LEGENDA KLANU KENNEDYCH (6482114899)

13 dni do końca
cena kup teraz
5,00 zł
Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • List ekonomiczny 6,00 zł
 • List priorytetowy 7,50 zł
 • lokalizacja: Gniezno
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 1985

LEGENDA KLANU KENNEDYCH

autor Andrzej Feliks Żmuda

czarno-białe fotografie

Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa 1985, 248 stron, format 11,5 x 16,5 cm

Książka używana w dobrym stanie. Blok książki bez uszkodzeń z pożółkłymi kartkami. Okładka przytarta i
podniszczona na krawędziach, z zarysowaniami i zagnieceniami powierzchni.

Uwaga!

W przypadku zakupu przedmiotów na kilku moich aukcjach proszę o kontakt e-mail w celu uzgodnienia kosztów przesyłki.

Zakupione przedmioty wysyłam w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty w PAYU lub na koncie bankowym.

Przy dokonaniu wpłaty należności na konto bankowe proszę o podanie numerów aukcji, z których pochodzą zakupione przedmioty i nicku kupującego.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 10 1050 1520 1000 0092 0241 6740
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 501020778
  informacje telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00
 • ulica-literacka@o2.pl
  Na zapytania i reklamacje odpowiadam w ciagu 48 godzin, wyłączając weekendy i święta

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: ulica-literacka@o2.pl Ada Urbaniak Effect PHU Wełnica 13f, 62-200 Gniezno W Oświadczeniu o odstąpieniu od umowy należy wpisać wyszczególnione poniżej dane: W nagłówku - dane sprzedającego w treści oswiadczenia: Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty Data zawarcia umowy data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 2)wybrana została przez kupującego nierejestrowana forma przesyłki zakupionego towaru ( list ekonomiczny, list priorytetowy z cennika Poczty Polskiej) Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad dotyczących rzeczy używanych, wskazanych i opisanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu, Aleje Marcinkowskiego 3 .

reklamacje

I.reklamacje Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem ulica-literacka@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

W przypadku zakupu przedmiotów na kilku moich aukcjach proszę o kontakt e-mail w celu uzgodnienia kosztów przesyłki. Zakupione przedmioty wysyłam w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty w PAYU lub na koncie bankowym. Przy dokonaniu wpłaty należności na konto bankowe proszę o podanie numerów aukcji, z których pochodzą zakupione przedmioty i nicku kupującego.