Łańcuszek z cyrkonią (6541529233)

zakończona
6,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
  • Przesyłka kurierska 23,00 zł
  • lokalizacja: Mogilno
  • czas wysyłki: do 7 dni

Śliczny,delikatny łańcuszek z cyrkonią w kolorze złotym. Stan bardzo dobry, proszę zobaczyć zdjęcia, przedstawiają stan faktyczny. Długość łańcuszka 59 cm. Cyrkonia 0,5 cm x 1,5 cm.

Serdecznie zapraszam do licytacji. Na innych moich aukcjach znajdą Państwo wiele ciekawych przedmiotów. Towar używany.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

669051034

lub 609332083

Galeria zdjęć
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 10 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Lidia Łabuszyńska
Plac Wolności 15a
88-300 Mogilno
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje przyjmuję w formie pisemnej lub elektronicznej w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku przesyłki kurierskiej reklamacje będą uwzględnione tylko wtedy gdy do reklamacji będzie dołączony protokół szkody spisany w obecności kuriera dostarczającego paczkę.

pozostałe informacje

Przed przystąpieniem do licytacji proszę zapoznać się z treścią poniższego regulaminu. Licytując towar oświadczają Państwo, że treść regulaminu jest Im znana i zrozumiała oraz, że w pełni go akceptujecie. 1. Proszę uważnie czytać opis aukcji, a pozwoli to uniknąć nieporozumień. 2. Przed licytacją proszę się dokładnie zastanowić nad kupnem, ponieważ nie odwołuję ofert.3. W razie jakichkolwiek uwag, obaw lub pytań proszę o kontakt.4. Po wygranej aukcji pieniądze za zakupiony towar należy wpłacić na konto lub PayU w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. Identyczne zasady obowiązują w przypadku wygrania na kilku aukcjach.5. W przypadkach losowych, gdy dokonanie terminowej wpłaty nie jest możliwe, proszę o kontakt. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemności dla obu stron.6. Jeśli środki nie wpłyną na konto lub PayU w ciągu 7 dni, a nie zostanę wcześniej poinformowana o zmianie terminu zapłaty, powiadamiam allegro i po otrzymaniu zwrotu prowizji wystawiam odpowiedni komentarz.7. Przesyłki są wysyłane w ciągu 7 dni od zaksięgowania środków na koncie lub PayU.8. Przesyłki wysyłam listem poleconym (Poczta polska) lub kurierem.9. Każda paczka wysyłana kurierem jest oznakowana i ubezpieczona. Towar zawijam szczelnie w folię bąbelkową i pakuję do kartonu lub koperty bąbelkowej. 10. Podany koszt wysyłki uwzględnia również koszt zapakowania (folia bąbelkowa, koperta itp.) .11. W razie odbioru osobistego można zapłacić za towar przy odbiorze, ale tylko wtedy, gdy odbiór nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji. W przeciwnym razie należy dokonać przelewu. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie lub mailowo. Towar który sprzedaję pochodzi z moich prywatnych zbiorów.