Laptop DELL D830 2x 1,8GHz 2GB 120GB 15,4'' #4 GW (6542535680)

zakończona
395,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
 • lokalizacja: Poznań, ul. Głogowska 218
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: używany
 • gwarancja: sprzedawcy
 • procesor : intel Core 2 Duo
 • liczba rdzeni procesora: dwa
 • taktowanie procesora (MHz) (maksymalne): 1800
 • pamięć RAM (MB): 2048
 • pojemność dysku (GB): 120.00
 • karta graficzna: grafika zintegrowana
 • wielkość matrycy : 15" - 15.9"
 • rozdzielczość matrycy : 1280x800 / 1280x768
 • rodzaj matrycy: matryca matowa
 • system operacyjny: windows XP

POLEASINGOWY SPRZĘT KOMPUTEROWY Z GWARANCJĄ

 • 61 250 55 00
 • allegro@retropc.pl

Zobacz

Kontakt

 • Dział handlowy:
  61 250 55 00
  881 444 440
 • Dział wysyłek:
  61 250 55 01
 • allegro@retropc.pl
 • RetroPC
  ul. Głogowska 218
  60-104 Poznań
 • pn - pt 9.00 - 17.00

Lokalizacja

60-104 Poznań
ul. Głogowska 218
(II piętro)

Gwarancja i zwroty

Na wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach udzielamy pisemnej gwarancji.
(okres podany w opisie).

Dzięki własnej bazie serwisowej możemy zapewnić profesjonalną naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz pomoc i wsparcie techniczne.

Na wszystkie zakupione przedmioty przysługuje termin zwrotu 14 dni.

Dostawa

Dostawa realizowana za pośrednictwem firm kurierskich, Poczty Polskiej i InPostu.

Odbiór osobisty

Zakupiony przedmiot można również odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w naszym sklepie:

60-114 Poznań,
ul. Głogowska 218

Sposoby płatności

 • 1. Przesyłka pobraniowa
  Płatne kurierowi

 • 2. Przedpłata na konto
  przelew bankowy

 • 3. Odbiór osobisty
  Płatne przy odbiorze


Laptop Dell Latitude D830

Laptop wyposażony jest w wydajny dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo. Dell D830 wykonany jest w przeważającej mierze ze stopu magnezu, co zapewnia mu względną lekkość przy wyższej sztywności. D830 to notebook biznesowy przeznaczony dla wymagających użytkowników. Jednostka zapewnia wysoki komfort pracy w aplikacjach księgowych, programach typu Office, podczas korzystania z internetu a także w multimediach, łącznie z materiałem w rozdzielczości HD.

Specyfikacja

Procesor

Intel Core 2 Duo T7100
2 x 1,8 GHz
2 rdzenie

Pamięć

2048 MB / 2 GB DDR2

Dysk

120 GB SATA

Napęd

DVD

Karta graficzna

Zintegrowana wydajna karta Intel 965GM

Karta dźwiękowa

Zintegrowana

Porty

4 x USB
2x Audio
1x D-SUB
1x COM (RS-232)
1x LAN (RJ-45)
1x RJ-11
1x Firewire 4pin
1x PC Card
1 x ExpressCard
1x S-Video

Matryca

15.4"
1280x800, matowa

Zasilacz

Oryginalny

Bateria

Oryginalna, do regeneracji.

Komunikacja

LAN, WiFi

Klawiatura

QWERTY

System

Windows XP Professional
Oryginalny Certyfikat Autentyczności Windows XP Professional.
System zainstalowany na dysku.
Adnotacja na FV.

Laptopy sprawne technicznie z normalnymi śladami eksploatacji. Zdjęcia poglądowe. W komplecie oryginalny zasilacz z kablem zasilającym.
Faktura VAT. Cena brutto.
Gwarancja 3 miesięcy.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE KONTO:

>>> RB_ELEKTRONIK <<<

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 30175000120000000031559968
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Retropc.pl
ul.Głogowska 218
60-104 Poznań
Polska
 
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Prawo odstąpienia od umowy Roz. 4 Art.27 ) kupujący będący Konsumentem (za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową) może bez podania przyczyny zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w sklepie internetowym, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracana cena produktu jest pomniejszona wtedy o tyle, o ile zmniejszyła się wartość rzeczy. Towar należy zwrócić wraz z dowodem zakupu (oryginał paragonu bądź kopia/numer faktury). Zwracany towar zostanie przyjęty przez naszą firmę tylko wtedy, gdy będzie znajdować się w tym samym lub podobnym opakowaniu, porządnie zabezpieczony do wysyłki, a stan samego towaru pozostanie niezmieniony w stosunku do stanu pierwotnego (w jakim otrzymał go Kupujący).

reklamacje

Adres serwisu: RetroPc.pl Aleksandra Brzezińska ul.Głogowska 218 60-104 Poznań W celu rozpoczęcia i sprawnego przeprowadzenia procedury reklamacji należy: - skontaktować się z nami droga mailową (informacja droga elektroniczną jest warunkiem koniecznym sprawnego przeprowadzenia procedury reklamacji), - odesłać / dostarczyć do nas reklamowany przedmiot wraz z kopią dowodu zakupu i kartą gwarancyjną oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym dostarczonym przez nas drogą mailową po zgłoszeniu reklamacji lub z opisem dostrzeżonych wad lub usterek, oraz opisem okoliczności ich powstania, - reklamacje rozpatrywane będą w terminie zgodnym z obowiązującym prawem, - wady uniemożliwiające eksploatację sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, ujawnione w okresie objętym gwarancją będą usuwane bezpłatnie w terminie w terminie zgodnym z obowiązującym prawem, - na czas naprawy firma nie ma obowiązku udostępniać użytkownikowi produktu zastępczego, - w przypadku podmiotów nie będących konsumentami koszty przesyłek reklamowanego przedmiotu ponosi kupujący, - w przypadku nieuzasadnionej reklamacji, podmiot zobowiązany jest do wyrównania kosztów związanych z ekspertyzą i diagnostyką a w szczególności, koszty ewentualnego odesłania produktu - koszty diagnostyki i ekspertyzy nie dotyczą konsumentów, - gwarancją nie jest objęte zainstalowane oprogramowanie, - w przypadku gwarancji minimalnej kondycji baterii głównej w urządzeniu przenośnym, ewentualne niezgodności należy zgłaszać w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania / wydania, - kupujący ponosi wszelkie koszty w przypadku zgłoszenia nieuzasadnionej reklamacji. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w przypadku: - mechanicznych, termicznych i chemicznych uszkodzeń sprzętu i wywołane nimi wady, - uszkodzenia powstałe na skutek działania zdarzeń losowych (wyładowań atmosferycznych, pożaru, powodzi), przepięć w sieci elektrycznej i telefonicznej; - uszkodzenia wynikłe na skutek eksploatacji sprzętu w sposób niezgodny z przeznaczeniem, samowolnymi próbami dokonywania przeróbek i napraw, - naruszenie plomb naklejek gwarancyjnych. Gwarancją nie jest objęte naturalne zużycie materiałów eksploatacyjnych : - naturalne zużycie materiałów eksploatacyjnych (kaset z tonerem i tuszy, ...), - rolek pobierających papier, - elementów mechanicznych w urządzeniach drukujących ulegających naturalnemu zużyciu, - spadek pojemności baterii głównych laptopów i innych urządzeń mobilnych oraz baterii podtrzymujących pamięć. Sprzedawca nie odpowiada za straty wywołane utratą danych na nośnikach. Prawa i obowiązki obu stron w razie gdy nabywcą nie jest konsument reguluje wyłącznie treść postanowień ujętych na niniejszej stronie. W przypadku podmiotów nie będących konsumentami, wszelkie koszty postępowania reklamacyjnego ponosi kupujący. Sprzęt nie odebrany z serwisu w ciągu 90 dni jest złomowany.

pozostałe informacje

Wszystkie ceny podane na aukcjach są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Jeżeli ma być wystawiona faktura VAT, prosimy zaznaczyć to w formularzu dostawy lub powiadomić nas o tym drogą mailową. W przeciwnym razie wystawiony zostanie paragon fiskalny. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez klienta niniejszych postanowień, jak i warunków płatności. Uprzejmie informujemy, że przy temperaturach ujemnych sprzęt elektroniczny musi odstać w kilka godzin w temperaturze pokojowej. Kondensująca się na zimnych przedmiotach wilgoć może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie. W przypadku zauważenia w opisie błędu lub nieścisłość prosimy o powiadomienie nas o tym drogą mailową. W przypadku braku towaru w magazynie, zauważenia niezgodności z ofertą lub wykrycia wad przed wysyłaniem, klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia lub otrzyma ofertę alternatywną nie gorszą niż pierwotna. W przypadku kolejnych kontaktów mailowych prosimy o zachowanie historii korespondencji. Dla wszystkich sporów z podmiotami nie będącymi konsumentami w związku z zawartymi umowami, zastrzegamy sobie prawo prowadzenia spraw przed sądem właściwym dla miejsca prowadzenia działalności przez firmę RetroPL.pl.