Legalny mailing 50914+ FV, baza w GIODO, gwarancja (6482722931)

zakończona
22,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Tczewskie Łąki
 • czas wysyłki: 24 godziny

REGULAMIN AUKCJI

 • Jeżeli nie masz zamiaru zapłacić i wykorzystać przedmiotu aukcji, nie bierz w niej udziału.
 • Po zakupie w aukcji czekam 14 dni na kontakt w celu wykorzystania zakupionej reklamy.
 • Nie reklamujemy stron pornograficznych, obraźliwych dla osób trzecich oraz wszelkich innych które naruszają polskie prawo.

PŁATNOŚĆ

Zapłatę za aukcję można uiścić na kilka sposobów:
 • Najwygodniejszym i najszybszym sposobem jest Płacę z Allegro.
 • Możliwy jest także manualny przelew na konto:
  72 1140 2004 0000 3402 5003 3443 mBank. W tytule przelewu proszę podać nr aukcji oraz nick z allegro. Reklama zostanie zrealizowana w przeciągu 24h po zaksięgowaniu przelewu.

O FIRMIE

Firma Adnox istnieje na rynku od roku 2007. Przez ten czas zyskała renomę i zdobyła szacunek klientów szukających nowych i ciekawych rozwiązań marketingowych w internecie. Moimi klientami są zarówno osoby indywidualne, małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa, których celem jest uzyskanie jak największego zainteresowania oferowanym produktem i jak największej ilości klientów.
Po więcej informacji zapraszam do strony O firmie a także na zapoznanie się z komentarzami.

Mailing reklamowy wysyłany do 50914+ osób w serwisie reklamowym Swiat-Reklam.net

Charakterystyka mailingu

Serwis mailingowy: Swiat-Reklam.net
Liczba odbiorców: 50914+
Liczba unikalnych wejść: 800+
Gwarancja statystyk: Analytics, Stat24, Stat4u
Współczynnik odrzuceń: 1-8%*
*Gwarantowany tylko dla stron, z podstronami które otwierają się w tym samym oknie co strona główna.
Format mailingu: Tekstowy, HTML*
*Mailingi HTML z grafiką umieszczoną na serwerze reklamodawcy.
Ważność mailingu: 14 dni*
*Wysyłka mailingu trwa kilka godzin, po tym czasie pojawią się pierwsze wejścia. 60-70% zostaje osiągnięte w przeciągu pierwszych 3 dni od momentu wysyłki mailingu.

Legalność mailingu

Wszystkie usługi sprzedawane przez firmę Adnox są w pełni legalne. Co o tym świadczy?
 • Baza mailingowa każdego serwisu mailingowego jest zarejstrowana w GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych). Nr księgi oraz zgłoszenia można znaleźć w stopce aukcji. Zanim kupisz mailing u konkurencji zapytaj o to, czy baza jest zgłoszona - jeżeli nie, wysyłający nie ma prawa rozsyłać materiałów reklamowych.
 • Każdy uczestnik programu mailingowego aby otrzymywać przesyłki reklamowe, musi potwierdzić aktywację swojego konta. Ma także pełne prawo do natychmiastowego usunięcia swojego adresu e-mail z listy.
 • Firma Adnox jest zarejestrowana w Polsce, rozliczamy się z każdego mailingu. Cena zawiera 23% podatku VAT.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące mailingu.

1. Co oznacza to, że Wasz mailing jest legalny, czy to jakiś chwyt marketingowy?

To nie jest żaden chwyt. Adnox to firma zarejestrowana w Polsce. Rozliczamy się z każdej sprzedanej reklamy, niezależnie od tego czy reklamodawca życzy sobie wystawienia faktury czy nie. Dodatkowo nasze bazy mailingowe spełniają wszystkie warunki do tego, aby legalnie wysyłać przesyłki reklamowe. Sprawdź innych sprzedających czy ich działalnośc jest legalna. Upewnij się, że kupujesz legalny towar lub usługę i nie wspierasz szarej strefy.

2. Jak wysyłacie swoje mailigni - nie spamujecie przypadkiem skrzynek przypadkowych ludzi?

Nie, nasze serwisy nie mają nic wspólnego ze spamem. Nasze programy mailingowe oparte są na najlepszym na rynku skrypcie Cash-Crusader. Każdy serwis posiada osobną licencję na skrypt. Każdy uczestnik programów dobrowolnie zapisuje się do serwisu i ogląda reklamy. Konto może zostać usunięte jednym kliknięciem, jeżeli uczestnik nie życzy sobie dalszego otrzymywania reklam.

3. Na czym to polega ten mailing?

Uczestnicy zapisani do naszych programów otrzymują wynagrodzenie za oglądanie reklam. Jest tzw. ruch motywowany, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Każdy mail jest ważny przez 14 dni od momentu wysłania. Reklamodawca sam może ustalić czas i termin wysyłki mailingu. Nie może on jednak być większy niż miesiąc od kupna aukcji. Oferujemy także mailing powtarzalny - wysyłany w regularnych odstępach czasu.

4. Jaka jest skuteczność waszego mailingu?

Gwarantujemy daną ilość unikalnych odsłon na stronę. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować to, że nasi użytkownicy zainteresują się reklamowanym serwisem. Tego nie zagwarantuje Ci żaden mailing oraz żadna reklama. Masz jednak pewność, że użytkownik zapozna się z reklamowaną stroną, wyraża do tego chęć.

5. Dlaczego Wasza oferta jest droższa od innych podobnych ofert?

Nasza oferta jest droższa z kilku powodów. Nasze mailingi mają jedną z najwyższych wartości wśród serwisów mailingowych w Polsce - nie wysyłamy mailingu za 0.25gr lub jeszcze mniejsze stawki, które nie cieszą się takim zainteresowaniem jak nasza reklama. Drugim powodem jest 23% VAT wliczone w cenę każdego mailingu. Niektórzy wysyłają mailing w systemach które nie płacą swoim uczestnikom za oglądanie reklam - co ponosi za sobą mniejsze koszty takiej reklamy. Większość konkurencyjnych serwisów nie ponosi kosztów związanych z działalnością gospodarczą, nie odprowadza podatków z tytułu sprzedaży na Allegro - dlatego może pozwolić sobie na niższe ceny.

6. Jeżeli wysyłacie mailing do kilkudziesięciu tysięcy osób, dlaczego oferujecie tak mało wejść?

Każdy z naszych serwisów posiada dużą bazę uczestników. Dzieleni są na użytkowników aktywnych oraz nieaktywnych. Za aktywnego uczestnika uważa się takiego, który raz w przeciągu 14 dni zaloguje się do systemu. Liczbę aktywnych uczestników można znaleźć na stronach serwisów (są to jedne z największych liczb wśród polskich serwisów mailingowych). Nasze mailingi wysyłamy także do nieaktywnych uczestników, ponieważ mają oni możliwośc oglądania reklam i wrócić do zarabiania w naszym systemie.

7. Dlaczego mam wybrać waszą ofertę?

Zapewniamy Państwu miłą i fachową obsługę - wystarczy przejrzeć nasze komentarze. Mailingi realizujemy w przeciągu 24h od zakupu i wpływu zapłaty na konto. Przewidujemy także zniżki przy zakupie większej ilości mailingu oraz bonusy dla stałych reklamodawców. Kupując nasz mailing masz pewność, że dokonałeś w pełni legalnego i co najważniejsze - udanego zakupu!

Zobacz pozostałe aukcje:

PaneleAllegro.pl

KONTAKT ZE MNA

admin@adnox.pl

503 570 977

8520848

Firma Adnox zarejestrowana w Tczewskich Lakach, NIP: 5791942177 | REGON: 340371061

Mailingowa baza danych zgloszona w GIODO, Nr ksiegi: 103742, nr zgloszenia: 012269/2011
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

reklamacje

Reklamacji dotyczących usług elektronicznych (mailing, ruch na stronę) nie uwzględnia się. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami i treścią aukcji.