naszych aukcjach za minimum 2500zł przesyłka GRATIS ! 11. Kupując na naszych aukcjach potwierdzasz, że AKCEPTUJESZ POWYŻSZY REGULAMIN. 12. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu towaru zgodnie z ustawą o Prawach Konsumenta (chodzi o przypadki kiedy klient nie ma prawa zwrotu towaru konfekcjonowanego pod jego zamówienie, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i ze względów higieny) konfekcjonowanego pod zamówienie klienta według jego specyfikacji, oraz towaru z elementami pracującymi pod ciśnieniem i/lub odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i użytkownika, (butle, zawory, manometry, automaty oddechowe, itp), oraz towaru który w trakcie normalnego użytkowania ma wpływ na higienę użytkownika, mającego kontakt ze skórą itp. jak skafandry nurkowe, ustniki automatów oddechowych, fajek itd.

W przypadku obustronniej zgody na zwrot takiego towaru klient zostanie obciążony wysyłką do specjalistycznych serwisów i kosztami badań zbiorników ciśnieniowych, przeglądem i/lub dezynfekcją oraz konieczną wymianą części odpowiadających za bezpieczeństwo, higienę itp przed ponowną odsprzedażą. zgodnie z ustawą o Prawach Konsumenta (chodzi o przypadki kiedy klient nie ma prawa zwrotu towaru odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i ze względów higieny). 13. Osprzęt do butli oddechowych ze znakiem CE wysyłamy niezamontowany luzem - Sprzedający montuje go na wyraźną prośbę klienta. W przypadku uszkodzenia towaru kompletowanego według zyczenia klienta ( z zamontowanym osprzętem jak zawór, siatka, raczka itp) wszelkie reklamacje u przewożnika z tytułu uszkodzeń w trakcie transportu konfekcjonowanej ubezpieczonej przesyłki leżą po stronie klienta. 14. Nie odpowiadamy za przesyłki nieubezpieczone reealizowane przez Pocztę Polską i innych przewożników, oraz odebrane przez klienta jego transportem, w zakresie uszkodzeń, zagubienia itp.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU OPTIMAL-BIS D. KOSMALSKA
JÓZEFA RYMERA 19 K
44-270 RYBNIK

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

  

Poniżej znajdziesz informacje od sprzedającego, które były widoczne na stronie oferty w momencie zakupu.Są one integralną częścią umowy kupna-sprzedaży zawartej między Tobą; a Sprzedającym i mogą stanowić podstawę ewentualnych przyszłych roszczeń.

Dane sprzedającego

FHU Optimal-BIS D. Kosmalska

44-270 Rybnik

ul. Józefa Rymera 19 K

ZWROTY

Czas na zwrot: 14 dni

Jako konsument (zakup na paragon, zakup na fakturę wyklucza taką możliwość) możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od firm na Allegro.  

Wyjątki to przypadki kiedy klient nie ma prawa zwrotu towaru kompletowanego pod jego zamówienie (nieprefabrykowanego), odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i ze względów higieny (butle, zawory, manometry, automaty oddechowe, skafandry nurkowe, ustniki automatów oddechowych, fajek itd.). W przypadku zgody Sprzedającego na przyjęcie zwrotu takiego towaru klient zostanie obciążony wysyłką do specjalistycznych serwisów i kosztami badań zbiorników ciśnieniowych, przeglądem i/lub dezynfekcją oraz konieczną wymianą części odpowiadających za bezpieczeństwo, higienę itp przed ponowną odsprzedażą.  

Nie przyjmujemy zwrotów towarów sprzedawanych jako używane lub z wyprzedaży (stoków).

Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Koszty zwrotu ponosi Kupujący. Kwota zwrotu obejmuje tylko wartość zwróconego towaru, pomniejszoną o ewentualne koszty serwisu lub przeglądu i wymianę części odpowiedzialnych za higienę,  bezpieczeństwo użytkownika itp.. Koszt wysyłki towaru do klienta poniesione przez Sprzedającego nie podlegają zwrotowi. 

Towar należy odesłać w stanie NIE UŻYWANYM, bez śladów użytkowania w oryginalnym

opakowaniu na adres:

FHU Optimal-BIS D. Kosmalska

44-270 Rybnik

ul. Józefa Rymera 19 K

kom: 608537628

Do przesyłki należy dołączyć swoje dane kontaktowe, numer telefonu, krótką informację o zwrocie towaru, numer konta bankowego oraz oryginał lub kserokopię paragonu.

Przed zwrotem skontaktuj się telefonicznie lub drogą elektroniczną na e-mail: fhuoptmal@tlen.pl lub fhuoptimal@post.pl


O sprzedającym
kosmapdiver
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

15

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Danuta Kosmalska
FHU Optimal-Bis
Rymera 19 K
44-270 Rybnik
REGON: 278272912
NIP: 647-144-32-95

Kontakt

 • +48 ********* (pokaż)
 • +48 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR VITKOVICE CYLINDERS a.s

W ofercie butle wysokociśnieniowe stalowe, aluminiowe i kompozytowe techniczne i oddechowe.

Sprzedaż i serwis sprzętu nurkowego i sprężarek wysokociśnieniowych. Legalizacja butli.

Akcesoria dla miłośników PCP i paintballa (przetoczki, przelotki, redukcje, manometry, butle "matki" itp).

Pozostałe informacje

O NAS:

Nasza firma działa od 2002 roku.

Oferujemy całą gamę butli stalowych i kompozytowych na potrzeby straży pożarnych,

służb medycznych, oraz do celów sportowych (nurkowanie, paintball, strzelectwo PCP).

Jesteśmy AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM VITKOVICE CYLINDERS a.s w Vitkovicach i partnerem znanego czeskiego biura podróży DIVETRAVEL - CK POTAPECI s.r.o, oraz polskiego biura podróży "PERLA CARIBE" specjalizujących się w organizacji wyjazdów nurkowych, motywacyjnych i integracyjnych.

CO OFERUJEMY?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletny sprzęt nurkowy (jackety, automaty oddechowe, skafandry, okulary, płetwy itp) czołowych firm takich jak:

AQUALUNG, MARES, BARE, TECHNISUB, SUUNTO, SOPRAS SUB, SCUBATECH i innych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Autoryzowany serwis automatów oddechowych

takich firm jak: AQUALUNG, SCUBATECH, SOPRAS SUB, BEUCHAT tylko na

oryginalnych częściach zamiennych z zastosowaniem myjki ultradźwiękowej.

Pompujemy butle na potrzeby paintballa i nurkowe do 330 bar z zastosowaniem nowoczesnej i wydajnej sprężarki COLTRI SUB MCH 16 COMPACT EVO.

Organizujemy kursy nurkowania i wyjazdy nurkowe

do Albanii, Chorwacji, Meksyku, Egiptu, Norwegii, Austrii na Malediwy, i

innych krajów oraz miejsc wskazanych przez klienta z obsługą pompowania

butli, organizacji bazy noclegowej, łodzi, przewodnika itp.

Prowadzimy kursy płetwonurkowania w standartach SSI.

W naszej ofercie sprężarki wysokociśnieniowe firm COLTRI SUB, BAUER, PACYFIC, TRIDENT, NARDI i inne.

Regenerujemy filtry biologiczne do sprężarek różnych typów i oferujemy materiały eksploatacyjne do nich (oleje, filtry itp).

Jeżeli interesuje Cię konkretny sprzęt (np. do nurkowania technicznego),

dowolnego producenta napisz do nas – na pewno pomożemy - postaramy się

odpowiedzieć, czy możemy go dla Ciebie dostarczyć, a potem wystawimy na

Allegro w formie aukcji.

Dla stałych klientów rabaty i gratisy.

Wystawiamy faktury VAT.

Nowe butle ze znakiem CE należy zarejestrować przed rozpoczęciem eksploatacji w

terenowym oddziale UDT lub punktach legalizacji butli (wymagana instrukcja użytkowania i deklaracja zgodności). Formularz zgłoszenia do pobrania na stronie www.udt.gov.pl w dziale FORMULARZE.

Instrukcje użytkowania butli i dokumentacja w postaci deklaracji zgodności do butli do pobrania na naszej stronie www.butle-nurkowe.pl w dziale KATALOGI, ATESTY ITP.

Wyświetlenia:117
Numer oferty:7246095364
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry