ŁAWKA MASAŻU, ATRAKCJA WODNA, BASENY, LEPSOD (6482084336)

9 dni do końca
cena kup teraz
1 130,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
  • stan: nowy

Masz pytania?

chętnie na wszystkie odpowiemy

Telefon

604 198 558
343 286 464

Email

lepsod@lepsod.com

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8 - 16

Adres

Lepsod
ul. Leśna 156
42-271 Częstochowa

WYSYŁKA

Ceny są cenami brutto.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni.

Przy zakupie wanien SPA lub basenów compact termin realizacji zamówienia jest od 30 do 40 dni

Płatność

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

15 1750 0012 0000 0000 2677 6198

Regulamin dostępny na naszej stronie.

Ławka masażu powietrznego do folii

Urządzenie do masażu powietrznego wykonane ze stali nierdzewnej SIAI 316, gat. (1.4404). Sugerowana pompa powietrzna - moc 0,75 kW, wydatek powietrza 2,8m3/min.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 24,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
- Nasz Klient może do 14 dni od daty zakupu dokonać zwrotu Towaru w stanie niezmienionym (Towar nieużywany) w zamian za zwrot pełnej ceny zwracanego Towaru obowiązującej w dniu dokonania zakupu. - Klient nie może zwrócić Towaru, który został dla niego specjalnie wykonany w ramach usług dodatkowych. - Podstawą zwrotu Towaru jest okazanie dowodu zawarcia umowy (paragonu, faktury). - Firma Lepsodzastrzega sobie prawo zweryfikowania, czy zwracany Towar nie został przez Konsumenta uszkodzony lub zużyty. Zwrot nie będzie możliwy, jeżeli Towar okaże się uszkodzony lub zużyty. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres lepsod@lepsod.com

reklamacje

- Reklamacje z tytułu rękojmi za wady fizyczne Towaru należy kierować drogą elektroniczną pod adres lepsod@lepsod.com. - Procedura reklamacyjna jest wszczynana po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego Konsumenta. - W protokole reklamacyjnym, sporządzanym przez pracownika Castorama przyjmującego reklamacje, Konsument wskazuje dostrzeżone wady i nieprawidłowości zakupionych Towarów, precyzuje oczekiwany sposób załatwienia reklamacji. - Firma Lepsod rozpatruje reklamację zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. - Frima Lepsod odpowiada wobec Konsumenta za wady fizyczne Towarów. Konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpić od umowy, chyba że firma Lepsod niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni Towar na wolny od wad albo wadę usunie. Jeśli jednak rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez firmę Lepsod, Konsument może żądać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy.