Laser do Modelik 35/11 STAR 28/29 ciężarówka (6999781365)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
18,00 zł
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,90 zł
  • List polecony priorytetowy 7,20 zł
  • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,90 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Białystok, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • stan złożenia: do złożenia

opis

Kliknij w link aby zobaczyć moje aukcje z wydawnictw:
Mały Modelarz Modelik JSC WAK Orlik A. Haliński Answer GPM Plany Modelarskie MPModel WSZYSTKIE MODELE

Sprzedaję: Okręty Samoloty Czołgi oraz pojazdy wojskowe Samochody cywilne Kolej Tektura modelarska Druty modelarskie PROMOCJE

Zestaw wycinany laserowo: wręgi, koła, bieżniki opon, detale, grawerowane tablice rejestracyjne do modelu z wydawnictwa
Modelik 35/2011 STAR 28/29 ciężarówka - polski samochód ciężarowy z 1964 r.


Laserowo wycięte elementy modelu, które w oryginalnej wycinance wymagają podklejenia odpowiedniej grubości tekturą. Elementy te są precyzyjnie wycinane ploterem laserowym od razu w tekturze o właściwej grubości i wymagają jedynie wypchnięcia palcem z arkusza (połączone są tylko małymi łącznikami).
W tym zestawie znajdują się: wręgi, koła, bieżniki opon, detale, grawerowane tablice rejestracyjne.

Na życzenie wystawiam rachunek za zakupiony przedmiot. Wysyłka za granicę po wcześniejszym ustaleniu kosztów.

Dostawa i płatność
od 5,90 zł

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny
Kalinowa 15/21
15-809 Białystok
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE 

1. Sklep realizując zamówienia zobowiązuje się dostarczać towary wolne od wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Jeżeli takie wady występują są one dokładnie opisane w każdej aukcji, a Państwo dokonując zakupu akceptujecie je – w takim przypadku nie przysługuje prawo do reklamacji. 

2. Klient ma prawo składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ksz.modelarz@zoho.com lub też pisemnie na adres: KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny, Kalinowa 15/21, 15-809 Białystok. 

3. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

a. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

b. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

c. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

d. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sklep zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

5. Niezwłocznie od otrzymania przez Państwa reklamacji, nie później niż w terminie 14 dniu Sklep ustosunkuje się do Państwa żądania. Odpowiedź zostanie przesłana na podany przez Państwa adres.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny
Kalinowa 15/21
15-809 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U.  2014, poz. 827), konsument który zawarł umowę na odległość może w  terminie czternastu (14) dni od otrzymania nabytej rzeczy, odstąpić od  umowy bez podawania przyczyny, składając w Sklepie oświadczenie o  odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na  adres pocztowy lub elektroniczny Sklepu oświadczenia przed jego upływem.  Oświadczenie można wysłać na adres: - e-mail: ksz.modelarz@zoho.com - KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny, Kalinowa 15/21, 15-809 Białystok 

 2. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu  wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia  rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku  nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o  Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 

3. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały użyte przez Państwa w pierwotnej transakcji,  chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy  wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do  czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które  zdarzenie nastąpi wcześniej. 

4. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z  korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zmniejszenie wartości rzeczy  następuje również poprzez jej niewłaściwe zabezpieczenie do transportu,  podczas którego w trakcie transportu nastąpi jej uszkodzenie. 

5. W związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży  zawartej na odległość będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty  zwrotu towaru do Sklepu. 

6. Wyłączenie: Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w  odniesieniu do umów: 

a. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami; 

b. zawartej w drodze aukcji publicznej. 

O sprzedającym
KSZ-M
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1808

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 664 705 999
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep prowadzony jest przez KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny z siedzibą w Białymstoku (15-809) przy ul. Kalinowej 15/21, wpisany do Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Białystok pod numerem 000098719/2014, NIP: 5421994638, Regon: 50393880, e-mail: ksz.modelarz@zoho.com

Pozostałe informacje

Dziękuję za zainteresowanie aukcjami sklepu modelarskiego KSZ-Modelarz w serwisie Allegro.pl. Przeczytaj uważnie poniższy regulamin w którym dowiesz się o swoich prawach i obowiązkach.

REGULAMIN

Niniejszy regulamin (\"Regulamin\") Sprzedaży nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumenta, wynikających z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, które nie mogą być zmienione ani uchylone w drodze umowy.

OGÓLNE

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania za sklepu internetowego KSZ-Modelarz (\"Sklep\") w serwisie Allegro.pl przez konsumenta (\"Klient\"), w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Sklep umożliwia sprzedaż detaliczną na odległość artykułów modelarskich nowych i używanych oraz innych znajdujących się w ofercie prowadzoną przez internet.

2. Sklep prowadzony jest przez KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny z siedzibą w Białymstoku (15-809) przy ul. Kalinowej 15/21, wpisany do Centralnej Ewidencji Firm i Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Białystok pod numerem 000098719/2014, NIP: 5421994638, Regon: 50393880, e-mail: ksz.modelarz@zoho.com, tel.  664705999.

WŁAŚCIWOŚCI TOWARÓW, CENY, WYSYŁKA

1. Właściwości towarów opisane są w ofercie sprzedaży z wykazaniem ich wad.

2. Wszystkie ceny w Sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT oraz nie zawierają kosztów przesyłki.

3. Wszystkie zamówienia są wysyłane Pocztą Polską. Koszt wysyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zależny jest od ilości zamawianych produktów. Koszt wysyłki do krajów Unii Europejskiej ustalany jest indywidualnie i zależy od jej wagi. Koszty wysyłki są kwotą brutto i zawierają koszty pakowania towaru.

4. W przypadku dokonania zamówienia na kwotę od 200,01 zł Sklep poniesie koszty jednorazowego transportu przesyłką standardową do jednego miejsca wskazanego przez Klienta na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Klient może wybrać dowolny, inny rodzaj przesyłki (inny niż standardowa). W takim przypadku Sklep pokryje część kosztów takiej przesyłki tj. do wysokości opłaty za przesyłkę standardową.

ZAMÓWIENIA I CZAS REALIZACJI

1. Zamówienia składane są poprzez sprzedaż na portalu internetowym Allegro.pl

2. Zamówienia można składać całodobowo i są one ważne przez 7 dni.

3. Zamówienia składane są z obowiązkiem zapłaty.

4. Zamówienia są realizowane w terminie podanym dla danego towaru w Sklepie, liczonym w dniach roboczych. Termin ten należy powiększyć o czas dostawy liczony od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie PayU bądź koncie bankowym ING. Jeżeli Klient złożył jednocześnie kilka zamówień na towary o różnym czasie wykonania, zostaną one wysłane łącznie po skompletowaniu całości to jest po upływie czasu najdłuższego z podanych.

5. Do zamówienia na prośbę kupującego dołączany jest Rachunek dla zwolnionych podmiotowo z VAT.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

1. Klient wybiera jeden ze sposobów uiszczenia ceny za zamówione towary:

a. poprzez płatność allegro PayU. Z PayU zapłacisz szybko i wygodnie mając do wyboru płatność przelewem lub kartą, albo kontem PayU bądź na raty.

b. płatność z góry bezpośrednio na konto bankowe:

ING 86 1050 1823 1000 0091 4290 8426

Krzysztof Szczęsny

Kalinowa 15/21

15-809 Białystok

W tytule przelewu proszę wpisać swój login z Allegro, bądź numer aukcji. Nie podanie loginu z Allegro bądź numeru z aukcji może spowodować opóźnienie w weryfikacji płacącego co spowoduje opóźnienie w wysyłce zakupionego przedmiotu - problem ten dotyczy głównie sytuacji, gdy płatność nastąpi z konta innej osoby niż tej która dokonała zakupu.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), konsument który zawarł umowę na odległość może w terminie czternastu (14) dni od otrzymania nabytej rzeczy, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając w Sklepie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres pocztowy lub elektroniczny Sklepu oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać na adres:

- e-mail: ksz.modelarz@zoho.com

- KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny, Kalinowa 15/21, 15-809 Białystok

2. Wzór oświadczenia:

a. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]

_____________________

_____________________

_____________________

Ja _____________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy

__________________________________

numer  oferty ____________________________ .

Data zawarcia umowy to _____________, data odbioru ___________ .

Imię i nazwisko ________________________

Login Allegro __________________________

Adres ________________________________

Data _________________________________

_____________________________________

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

4. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Państwa w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

5. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zmniejszenie wartości rzeczy następuje również poprzez jej niewłaściwe zabezpieczenie do transportu, podczas którego w trakcie transportu nastąpi jej uszkodzenie.

6. W związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru do Sklepu.

7. Wyłączenie: Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

a. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

b. zawartej w drodze aukcji publicznej.

REKLAMACJE

1. Sklep realizując zamówienia zobowiązuje się dostarczać towary wolne od wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Jeżeli takie wady występują są one dokładnie opisane w każdej aukcji, a Państwo dokonując zakupu akceptujecie je – w takim przypadku nie przysługuje prawo do reklamacji.

2. Klient ma prawo składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ksz.modelarz@zoho.com lub też pisemnie na adres:

KSZ-Modelarz Krzysztof Szczęsny, Kalinowa 15/21, 15-809 Białystok.

3, Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

a. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

b. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

c. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

d. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sklep zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

5. Niezwłocznie od otrzymania przez Państwa reklamacji, nie później niż w terminie 14 dniu Sklep ustosunkuje się do Państwa żądania. Odpowiedź zostanie przesłana na podany przez Państwa adres.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają odpowiednio zastosowane obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.

2. W razie sprzeczności postanowień Regulaminu z bezwzględnie obowiązującymi przepisami w miejsce postanowień Regulaminu stosuje się te przepisy, a pozostała część Regulaminu pozostaje w mocy.

3. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014 r

Numer oferty:6999781365
Zgłoś naruszenie zasad