LEGALNY Adobe Illustrator CS6 PL Mac Retail FV (6541727287)

zakończona
3 198,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
  • lokalizacja: Środa Wielkopolska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • rodzaj: klucz
LEGALNOŚĆ

Jesteśmy partnerami czołowych producentów oprogramowania m.in. Adobe, Corel, Microsoft.

Kupując u nas zawsze masz pewność legalnego pochodzenia oprogramowania
KONTAKT
PRZESYŁKA
Paczki wysyłamy w godzinach 9-14

Gwarantujemy niskie koszty wysyłki oraz staranne zabezpieczenie towaru.
Polecamy wysyłki kurierskie ubezpieczone (+5zł do ceny przesyłki podanej w aukcji).

UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zagubienie lub zniszczenie nieubezpieczonej przesyłki przez przewoźnika.
PŁATNOŚCI

Dane do przelewu:
EUPOL Software
Palinkiewicza 3
63-000 Środa Wielkopolska

Polecamy PayU jako najszybszą i najwygodniejszą metodę płatności

Oferujemy również wpłaty na konta w różnych bankach:

nr konta: 70 1950 0001 2006 0062 9676 0002

nr konta: 82 1050 1520 1000 0090 7016 0891

nr konta: 50 1020 5558 1111 1229 2530 0058


nr konta: 18 1140 2004 0000 3702 7417 2815

Oraz bezpieczne płatności międzynarodowe PayPal

Możliwość zakupu na raty !


Towar w całości jest za drogi?

Podziel go na raty online !

Jeżeli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami.
UWAGI
PAMIĘTAJ!!! JEŚLI NIE JESTEŚ ZDECYDOWANY NIE LICYTUJ. OD TEGO JESTEŚMY MY MASZ PROBLEM ZADZWOŃ A NA PEWNO GO ROZWIĄŻEMY.
ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW
WSPIERAMY

Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta.
Opis aukcji
Adobe Illustrator CS6 PL Mac
65158397AD01A00
pełna wersja komercyjna dla firm, po polsku!!!

Licencja elektroniczna - klucz produktu za darmo przesyłany jest (wraz z fakturą w formie pdf) na adres e-mail.

W przypadku chęci otrzymania faktury w formie drukowanej prosimy o wybranie przesyłki pocztowej.
Przesyłka pocztowa obejmuje wyłącznie fakturę VAT.

W przypadku zakupu programu w wersji elektronicznej możliwość zamówienia

Drukowanego Certyfikatu Licencji

Możesz zostać właścicielem w pełni profesjonalnego i licencjonowanego oprogramowania graficznego wykorzystywanego przez większość agencji reklamowych w Polsce i na świecie!

Taniej nie znajdziesz nigdzie!!!


Najważniejsze funkcje

Zaawansowane narzędzia do rysowania grafiki wektorowej. Narzędzia do precyzyjnego tworzenia kształtów, pędzle oferujące efekty płynnych pociągnięć i malarskie, a także rozbudowane opcje sterowania ścieżkami umożliwiają opracowywanie wyjątkowych projektów.

Integracja z innymi produktami firmy Adobe. Dzięki ścisłej integracji z czołowymi w branży produktami firmy Adobe, takimi jak programy Adobe Photoshop®, InDesign®, After Effects® i Acrobat®, podczas opracowywania materiałów do druku lub udostępniania w formie cyfrowej można łatwo przechodzić między kolejnymi etapami projektowania i druku.

NOWE System zapewniania wydajności Mercury. Dzięki natywnej obsłudze technologii 64-bitowej w systemach Mac OS i Windows® oraz optymalizacji użycia pamięci RAM i ogólnej wydajności oprogramowanie oferuje dokładność, szybkość i idealną stabilność nawet w przypadku dużych, złożonych plików.

Wiele obszarów kompozycji. Obszary kompozycji o różnych rozmiarach i w maksymalnej liczbie aż 100 można porządkować i wyświetlać w dowolny sposób — jeden na drugim lub w siatce. Program umożliwia szybkie dodawanie, usuwanie, przekładanie i zmienianie nazw obszarów kompozycji. Można je zapisywać, eksportować i drukować niezależnie lub razem.

ULEPSZONE Gradienty i przezroczystość. Z gradientami można pracować bezpośrednio na obiekcie — definiując rozmiary gradientów eliptycznych, edytując kolory i dopasowując krycie. Program umożliwia nawet stosowanie gradientów do pociągnięć pędzlem i siatek.

Wyraźna grafika i tekst na stronach internetowych i urządzeniach przenośnych. Funkcja tworzenia i wyrównywania obiektów wektorowych bezpośrednio na siatce pikseli pliku umożliwia generowanie czystej, wyraźnej grafiki rastrowej. W poszczególnych ramkach tekstu można stosować opcje wygładzania.

NOWE Obrysy obrazów. Zaawansowany mechanizm generowania obrysów umożliwia bezproblemowe konwertowanie obrazów rastrowych na wektory z opcją edytowania. Linie są wyraźne, dopasowania dokładne, a kolory zgodne z oczekiwaniami — to wszystko bez konieczności obsługi skomplikowanych elementów sterujących.

Rysowanie z zachowaniem perspektywy. Siatki perspektywy umożliwiają rysowanie kształtów i scen przy użyciu precyzyjnej perspektywy liniowej z jednym punktem zbiegu albo dwoma lub trzema punktami zbiegu, dzięki czemu można uzyskać realistyczny efekt głębi i odległości.

NOWE Tworzenie wzorków. Opracowywanie idealnie podzielonych na płytki wzorków wektorowych jest dziecinnie łatwe. Program pozwala dowolnie eksperymentować z powtarzającymi się wzorkami różnych typów, zawsze udostępniając opcje ich edycji.

Edytowanie wyglądu w panelu. Edytowanie właściwości obiektów jest możliwe bezpośrednio w panelu Wygląd, co eliminuje konieczność otwierania paneli wypełnień, pociągnięć i efektów.

Obsługa standardowych formatów plików graficznych. Można pracować praktycznie z dowolnymi typami plików — między innymi PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG i DXF.

Narzędzia do generowania plików Adobe PDF. Dostępna jest opcja zachowywania warstw programu Illustrator podczas tworzenia chronionych, wielostronicowych plików PDF z dużą ilością grafiki. Dzięki temu, że program Illustrator obsługuje standardy PDF/X, pliki można bezpiecznie udostępniać usługodawcom.

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!! Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.
W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

·imię i nazwisko,

·adres wraz z kodem pocztowym,

·adres e-mail.


W sprzedaży posiadamy również podobna wersję w języku angielskim

Czas realizacji zamówienia może wynieść od 5 do 10 dni roboczych.

Licytowana kwota jest kwota brutto (23%), nabywca programu otrzyma fakturę VAT w złotych.

Zapraszamy również na inne nasze aukcje - kupując wiele przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!

Nasza firma od niedawna sprzedaje na Allegro.
Skąd wiadomo że można nam ufać mimo małej liczby komentarzy?
1. Wystawione zdjęcia są w 100% prawdziwe i przedstawiają sprzedawany przedmiot. (REAL FOTO)
2. Na zdjęciach widać kartę z naszym nickiem z Allegro - to gwarancja, że faktycznie posiadamy sprzedawany produkt.
3. Dopuszczamy opcję odbioru osobistego - jeżeli masz wątpliwości co do naszej uczciwości - przyjedź i sprawdź wszystko osobiście.
4. Mamy konto typu firma (symbol aktówki koło naszego nicku), co oznacza, że nasze dokumenty firmowe zostały wysłane do Allegro i zweryfikowane przez pracownika serwisu.
5. Sprawdź nasze dotychczasowe komentarze - mamy samych zadowolonych klientów!
6. Jeżeli nadal masz wątpliwości, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio - postaramy się je rozwiać


© PanelReklamowy


Dodano 2015-07-13 13:47
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 13.07.2015 do 17.07.2015 nasz sklep jest czynny w godzinach 9-17. Zapraszamy!


Dodano 2015-11-26 12:57
UWAGA! Szanowni Klienci! Z uwagi na dużą liczbę zamówień w okresie przedświątecznym oraz opóźnienia w działaniu firm kurierskich i pocztowych w tym okresie, uprzejmie informujemy że czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Bardzo prosimy o wyrozumiałość oraz w miarę możliwości wcześniejsze składanie zamówień. Z góry dziękujemy.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT