Ławka otwierana LOVARE Ławeczka ze schowkiem HIT ! (6950733831)

7 osób kupiło 7 sztuk
5 dni do końca
cena kup teraz
259,00 zł
z 13 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Kliny, Polska
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • waga (z opakowaniem): 15 [kg]
 • głębokość mebla (cm): 30 [cm]
 • szerokość mebla (cm): 70 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 41 [cm]
 • kolor obicia: inny kolor
 • materiał obicia: tkanina
 • materiał korpusu: drewno
 • montaż: meble do samodzielnego montażu
 • informacje dodatkowe: ławka ze schowkiem
e-mail: rossifurniture.mp@gm­ail.com
tel. 600-633-634


Numer konta:
19 1090 2590 0000 0001 2148 7402


ŁAWECZKA WYKONANA JEST W TKANINIE R80

NOWOCZESNA ŁAWKA LOVARE OTWIERANA - SCHOWEK


Ta wyjątkowa ławka powstała z myślą o niewielkich przestrzeniach, w których również możesz cieszyć się wyjątkowym stylem. Ławka prezentuje się modnie i oryginalnie, ale przede wszystkich jest to praktyczny element wyposażenia, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Parametry produktu

 • Wysokość 41 cm
 • Szerokość 70 cm
 • Głębokość 30 cm
 • Materiał - drewno olcha
 • tkanina

Ławeczka wykonana z tkanin najlepszej jakości, drewna olchowego oraz wysoko elastycznej pianki co sprawia że ławeczka jest bardzo wygodna.


NA ZAMÓWIENIE NOGI MOGĄ BYĆ BIAŁE CZARNE LUB LAKIEROWANE


wykonamy w każdym kolorze z palety poniżej

Jeżeli masz pytania nie wahaj się , zadzwoń !

Kopiowanie i rozpowszechnianie wzorów objęte jest ochroną prawną

Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 , możliwe tylko i wyłącznie za zgodą właściciela

szablony allegro: fiszdesign.com
&copy PanelReklamowy

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę bez VAT

dane sprzedawcy

ROSSI FURNITURE
ul. Sosnowa 20
63-600 Kliny
NIP: 619-185-79-72
REGON: 363943737

Rossi Furniture 

ul. Sosnowa 20 

63-600 Kliny

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 08:00 - 12:00
 • niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Rossi Furniture
ul. Sosnowa 20
63-600 Kliny
PL
Dodatkowe informacje

 

1. Kupujący będący konsumentem, może w terminie 14 dni odstąpić od   niej bez podania przyczyny . Zwracany w tym trybie  towar zostanie  przyjęty tylko i wyłącznie pod warunkiem zachowania niżej  opisanych  warunków i okoliczności. 

2.  Kupujący ma obowiązek  zwrócić towar Sprzedawcy nie później niż w ciągu  14 dni od dnia, w  którym odstąpił od umowy.  Zwracany towar musi zostać  bezpiecznie  zapakowany i oznaczony na przesyłce w widocznym miejscu  "ZWROT". 

3. Klient pokrywa bezpośrednie koszty zwrotu  czyli zobowiązuje się na własny koszt dostarczyć towar do siedziby  firmy. 

4.  W przypadku, gdy  Konsument odstąpi od umowy, Sprzedawca zwraca mu  najpóźniej w terminie  14 dni od daty odstąpienia od umowy wszelkie  otrzymane od niego tytułem  zakupu płatności. 

5.  Sprzedawca  dokonuje zwrotu płatności na rzecz Konsumenta przy użyciu  przelewu  bankowego. Konsument może zaproponować swój sposób otrzymania  zwracanych  środków, wcześniej jednak musi to zgłosić Sprzedawcy. 

6.   Warunkiem odstąpienia od umowy jest dostarczenie produktu kompletnego   bez widocznych śladów jego używania lub montażu, wraz z oryginalnym   opakowaniu. Zaznacza się, że kupujący uprawniony jest do zapoznania się  z  produktem (w tym usunięcia jego opakowania) jednak w sposób możliwie   najmniej wpływający i ingerujący w stan tego produktu oraz jego   opakowanie. Należy przez powyższe rozumieć, że dokonana ingerencja nie   powinna przekraczać zwykłego zarządu. Jednocześnie podkreśla się, że w   przypadku zmniejszenia wartości takiego towaru Kupujący ponosi   odpowiedzialność odszkodowawczą za to zmniejszenie, jak również za   zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w   sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i   funkcjonowania Produktu. Każde wada produktu która nie wynika z winy   Kupującego, a także brak zabezpieczenia towaru, będą wyceniane, a w   konsekwencji odciągane od wartości zwracanej. 

7.   Sprzedawca uprzejmie informuje o konieczności dołączenie do  oświadczenia o odstąpieniu  bądź do odsyłanego towaru paragonu albo  faktury.

8. Zwrotowi nie podlega nigdy, nie zależnie od podmiotu będącego jego nabywcą, towar będący uszkodzonym z winy Kupującego.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Rossi Furniture
ul. Sosnowa 20
63-600 Kliny
PL
Dodatkowe informacje

 

1.Gdy po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub  uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy zgłosić reklamację drogą  mailową, na adres rossifurniture.mp@gmail.eu

Przy zgłoszeniu należy dołączyć zdjęcie uszkodzenia itp.  

2.   Wszelkie reklamacje rozpatrywane są  w ciągu 14 dni roboczych od ich  wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny,  pełnowartościowy. Jeśli nie bedzie to możliwe zostanie zwrócona nabywcy  równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie  towary do wyboru. 

3.  Po pozytywnym rozpatrzeniu  reklamacji produkt jest wymieniany lub jego równowartość jest zwracana w  ciągu 14 dni roboczych.  

4.  Podczas odbioru towaru  prosimy o sprawdzenie czy przesyłka lub jej opakowanie nie posiada  widocznych uszkodzeń. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń  prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera.  Ułatwi to w znaczny sposób późniejsze dochodzenie roszczeń przez  Sprzedawcę od firmy kurierskiej.   

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące