LEGO PIRACI Z KARAIBÓW PL PS3 DZIŚ PŁACISZ=GRASZ (6482993660)

zakończona
17,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Gostyń
  • stan: nowy
  • wersja językowa gry: polska
  • wykorzystuje kontroler ruchu: nie
  • wersja: cyfrowa
  • granice wiekowe: dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych

LEGO PIRACI Z KARAIBÓW PL

( LEGO PIRATES of the CARIBBEAN )

Jest to jedna z najśmiszniejszych gier serii LEGO, humor czysto sytuacyjny zrozumiały również dla najmłodszych graczy.

Można grać w 2 osoby jednocześnie w trybie kooperacji.

Historia opowiadana w grze zawiera w sobie wszystkie 4 nakręcone odcinki filmowe o Piratach z Karaibów.


Disney LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game. Kolejna stworzona przez studio Traveller's Tales gra ze znanego „klockowego” cyklu. W LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game gracze mają okazję pokierować poczynaniami pirata Jacka Sparrowa i innych bohaterów znanych z filmowej serii Piraci z Karaibów.

Aby pobrać grę w cyfrowej edycji, wymagane jest posiadanie wolnego miejsca w konsoli na utworzenie nowego użytkownika oraz minimum 4 Gb wolnego miejsca na dysku (oraz drugie tyle na czas instalacji gry)

ZALETY CYFROWEJ EDYCJI GRY:

gra szybciej się wczytuje i działa

laser napędu nie ulega zużyciu

cicha praca konsoli bez szumu/charczenia płyty w napędzie

nie zarysujesz płyty, nie zgubisz jej

darmowa wysyłka to oszczędzone pieniądze i czas

OKAZJA!!

TYLKO U MNIE - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
DZIŚ KUPUJESZ = DZIŚ GRASZ

Instrukcję do pobrania gry przekazuję w dniu otrzymania wpłaty, często jeśli jestem w pobliżu komputera to w mniej niż 1h od otrzymania wpłaty PAYU - wystarczy 1 sms powiadamiający mnie o zakupie.

100% pewności - sprawdź komentarze.

Klikając KUP TERAZ akceptujesz poniższe warunki:

1. SPRZEDAJĘ USŁUGĘ, NIE TOWAR CZYLI OFEROWANE GRY SĄ UDOSTĘPNIANE DO JEDNORAZOWEGO POBRANIA I JEST TO USŁUGA NIE PRODUKT/TOWAR REASUMUJĄC JEST TO USŁUGA POLEGAJĄCA NA UDOSTĘPNIENIU GRY DO JEDNORAZOWEGO POBRANIA NA JEDNĄ KONSOLĘ KUPUJĄCEGO.PO OTRZYMANIU DANYCH DO KONTA ORAZ AKTYWACJI KONTA NA KONSOLI I POBRANIA GRY USŁUGĘ UZNAJĘ SIĘ ZA WYKONANĄ POPRAWNIE I NIE PODLEGA REKLAMACJI ANI ZWROTOWI.

2. NIE ODPOWIADAM ZA EWENTUALNE ZMIANY W PRZYSZŁOŚCI POLITYKI,ZASAD I REGULAMINU SONY, KTÓRE MOGŁYBY DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZAKUPIONYCH GIER UDOSTĘPNIANYCH CYFROWO, NIE ODPOWIADAM ZA USTERKI I WADY LUB LIKWIDACJĘ PRZEZ SONY DZIAŁANIA SIECI SONY PLAYSTATION NETWORK, KTÓRE MOGŁYBY EWENTUALNIE W PRZYSZŁOŚCI SPOWODOWAĆ UTRATĘ DOSTĘPU DO CYFROWEJ GRY

3. PO ZAINSTALOWANIU GRY, GRASZ NA SWOIM KONCIE PRYWATNYM I TAM ZDOBYWASZ TROFEA. POBRANIE GRY JEST JEDNORAZOWE, TYLKO NA JEDNĄ KONSOLĘ.
NIE MASZ MOŻLIWOŚCI POBRANIA GRY PONOWNIE W MOMENCIE GDY: GRA ZAPRZESTANIE DZIAŁAĆ (PKT2. REGULAMINU), PO USUNIĘCIU GRY LUB KONTA UŻYTKOWNIKA Z KONSOLI, PO WYMIANIE DYSKU, PO KRYTYCZNEJ AWARII SPRZĘTOWEJ KONSOLI

4. KUPUJĄCY NIE MA PRAWA MANIPULOWANIA OTRZYMANYMI DANYMI LOGOWANIA, WSZELKIE PRÓBY ZAKOŃCZĄ SIĘ WYSTAWIENIEM NEGATYWNEGO KOMENTARZA DO TRANSAKCJI

5. JAKO OSOBA PRYWATNA NIE HONORUJĘ PRAWA OD ODSTĄPIENIA OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY W CIĄGU 14 DNI.

6. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU JUŻ AKTYWOWANEJ GRY W EDYCJI CYFROWEJ, A TYM SAMYM ZWROTU PIENIĘDZY.



Dodano 2016-05-28 11:10
!! UWAGA !! W weekend majowy 28-29.05 SPRZEDAWCA MA URLOP. Wszystkie zawarte transakcje w tym czasie zostaną zrealizowane dopiero w niedzielę (29.05.16) w godzinach wieczornych. Przepraszam za powstałe utrudniania i mimo wszystko zapraszam do zapoznania się z moją ofertą wszystkich przedmiotów. !! UWAGA !!


Dodano 2016-07-14 13:06
UWAGA!! W dniach 14.07-15.07.2016 nastąpi opóźnienie w realizacji dokonanych zakupów cyfrowych z powodu wyjazdu. Zawarte transakcje będą wykonywane TYLKO 2 razy w ciągu dnia: transakcje od rana wysyłka terminowa do godz. 12.00 oraz wszystkie zakupy popołudniowe dopiero po godzinie 23.00 tego samego dnia co wpłata. Również kontakt mailowy i telefoniczny będzie ograniczony do tych 2 terminów. Bardzo przepraszam za powstałe czasowe utrudnienia. UWAGA!!
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Błyskawiczna wysyłka od momentu wpłaty PAYU.
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • dejf84@wp.pl
    Zadaj pytanie kupującemu, odczytuję i odpisuję na maile minimum kilka razy w ciągu dnia

pozostałe informacje

UWAGI DLA KUPUJĄCYCH, KLIKAJĄC KUP TERAZ POTWIERDZASZ ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI I ICH AKCEPTACJĘ: 1) Jednorazowe "kup teraz" uprawnia kupującego do pobrania gry tylko na jedną konsolę PS3. 2) Grę TRZEBA dodać ją do listy pobierania w przeciągu 12h, liczonych od chwili zalogowania się pierwszy raz do nowego konta z grą, jednak nie później niż 48h od momentu zakupu. Po tym czasie gra może nie być już dostępna do pobrania, zawarta transakcja allegro uznana będzie za prawidłowo wykonaną a wszelkie ewentualne reklamacje nie będą już rozpatrywane. Od powyższej sytuacji jest jedno odstępstwo - w szczególnych okolicznościach kupujący zaraz po zakupie ma prawo powiadomić mnie (tylko pisemnie poprzez email) o konkretnym z góry ustalonym innym terminie w którym gra będzie pobrana na konsolę. 3)Gra nie musi się pobrać od razu w 100%, można ją pobrać do końca nawet po kilku dniach, więc nie należy się przejmować szybkością stałego łącza internetowego. Jednocześnie przestrzegam przed próbami pobierania gry na bardzo niestabilnych (często zrywane połączenia) i szczególnie wolnych punktach dostępowych do internetu oferowanych przez niektórych dostawców sieci komórkowych, które z trudem są w stanie przeglądać nawet zwykłe strony internetowe.. Należy mieć na uwadze, że gra może w takiej sytuacji zostać bezpowrotnie utracona z winy usługodawcy internetowego i nie będzie podlegać wymianie! 4)Menadżer pobierania pamięta stan pobierania i po poprawnym wyłączeniu konsoli wznawia proces pobierania od ostatniego miejsca, jeśli używa się stałego łącza do internetu.