Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

LANDMANN GRILL GAZOWY TRITON 4.1 CZARNY

od Super Sprzedawcy InterNOVA_pl
1 899,00 zł
Przesyłka płatna z góry
  • Przesyłka kurierska darmowa
Przesyłka płatna przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Rodzaj grilla:
    gazowe
  • Typ:
    przenośny

Opis

LANDMANN GRILL GAZOWY TRITON 4.1 CZARNY

Cechy produktu:

moc głównych palników: 4 x 3 kW

powierzchnia grillowania: 65 x 45 cm

palnik boczny: tak

wykonanie: lakierowana blacha stalowa i polerowana stal szlachetna

ruszt: żeliwny, emaliowany

płyta do smażenia: nie

dodatkowy ruszt do podgrzewania: tak

osłony palników: tak

system gromadzenia tłuszczu: tak, z wyjmowanym pojemnikiem

termometr: tak, w pokrywie

półka boczna: tak

szafka: tak, zamykana, z miejscem na butlę

zapalnik: tak, piezzoelektryczny

reduktor: tak

wąż: tak

kółka: 4 szt (2 szt z blokadą)

wymiary: 140 x 57 x 121,5 cm

waga: 57 kg

gwarancja: 5 lat (na palniki)

producent: LANDMANN

Informacje dodatkowe:

Grill gazowy TRITON 4 to jakość sama w sobie. Dostępny w kilku kolorach jest żywą odpowiedzią na monotonię spotykaną w ogrodach.

4 palniki (po 3 KW) zapewniają optymalną temperaturę grillowania a części składowe posiadają wysoki stopień odporności na korozję i są łatwe w konserwacji.

LANDMANN to marka z tradycjami będąca synonimem relaksu podczas grillowania w gronie przyjaciół. Przeznaczona dla klientów, którzy przywiązują dużą wagę do najwyższej jakości wykonania, nowoczesnego wzornictwa i wszechstronnej funkcjonalności produktów. Innowacyjne produkty marki LANDMANN wyznaczają nowe standardy, przekonując licznych miłośników grillowania.

Czy wiesz że... ?

W powszechnej opinii najmniej bezpieczne dla zdrowia są grille węglowe. Osad, który powstaje w wyniku spalania tłuszczu zawiera związki toksyczne.

W wielu krajach Europy Zachodniej i Ameryki wprowadzono zakaz używania w gastronomii grillów węglowych.

Przedstawiamy Państwu kilka podstawowych powodów, dla których powinni Państwo zmienić swoje kuchenno – grillowe przyzwyczajenia.

Potrawa z grilla gazowego nie smakuje tak samo jak z grilla węglowego. Dlaczego? - pytają Państwo. Odpowiadamy: SMAKUJĄ O WIELE LEPIEJ!

Nieprawdą jest, że potrawy przygotowywane na grillu gazowym są przeniknięte zapachem gazu. Propan zawarty w butlach spala się bezzapachowo. Dodatkowo mogą Państwo poprawić smak swoich potraw stosując wiórka z drzew owocowych – dodadzą one Państwa potrawom niezwykłego smaku.

K:5714

SK:3003

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Bytom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Czeladź CH M1
Będzińska 80
41-250 Czeladź
woj. śląskie
email: sklep@internova.pl
tel.: 32 763-91-00

  • poniedziałek - sobota 09:00 - 21:00
  • niedziela 10:00 - 20:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Bytom InterNOVA
Strzelców Bytomskich 49
41-902 Bytom
woj. śląskie
email: sklep@internova.pl
tel.: 602 332 700

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

InterNOVA M.M.Cywiński Sp.j.
Strzelców Bytomskich 49
41-902 Bytom
Dodatkowe informacje

InterNOVA rozpatruje reklamacje przede wszystkim zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego (art. 556-576, Dz.U z 18.05.1964r Nr 16 poz. 93 ze zm). InterNOVA odpowiada przed konsumentem za wady przedmiotu przez okres 2 lat od wydania przedmiotu kupującemu. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba, że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieniu rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie wskazane wyżej nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiona przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub dokonał usunięcia wady. Konsument może żądać usunięcia wady rzeczy na wolną od wad albo wymiany, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę. InterNOVA powinna ustosunkować się do złożonej reklamacji w czasie 14 dni. Jeśli tego nie zrobi, reklamacja zostaje uznana za zasadną. W celu złożenia reklamacji dotyczącej nabytego produktu należy wypełnić formularz REKLAMACJE (http://internova.pl/druk_reklamacyjny.jpg) oraz odesłać na adres: InterNOVA sp.j. M.M. Cywiński Świat Kuchni, ul. Strzelców Bytomskich 49, 41- 902 Bytom Koszty związane z uznaną reklamacją ponosi sprzedający.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Zwroty InterNOVA M.M. Cywiński Sp.j.
Strzelców Bytomskich 49
41-902 Bytom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r., (Dz.U. 2014  r. poz. 827 ze zm.) klient, który zawarł umowę na odległość może od niej  odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie

 (  przykładowy formularz oświadczenia znajduje się:  http://internova.pl/oswiadczenie.pdf ) w terminie 14 dni od dnia  odebrania produktu. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia przed jego upływem. Wzór oświadczenia o  odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w  przypadku chęci odstąpienia od umowy): 

[adres sprzedającego] Ja  [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],  numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data  odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko  kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego]  Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest  wysyłany w wersji papierowej] W razie odstąpienia od  umowy w sposób i na zasadach wskazanych w paragrafie poprzednim umowa  uważana jest za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia. Koszt zwrotu rzeczy w  przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy  Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Klient proszony jest o  wysłanie towaru wraz z dowodem zakupu oraz formularzem zwrotu na adres:  Zwroty INTERNOVA sp.j. M.M. Cywiński, ul. Strzelców Bytomskich 49, 41-902  Bytom. Zapłacona przez klienta należność zostanie wysłana na podany  przez klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym na podany adres.  Zwrot zakupionego produktu oraz uiszczonej należności nastąpi  niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni kalendarzowych  od daty otrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z  odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

O sprzedającym
InterNOVA_pl
InterNOVA_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

444

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

InterNOVA M.M. Cywiński Spółka Jawna
Strzelców Bytomskich 49
41-902 Bytom
REGON: 241424070
NIP: 6262960833

Kontakt

  • (32* ********* (pokaż)
  • 602 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

InterNOVA M.M. Cywiński Spółka jawna jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących na rynku marek w segmencie AGD. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną, zaopatrujemy sieci gastronomiczne w produkty najwyższej jakości. Wielu naszych klientów może zaświadczyć o naszej rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie przeprowadzonych transakcji.

Pozostałe informacje

REGULAMIN:

1 Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w InterNOVA (zwany dalej sklep) znajdującym się na portalu aukcyjnym allegro.pl, w tym składania, realizacji zamówień, a także reklamacji i zwrotu nabytego produktu.

Właścicielem i prowadzącym sklep InterNOVA działającym na portalu allegro.pl jest INTERNOVA M.M. Cywiński Spółka jawna z siedzibą w Bytomiu (41-902), ul. Strzelców Bytomskich 49, NIP 626-296-08-33, REGON 241424070, (zwanym dalej jako właściciel sklepu).

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu, chyba że, w opisie produktu zawarta jest wyraźna informacja, iż jest on używany. Administratorem danych osobowych jest InterNOVA M.M. Cywiński sp.j. wskazana w powyżej.

2. Składanie zamówień i ich realizacja

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej allegro.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, zastrzeżeń, wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę email: sklep@internova.pl.

Przez złożenie zamówienia należy rozumieć dodanie do Koszyka produktu z widocznej na stronie portalu aukcyjnym oferty InterNOVA oraz wypełnienie formularza zamówienia zgodnie z podanymi w nim instrukcjami.

Po złożeniu zamówienia zamawiający otrzymuje droga e-mailową informację o przyjęciu zamówienia do realizacji (zestawienie zamówionych produktów, adres dostawy, wartość zamówienia, forma płatności, sposób wysyłki, odbioru).

Płatności za zamówione produkty można dokonać: za pobraniem przy odbiorze produktów, przelewem na konto InterNOVA (np. PayU), lub podczas osobistego odbioru towaru.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze, w chwili skutecznego złożenia zamówienia,

w przypadku płatności przelewem, w chwili wpływu środków pieniężnych na konto InterNOVA, prowadzonym przez mBank nr: 78 1140 2004 0000 3302 6623 5488

Do każdego zamówienia zostanie dołączony paragon, na żądanie klienta będzie wystawiona faktura VAT.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT od produktów i usług w dniu składania zamówienia).

W każdym przypadku klient może anulować złożone zamówienie telefonicznie bądź wysyłając email na adres sklep@internova.pl do momentu zmiany statusu zamówienia na: Zamówienie w realizacji.

3. Dostawa i odbiór produktu 

Produkty zamówione w sklepie dostarczane są na terenie kraju za pośrednictwem kuriera DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. 

Zamówienia wysyłane są tylko w dni robocze: 

za pobraniem, wysyłka do 48 godzin jeśli zamówiony produkt znajduje się w magazynie, przelewem, wysyłka do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na koncie InterNOVA jeśli zamówiony produkt znajduje się w magazynie. 

Jeżeli przesyłka nie dotarła na wskazany adres do doręczeń w ciągu 3 (trzech) dni roboczych prosimy o skontaktowanie się ze sklepem w celu rozwiązania zaistniałego problemu. 

W dniu wysyłki zamówienia klient jest informowany o tym fakcie pocztą email lub sms. 

4. Prawa autorskie 

Wszelkie majątkowe prawa autorskie do zdjęć oraz wszystkich tekstów znajdujących się na stronie sklepu znajdującego się na witrynie allegro.pl należą do sklepu. Z chwilą nabycia produktu, majątkowe prawa autorskie do zdjęć, tekstów nie przechodzą na klienta. 

Wykorzystanie materiałów, w tym zdjęć i tekstów zawartych na stronie sklepu, znajdującego się na portalu aukcyjnym allegro.pl bez zgody ich autora czy posiadacza majątkowych praw autorskich, dla jakichkolwiek celów innych niż związanych z produktami InterNOVA, stanowi naruszenie prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskaniem korzyści materialnych. 

Wszystkie znaki produktowe producentów, znajdujące się w sklepie zostały umieszczone przez spółkę INTERNOVA M.M. Cywiński Spółka jawna z siedzibą w Bytomiu jedynie w celach informacyjnych i stanowią one wyłączną własność tych firm.


5. Ochrona danych osobowych 

Składając zamówienie w Sklepie internetowym InterNOVA, klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie INTERNOVA M.M. Cywiński Spółka Jawna oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy sprzedaży i wysyłki towaru do klienta. 

Podanie danych osobowych przez klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep. 

Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. 

Administratorem danych osobowych jest INTERNOVA M.M. Cywiński Spółka Jawna z siedzibą w Bytomiu (41-902), ul. Strzelców Bytomskich 49, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000343397, NIP 626-296-08-33, REGON 241424070. 

Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.  Dz. U. 2015 r., poz. 2135) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. INTERNOVA Spółka Jawna, jako administrator przekazanych przez klientów danych osobowych zapewnia ich bezpieczeństwo za pomocą odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, mających na celu zapobieżenie bezprawnemu przetwarzaniu danych osobowych klientów oraz ich przypadkowej utracie, zniszczeniu i uszkodzeniu. 

Klienci Sklepu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia. 


6. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

7. Postanowienia końcowe

Każda z promocji ma charakter indywidualny i nie można ich ze sobą łączyć.

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego lub innych właściwych aktów prawnych obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Wyświetlenia:219
Numer oferty:5310615685
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry