LEGO FIGURKA Legends of Chima: loc050 GORZAN Goryl (6542116676)

Od 23-05-2017 do 09-06-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
24,00 zł
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
Zakupy od 75 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: KIELCE
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • rodzaj: element
 • wiek dziecka: 5 lat +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • materiał: plastik, inny

WASZE-ZABAWKI po prostu klocki

KLOCKI LEGO

figurka nowa

loc050

Lego Chima

Gorzan

Goryl

opakowanie: woreczek strunowy

cena dotyczy: 1 sztuki

Nazwa i logo LEGO oraz pozostałe loga wewnętrznych marek LEGO stanowią zastrzeżone znaki handlowe firmy LEGO Group.

Wszystkie powyższe nazwy i loga zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych.

Dodatkowe informacje

- proszę o wpłatę należności do 7 dni od zakupu

- klocki zostaną wysłane w ciągu 24 godz po wpłacie

- na życzenie kupującego wystawimy fakturę VAT "zw"

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u wasze-zabawki za co najmniej 75 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

PO PROSTU
STWOSZA 6
25-453 KIELCE
NIP: 959-005-02-44
REGON: 260640413

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PO PROSTU
STWOSZA 6
25-453 KIELCE
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: poprostu.kup@onet.pl lub w formie pisemnej na nasz adres: PO PROSTU, ul. Stwosza 6; 25-453 Kielce. Jeśli skorzystają Państwo z drogi elektronicznej, niezwłocznie prześlemy potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na adres poczty elektronicznej. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedawca zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przesyłkę zwrotną należy nadać na adres firmy, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo zamówienie przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu zamówienia. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.

reklamacje

Firma PO PROSTU zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Jeśli towar będzie zawierał wadę należy odesłać przedmiot w ramach reklamacji (koszty przesyłek i towaru sprzedawca zwraca na wskazane konto po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji) Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem poprostu.kup@onet.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

PŁATNOŚĆ Po dokonaniu zakupu proszę wypełnić formularz opcji dostawy i płatności. Termin wpłaty to 7 dni od zakończenia ostatniej aukcji w której Państwo biorą udział. Kwota do zapłaty/cena towaru = cena przedmiotu w opcji KUP TERAZ/LICYTACJA + koszt wysyłki wg wybranej przez Kupującego opcji. WYSYŁKA I KOSZT DOSTAWY Jeśli zakupiony towar ma być wysłany na inny adres niż podany w Allegro, proszę umieścić tę informację w formularzu opcji dostawy - inaczej towar zostanie wysłany na adres z ustawień Allegro. Zabawki wysyłane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie, za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ. Brak możliwości odbioru osobistego. Nie wysyłamy za pobraniem. Zakupy z kilku aukcji = jest jeden wspólny koszt wysyłki. W razie wątpliwości co do kosztów przesyłki proszę o kontakt.