LEGO 60161 CITY BAZA W DŹUNGLI (7070435052)

zakończona
334,79 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 9,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 11,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Sprzedaż wysyłkowa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wiek dziecka: 8 lat +
 • materiał: plastik
 • certyfikaty, opinie, atesty: CE
 • bohater: brak
 • płeć: chłopcy
 • marka: LEGO
 • seria: dżungla
 • liczba elementów: 813
 • numer produktu: 60161
 • rodzaj: kompletny zestaw

opis

Akupiszmi_pl

 • Nasze aukcje
 • Komentarze
 • Dodaj do ulubionych

   LEGO 60161 City Baza w dżungli

   Odszukaj samolot zagubiony w dżungli LEGO® City! Zbadaj tajemniczy wrak samolotu i rozbij obóz, zanim popłyniesz kajakiem w dół rzeki do fascynującej świątyni. Miej oczy szeroko otwarte - w dżungli i ruinach jest mnóstwo zwierząt i pułapek. Uważaj, żeby nie pociągnąć za nieodpowiednie pnącze, bo może Cię spotkać spora niespodzianka!

   Cechy

   LEGO 60161 City Baza w dżungli


   Kod produktu 60161
   Ilość elementów 813
   Wiek 8-12
   Specyfikacja • W zestawie siedem minifigurek: pilot, dwóch kierowców i czterech naukowców-badaczy oraz figurki lamparta, krokodyla, węża, żaby i dwóch pająków.
   • Zestaw zawiera helikopter-amfibię z kokpitem dla minifigurki, wyciągarką, obracanymi śmigłami i pływakami; wytrzymałą terenówkę obserwacyjną z ramieniem żurawia, miejscem na kajak na dachu i motocykl z tyłu; a także amfibię ze schowkami i miejscem na minifigurkę w kabinie.
   • Oprócz pojazdów w zestawie jest też wrak samolotu do zbudowania z otwieranym kokpitem i miejscem na skrzynię, jaskinia z wyskakującym lampartem, świątynia z ruchomym głazem i zapadnią oraz rosiczka z zamykaną „paszczą” do zbudowania.
   • Zdejmij dach terenówki i zajrzyj do pomieszczenia obserwacyjnego.
   • Podnieś kokpit samolotu dźwigiem i znajdź w środku skarb.
   • Naciśnij przycisk z tyłu jaskini, a lampart wyskoczy ze środka.
   • Opuść helikopter niżej i podnieś znalezione skarby.
   • Pociągnij za pnącze, by zrzucić głaz w dół.
   • Pociągnij za dźwignię, by otworzyć zapadnię w świątyni.
   • Zamknij rosiczkę i uwięź w środku pająka.
   • Akcesoria: mapa, dwie skrzynie, jeden czerwony kryształ, jeden czerwony diament, dwa złote posążki żab, głaz, łopata, łom, udko z kurczaka, maczeta, kompas, siekiera, wiosło i ognisko do zbudowania.
   • Helikopter ze śmigłami ma ok. 9 cm wysokości, 23 cm długości i 18 cm szerokości.
   • Terenówka obserwacyjna ma ok. 10 cm wysokości, 19 cm długości i 7 cm szerokości.
   • Amfibia ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.
   • Motocykl ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 1 cm szerokości.
   • Kajak ma ok. 12 cm długości.
   • Świątynia z wrakiem samolotu ma ok. 18 cm wysokości, 32 cm szerokości i 16 cm głębokości.
   • Rosiczka ma ok. 7 cm wysokości, 5 cm szerokości i 5 cm głębokości.
   • Figurka krokodyla ma ok. 11 cm długości.
   • Figurka lamparta ma ok. 8 cm długości.
   Płeć Chłopiec

   Galeria

   Wysyłka   Natychmiastowa wysyłka

   Wiemy jak ważna dla Ciebie jest szybka dostawa, dlatego wszystkie produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin. Wysyłamy kurierem inPost bezpośrednio do Ciebie lub inPost do paczkomatu.   Informacje   Polecane dla Ciebie   Sprawdź również najczęściej wybierane przez innych klientów produkty :


Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Sprzedaż wysyłkowa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u akupiszmi_pl za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Raspberry Avenue sp. z o.o.
św. Marcin 24 lok 016
61-805 Poznań
Dodatkowe informacje

  

1. Sprzedający na podstawie art. 558§1 Kodeksu cywilnego całkowicie wyłącza odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia).

2. Sprzedający ponosi odpowiedzialność wobec Konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia).

3. W przypadku umowy z Konsumentem jeżeli wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od momentu wydania rzeczy, przyjmuje się, że istniała ona w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Konsumenta.

4. Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może:


 1. złożyć      oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
 2. złożyć      oświadczenie o odstąpieniu od umowy;

chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli jednak rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez Sprzedającego albo Sprzedający nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, nie przysługuje mu prawo do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

5. Konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedającego, przy czym przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.

6. Konsument nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

7. Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może również:


 1. żądać      wymiany rzeczy na wolną od wad;
 2. żądać      usunięcia wady.

8. Sprzedający jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta.

9. Sprzedający może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Konsumenta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.

10. W przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana, Konsument może żądać od Sprzedającego demontażu i ponownego zamontowania po dokonaniu wymiany na wolną od wad lub usunięciu wady, jednak zobowiązany jest ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy sprzedanej albo może żądać od Sprzedającego zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, do wysokości ceny rzeczy sprzedanej. W razie niewykonania obowiązku przez Sprzedającego, Konsument jest upoważniony do dokonania tych czynności na koszt i niebezpieczeństwo Sprzedającego.

11. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedającego dostarczyć rzecz wadliwą na adres reklamacyjny, a jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez Konsumenta byłoby nadmiernie utrudnione, Konsument obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedającemu w miejscu, w którym rzecz się znajduje. W razie niewykonania obowiązku przez Sprzedającego Konsument jest upoważniony do odesłania rzeczy na koszt i niebezpieczeństwo Sprzedającego.

12. Koszty wymiany lub naprawy ponosi Sprzedający, za wyjątkiem sytuacji opisanej w §5 pkt 10.

13. Sprzedający obowiązany jest przyjąć od Konsumenta rzecz wadliwą w razie wymiany rzeczy na wolną od wad lub odstąpienia od umowy.

14. Sprzedający w terminie czternastu dni ustosunkuje się do:


 1. oświadczenia      o żądaniu obniżenia ceny;
 2. oświadczenia      o odstąpieniu od umowy;
 3. żądania      wymiany rzeczy na wolną od wad;
 4. żądania      usunięcia wady.

W przeciwnym wypadku uważa się, że uznał za uzasadnione oświadczenie lub żądanie Konsumenta.

15. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.

16. Roszczenie Konsumenta o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.

17. W przypadku, kiedy określony przez Sprzedającego lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.

18. W terminach określonych w §5 pkt 15-17 Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady fizycznej rzeczy sprzedanej, a jeżeli Konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

19. W razie dochodzenia przed sądem albo sądem polubownym jednego z uprawnień z tytułu rękojmi termin do wykonania innych uprawnień, przysługujących Konsumentowi z tego tytułu, ulega zawieszeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Odpowiednio stosuje się również do postępowania mediacyjnego, przy czym termin do wykonania innych uprawnień z tytułu rękojmi, przysługujących Konsumentowi, zaczyna biec od dnia odmowy przez sąd zatwierdzenia ugody zawartej przed mediatorem lub bezskutecznego zakończenia mediacji.

20. Do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady prawne rzeczy sprzedanej stosuje się §5 pkt 15-16, z tym że bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym Konsument dowiedział się o istnieniu wady, a jeżeli Konsument dowiedział się o istnieniu wady dopiero na skutek powództwa osoby trzeciej – od dnia, w którym orzeczenie wydane w sporze z osobą trzecią stało się prawomocne.

21. Jeżeli z powodu wady rzeczy Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny, może on żądać naprawienia szkody, którą poniósł przez to, że zawarł umowę, nie wiedząc o istnieniu wady, choćby szkoda była następstwem okoliczności, za które Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności, a w szczególności może żądać zwrotu kosztów zawarcia umowy, kosztów odebrania, przewozu, przechowania i ubezpieczenia rzeczy, zwrotu dokonanych nakładów w takim zakresie, w jakim nie odniósł z nich korzyści, a nie otrzymał ich zwrotu od osoby trzeciej oraz zwrotu kosztów procesu. Nie uchybia to przepisom o obowiązku naprawienia szkody na zasadach ogólnych.

22. Upływ żadnego terminu do stwierdzenia wady nie wyłącza wykonania uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli Sprzedający wadę podstępnie zataił.

23. Sprzedający o ile jest zobowiązany do świadczenia lub świadczenia finansowego na rzecz Konsumenta wykona je bez zbędnej zwłoki, nie później niż terminie przewidzianym w prawie.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

Sklep Akupiszmi.pl
Św. Marcin 24 / lokal 016
61-805 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Mając na uwadze Twoje zadowolenie, dajemy Ci możliwość zwrotu produktu w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Aby to zrobić skontaktuj się z nami pod adresem allegro@akupiszmi.pl lub telefonicznie 690 412 090  1. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.2. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 30 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu zwrotu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego, lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim. 4. Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.6. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.7. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.8. Konsument nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli nie wyraził zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy lub nie został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w chwili udzielania takiej zgody lub przedsiębiorca nie dostarczył potwierdzenia zgodnie z art. 15 ust. 1 i art. 21 ust. 1. Prawa konsumenckiego.9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.10. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty wysyłki, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego.11. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.12. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.13. Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:

 1. w której      cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający      nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do      odstąpienia od umowy;
 2. w      której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,      wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego      zindywidualizowanych potrzeb;
 3. w      której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu      zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 4. w      której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w      zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można      zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,      jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 5. w      której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze      względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi      rzeczami;
 6. w      której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne      albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli      opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 7. o      dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku      materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą      Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po      poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od      umowy;
 8. o      dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o      prenumeratę.

O sprzedającym
akupiszmi_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

14679

 

34

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Raspberry Avenue Sp. z o.o. 

Św. Marcin 24 lokal 207, 

61-805 Poznań 

NIP: 972-122-84-71 

REGON: 301733824 

KRS: 0000391769 Dla nas najważniejsza jest radość dziecka i Twoje zadowolenie z udanego zakupu. Dlatego naszym priorytetem jest błyskawiczna dostawa : do domu, pracy lub paczkomatu. 

Pozostałe informacje

email: allegro@akupiszmi.pl
telefon: 690 412 090
telefon: 504 990 900
Numer oferty:7070435052
Zgłoś naruszenie zasad