LANCOME Visionnaire Yeux Advanced Eye Balm NOWOŚĆ (6922333378)

8 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
149,00 zł
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • List polecony priorytetowy 8,30 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Rawa Maz, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: Lancôme
 • typ skóry: do wszystkich typów skóry
 • działanie: przeciwstarzeniowe
 • wielkość: produkt pełnowymiarowy
 • dostawa z Polski: tak
e-mail: cosmetics_2@o2.pl

tel. 602 553 456


Przelew tradycyjny

nr konta:
73 2490 0005 0000 4000 9051 6896

Zapraszamy na nasze drugie konto: super_cosmetics

Lancome Visionnaire Yeux Advanced Eye Balm


Balsam pod oczy korygujący zmarszczki, cienie i opuchnięcia
Formuła Visionnaire Eye z technologią Hydra BlurTM daje natychmiastowy efekt wygładzenia i widocznie redukuje niedoskonałości konturu oka.

Przez cały dzień skóra jest nawilżona, a po 4 tygodniach kurze łapki i zmarszczki wyglądają na zredukowane.

pojemność 15 ml (TESTER w kartoniku)

nowy, oryginalny, świeży,

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z "INFORMACJĄ OD SPRZEDAJĄCEGO" I NA INNE NASZE AUKCJE

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u cosmetics_2 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Tomasz Biernacki
J.Sobieskiego 107
96-200 Rawa Maz
NIP: 835-129-69-93
REGON: 750077170
TOMBI Biernacki Tomasz Sobieskiego 107 96-200 Rawa Maz. NIP 835-129-69-93 REGON 750077170

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Biernacki Tomasz
Reymonta 40
96-200 Rawa Maz
Polska
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wartość produktu wraz z najniższym wymienionym w aukcji kosztem wysyłki. Zwrot przedmiotu przez Kupującego (konsumenta) powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Zwrot pieniędzy dokonywany jest na podany przez Kupującego nr rachunku bankowego. Nie odbieram przesyłek za pobraniem Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: cosmetics_2@o2.pl Przesyłkę należy nadać na adres Tomasz Biernacki Reymonta 40 96-200 Rawa Maz W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oswiadczenie o odstąpieniu od umowy Dane sprzedającego Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty Data zawarcia umowy , data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Nr konta na który ma być dokonany zwrot Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Zwrotom podlegają tylko i wyłącznie kosmetyki nieotwierane i nieużywane Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww.trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich

reklamacje

Sprzedawca powinien się ustosunkować do złożonej reklamacji w ciągu 14 dni.

pozostałe informacje

Zapraszamy do zakupów na naszych aukcjach, gdzie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie produkty 100% ORYGINALNE, NOWE I ŚWIEŻE. WYSYŁKA: - Wszystkie zakupione przedmioty wysyłam z potwierdzeniem nadania (listy polecone: ekonomiczene, priorytetowe lub paczki: ekonomiczne, priorytetowe)- Inpost Wysyłki staram się realizować w ciągu 24 godz.od otrzymania wpłaty Przesyłki nadaję od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (ok. godz. 8 ) WAŻNE: W przypadku wyboru i opłacenia przesyłki ekonomicznej czas dostarczenia zakupionych produktów przez Pocztę Polską może wynieść nawet do 6 dni roboczych W przypadku wyboru przesyłki listem poleconym nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia powstałe w trakcie doręczenia przez Pocztę Polską Nie zarabiam na kosztach wysyłki. Koszty są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej i Inpost Jeśli przesyłka nie dotrze do Państwa w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty proszę o kontakt - sprawdzę na stronie Poczty co się dzieje z przesyłką.Jeśli przesyłka zaginie (zdarza się to niezmiernie rzadko) składam reklamację na poczcie i wspólnie czekamy na jej rozstrzygnięcie. Na życzenie i za dopłatą istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki - koszt 1 zł za każde ubezpieczone 50 zł np. wysyłka paczką + ubezpieczenie na 200 zł - 11 zł + 4 zł razem 15 zł. W przypadku chęci ubezpieczenia prosze o kontakt. PŁATNOŚCI: - Pay U - Przelew bankowy Nie wysyłam za pobraniem Na wpłatę czekam 5 dni. Jeśli termin wpłaty miałby się przedłużyć przed zakupem proszę o kontakt. Na życzenie klienta wystawiam rachunek WAŻNE!!! Jeśli dane do wysyłki są inne niż podane w Allegro proszę je wpisać w formularzu w rubryce " adres do wysyłki" KONTAKT: adres e-mail: cosmetics_2@o2.pl nr telefonu: 602-553-456 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wartość produktu wraz z najniższym wymienionym w aukcji kosztem wysyłki. Zwrot przedmiotu przez Kupującego (konsumenta) powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Zwrot pieniędzy dokonywany jest na podany przez Kupującego nr rachunku bankowego. Nie odbieram przesyłek za pobraniem Zwrotom nie podlegają kosmetyki otworzone lub użyte (art. 38 pkt 5 Ustawa z dnia 30 maja 2014 r o prawach konsumenta) Zapraszamy również na masze drugie konto z kosmetykami "super_cosmetics"