LEGO STAR WARS , ŻOŁNIERZ RUCHU OPORU - NOWY (6910863901)

zakończona
8,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 12,50 zł
  • lokalizacja: internet, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • bohater: star Wars
  • wiek dziecka: 5 lat +
  • materiał: plastik
  • marka: LEGO
  • płeć: chłopcy, dziewczynki
WITAM SERDECZNIE . Mam do sprzedania oryginalną figurkę LEGO , nową , zapakowaną w celofanowy woreczek . Sprzedaję to co jest na zdjęciu , co widzicie - dostaniecie . Nie wysyłam za zaliczeniem . W razie potrzeby można pytać , odpowiem na każdy mail . Życzę udanych licytacji i zapraszam do brania udziału w moich aukcjach . WARTO . W celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień , proszę o zapoznanie się z zakładką INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO .
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
b...5
8,00 zł sobota 5 sierpnia, 17:09:31

dane sprzedawcy

Witam serdecznie. Mieszkam i wysyłam z Czeskiej Republiki dlatego koszt jest trochę wyższy. 12,50 zł. do wagi 50 g , 16 zł. do wagi 100 g , 21,50 zł. do wagi 250 g , 27 zł do wagi 500 g. Jest to kwota którą fizycznie zostawiam na poczcie . Nie doliczam kosztów pakowania oraz dojazdu na pocztę. Zawsze wysyłam jako lotniczą przesyłkę poleconą , priorytetową. Towar dobrze zabezpieczony , koperta , zamknięta torebka , folia bąbelkowa itp. Koszty przesyłki ustaliłem na najniższym możliwym poziomie , przeważnie jest to 12,50 zł , lecz ze względu na wagę doliczam 50 gr. do każdego zakupionego przedmiotu ( im przesyłka jest cięższa ,tym większe są opłaty pocztowe ). Również dlatego , że każdy przedmiot jest oddzielnie , indywidualnie i estetycznie zapakowany. Myślę , że jest to rzetelne i uczciwe.

pozostałe informacje

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ALLEGROWICZÓW , ... I KILKA ZASAD , KTÓRYMI SIĘ KIERUJĘ : * Staram się rzetelnie opisać sprzedawany przedmiot i w miarę możliwości pokazać to na zdjęciach. ( zdjęcia są realne,wykonane przeze mnie,co widzicie na zdjęciu,dostaniecie ) * Są to najczęściej przedmioty używane ale nie noszążadnych śladów użytkowania są w idealnym stanie , tak jak na załączonych zdjęciach , dlatego proszę o przemyślane zakupy. * Ponieważ mieszkam i wysyłam z Czeskiej Republiki , koszt jest trochę wyższy. 12,50 zł. do wagi 50 g , 16 zł. do wagi 100 g , 21,50 zł. do wagi 250 g , 27 zł do wagi 500 g. Jest to kwota którą fizycznie zostawiam na poczcie nie doliczam kosztów pakowania oraz dojazdu na pocztę. Zawsze wysyłam jako lotniczą przesyłkę poleconą , priorytetową. Towar dobrze zabezpieczony , koperta , zamknięta torebka , folia bąbelkowa itp. Koszty przesyłki ustaliłem na najniższym możliwym poziomie , przeważnie jest to 12,50 zł , lecz ze względu na wagę doliczam 50 gr. do każdego zakupionego przedmiotu ( im przesyłka jest cięższa , tym większe są opłaty pocztowe ). Również dlatego , że każdy przedmiot jest oddzielnie , indywidualnie i estetycznie zapakowany . Myślę , że jest to rzetelne i uczciwe. * Przy wygraniu więcej aukcji płaci się za przesyłkę tę największą. * Ze względu na koszt można łączyć kilka wygranych licytacji w jednej przesyłce , w rozsądnym terminie 2-3 tygodnie maksymalnie. * Wpłata pieniędzy tylko przez PayU. * Przesyłki z Czech do Polski idą od dnia wysłania ok. czterech dni roboczych. * Zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem jeśli cena nie jest satysfakcjonująca. * Na zapłatę czekam do 7 dni (ewentualnie mail o problemie) * Zapłatę za wylicytowane przedmioty rozumiem tak , że Allegrowicz kupuje , ale wstrzymuje przelew i czeka na następne ewentualne wygrane u mnie licytacje.Informuje mnie mailem o chęci dalszej licytacji. * Zapłata za ostatnią licytacje + koszt wysyłki jest dla mnie sygnałem do wysyłki wszystkich przedmiotów wylicytowanych przez tego Allegrowicza. * W każdym przypadku i czasie można pytać , odpowiem na każdy mail. Mój mail : piotruc9@wp.pl * Można również dzwonić na numer telefonu: +420 773 108 092 * Ze względu na mój charakter pracy przesyłki wysyłam w poniedziałki , środy i piątki o godzinie 9.00. Jeśli otrzymam potwierdzenie wpłaty do tej godziny , to przesyłkę wyślę jeszcze tego samego dnia. Natomiast gdy potwierdzenie wpłaty otrzymam po godzinie 9.00 , przesyłkę wyślę w następnym terminie. * Zawsze wysyłam maila z informacją o dacie wysłania przesyłki w , jest to sygnał dla Kupującego , że przesyłka w drodze. * Jako kupujący , komentarz wystawiam po otrzymaniu przesyłki , podobnego zachowania oczekuję od Kupującego , dla mnie znaczy to , że przesyłka dotarła i Klient jest zadowolony z zakupu. * Biorąc udział w licytacji , akceptujesz powyższe warunki.Bardzo proszę licytuj rozsądnie. Pozdrawiam.huba98.