ŁAŃCUCH LAMPEK ŚWIĄTECZNYCH 50 LED CIEPŁY BIAŁY (6482974304)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
31,00 zł
z 1000 sztuk
Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 12,00 zł
 • lokalizacja: Zielona Góra
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
Poczuj klimat Świąt:
Zupełnie wyjątkowe lampki, ozdoby i dekoracje świąteczne znajdziesz w specjalnie dla Ciebie przygotowanej ofercie! Dzięki szerokiej gamie wyjątkowych produktów świątecznych udekorujesz swój dom i ogród w magiczny sposób. Dzięki ozdobom ledowym Twój dom okrasi się wyjątkowym blaskiem. Łańcuchami ledowymi ozdób taras, balkon, czy cały budynek! Świecącego mikołaja zawieś na kominku, czy futrynie. Renifery ustaw czekające przed wejściem do domu. A choinkę udekoruj pięknymi lampkami. Daj się ponieść fantazji, spraw by te święta były wyjątkowe dla Ciebie i Twoich bliskich.
Łańcuch lampek LED
wysoka jakość wykonania
klasa ochrony: IP20
spełniają normy GS/CE
długowieczne diody
energooszczędne
Główne cechy prezentowanych ozdób świątecznych
Wysoka jakość
Ozdoby wykonano z najlepszej jakości materiałów. W ozdobach użyto odpowiednich diod, tak aby mogły służyć przez wiele lat
Przemyślany design
Stworzone przez specjalistów z dziedziny projektowania artykułów świątecznych. Dzięki temu niesamowity efekt świątecznego klimatu zostanie osiągnięty.
Bezpieczne - Certyfikaty GS i CE
Certyfikaty potwierdzają brak substancji szkodliwych. Znak CE potwierdza, że dany produkt spełnia unijne normy bezpieczeństwa i higieny,
Energooszczędne
Lampki LED to jedno z najbardziej energooszczędnych źródeł światła. Potrzebują o 80% mniej energii niż tradycyjne lampeczki.
Galeria
Dane techniczne
 1. kolor: ciepły biały
 2. kolor kabla: transparentny
 3. zasięg świecenia: 10cm
 4. rozstaw lampek: co około 9cm
 5. do użytku wewnętrznego
 6. 230V 50Hz ~ 2,25 ~ 3,4 W
 7. 50 LED 3,0 ~ 3,4 V ~ 15-20mA 0.045 0.068 W
Kod produktu:
BI11582
Pn. - pt: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
45303488
Granos Group sp. z o.o. | ul. Sulechowska 4a bud 45 | 65-001 Zielona Góra
Skorzystaj z szybkiej i bezpieczniej płatności PayU. System obsługuje karty płatnicze.
Dane do przelewu bankowego:
74 2490 0005 0000 4530 3243 4871
Do każdego zakupu wystawiamy faktury VAT. Fakturę otrzymasz na e-mail.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego.
 1. Po wylicytowaniu oczekujemy wiadomości z informacja na temat formy wysyłki i jeśli jest do wyboru to kolor wylicytowanego przedmiotu.
 2. Nie odwołujemy ofert jeśli nie jesteś pewny nie licytuj.
 3. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz warunki i regulamin na stronie o mnie
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 82 1240 6843 1111 0010 6551 4132
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczkomaty 24/7 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 68 506 50 56
  Infolinia: poniedziałek-piątek 8-18, sobota 9-13

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Granos Group Sp. z o.o
Sulechowska 4a/45
65-001 Zielona Góra
Polska
 
Klientom kupującym u nas produkty jako konsumenci, przysługują stosowne uprawnienia wynikające z Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827 ze zm.). Do zawieranych umów zastosowanie znajduje także Regulamin Allegro. Prawo odstąpienia od umowy przysługuje tylko konsumentowi, a więc osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą. Dlatego też prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje już przedsiębiorcom. I tak konsumentom zamawiającym u nas towary przysługuje: - prawo do odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyny odstąpienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru – zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta; - uprawnienia z rękojmi opisane w Kodeksie cywilnym; - uprawnienia gwarancyjne – jeżeli zakupiony towar jest nią objęty, na zasadach i warunkach określonych w karcie gwarancyjnej. Konsument decyduje z jakich przysługujących mu praw korzysta – z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość czy też z uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji. W pewnych wyjątkowych przypadkach Sprzedawca zastrzega dodatkową możliwość wyrażenia zgody na wymianę zakupionego towaru na inny o tej samej wartości lub droższy – zależy to jednak każdorazowo od okoliczności konkretnej sprzedaży oraz woli Sprzedawcy. PRAWO DO ODSTĄPIENIA UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (co do zasady). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: - pisemnie – na adres Granos Group. Sp. z o.o., ul. Sulechowska 4a bud. 45, 65-001 Zielona Góra - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje@twojpasaz.pl Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 22) oraz pod niniejszym adresem:formularz zwrotu Korzystanie z przedmiotowego formularza nie jest jednak obowiązkowe. Szczegółową procedurę związaną z odstąpieniem od umowy – w tym początek biegu terminu do złożenia oświadczenia przez Konsumenta, zasady zwrotu towaru Sprzedawcy oraz zwrotu ceny towaru określa załącznik nr 1 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 20).

reklamacje

UPRAWNIENIA Z RĘKOJMI Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru – tj. niezgodności rzeczy sprzedanej z umową – Konsumentowi przysługuje prawo do skorzystania z uprawnień wynikających z rękojmi. Uprawnienia te przysługują Konsumentowi w okresie 2 lat od daty doręczenia produktu i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Konsument we wskazanym wyżej okresie może żądać: - naprawy towaru, - wymiany towaru na wolny od wad, - obniżenia ceny towaru albo odstąpienia od umowy sprzedaży - chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie; w przypadku żądania odstąpienia od umowy stwierdzona wada produktu musi być nadto istotna.

pozostałe informacje

Towary zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora – jeżeli przewiduje to treść oferty. Szczegółowe warunki gwarancji, czas jej trwania oraz zasady korzystania z przedmiotowych uprawnień określa każdorazowo karta gwarancyjna wystawiona przez gwaranta. Firma nasza udziela gwarancji na sprawne działanie towaru. Czas udzielanej gwarancji jest ustalony na każdej z aukcji.Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. W przypadku uznania reklamacji oraz konieczności sprowadzenia niezbędnych podzespołów, lub odesłania towaru do producenta, termin ten może ulec stosownemu przedłużeniu o czym Klient zostanie poinformowany. Nabywca traci prawo do bezpłatnej naprawy w okresie trwania gwarancji w przypadku: - Uszkodzeń mechanicznych i wywołanych przez nie usterek (pęknięć, ułamań, wgnieceń, zarysowań, odprysków itp.), - Uszkodzeń i wad powstałych w transporcie, przy przeładunku, w związku ze złym przechowywaniem, - Eksploatacji urządzeń w warunkach nieodpowiadających określonym w otrzymanej instrukcji obsługi, - Napraw, przeróbek i ingerencji dokonanych przez osoby nieupoważnione, - Wadliwego działania urządzeń na skutek wpływu czynników losowych np.: pożar, powódź, nieprawidłowe napięcie zasilania itp. - Stosowania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych lub środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta urządzenia lub w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Odesłanie towaru należy zrobić wraz z kserem paragonem zakupu lub faktury VAT oraz wypełnionym wydrukowanym formularzem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Formularz zwrotu - plik do pobrania. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć reklamowany towar do punktu serwisowego ze wszystkimi dodatkami. Niedostarczenie w/w komponentów spowoduje niezrealizowanie uprawnień wynikających z gwarancji. Koszty dostarczenia sprzętu do serwisu oraz jego odbioru po wykonaniu naprawy, ponosi reklamujący. W przypadku podanej wysyłki - 24 godziny - zamówienia składane po godzinie 14:00 realizowane są następnego dnia roboczego.