LAMPY REFLEKTORY CITROEN C2 2003-10 RING BLACK (6541489132)

12 dni do końca
cena kup teraz
650,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: SKAWINA
 • stan: nowe
 • strona zabudowy: lewe + Prawe
 • producent części: inny
 • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]

KOD TOWARU: LPCI08

NAZWA: KPL REFLEKTORÓW CITROEN C2 RINGI BLACK
ZAKRES ROCZNIKÓW: 11.2003 - 2010

SUPER CENA !!! SUPER HIT !!!

NIESAMOWITY NIEPOWTARZALNY WZÓR :
- soczewka na światłach mijania
- światła pozycyjne na ringach
- lampy są przystosowane do regulacji elektrycznej a silniczki trzeba przełożyć ze starych reflektorów
- w reflektorach stosuje się żarówki: H1 na światłach mijania H1 na światłach drogowych
- homologacja europejska - oznaczenie E
- oznaczenie do ruchu prawostronnego
- cena za komplet /prawy+lewy reflektor/
- niesamowity wygląd
- sportowy charakter

STAN TECHNICZNY: przedmiot jest fabrycznie nowy, w idealnym stanie, nieużywany, nieuszkodzony, niezniszczony, odpowiednio przygotowany i zabezpieczony do transportu

GWARANCJA: 12 MIESIĘCY

Witamy na aukcjach internetowych firmy M&M HANSAUTO. Nasza firma istnieje od 1998 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną części mechanicznych, i blacharskich oraz akcesoriów samochodowych do większości marek samochodów. Specjalizujemy się w oświetleniu: seryjnym i tuningowym. Współpracujemy od lat z największymi hurtowniami części samochodowych w Europie i w Polsce co daje nam możliwość zamawiania i dostęp do olbrzymiego asortymentu w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami znanych na całym świecie niemieckich firm tuningowych : In.pro i FK Automotive. Kupując u nas masz gwarancje najwyższej jakości produktu, bardzo dobrej ceny, profesjonalnej obsługi i błyskawicznej realizacji każdego zamówienia.
Każdy klient i każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne więc możesz mieć pewność że dołożymy wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem. Zadowolenie naszych klientów jest naszym sukcesem !

Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów !
Po zakończeniu aukcji /zakupie/ otrzymają Państwo mail z serwisu allegro z nasza wiadomością. Bardzo prosimy o odpowiedź pilne potwierdzenie:
- danych zakupionego przedmiotu jeżeli aukcja daje taka możliwość a w szczególności ilości sztuk, strony lewej lub prawej, koloru, itd., itp.
- numeru telefonu kontaktowego który pozwoli kurierowi na sprawne doręczenie paczki
- ewentualnej zmiany adresu wysyłki
- ewentualnych danych do faktury VAT wraz z numerem NIP standardowo do każdej paczki dołączony jest paragon fiskalny.
Przesyłki realizujemy TYLKO za pośrednictwem firm kurierskich GLS i UPS od poniedziałku do piątku. 99% z nich dociera do naszych klientów na w ciągu 24 godzin z wyjątkiem sobót niedziel i świąt. NIE WYSYŁAMY POCZTĄ POLSKĄ !!!
Jeżeli w aukcji nie zaznaczono inaczej towar wysyłamy tylko za pobraniem /całość należności: cena części +opłata za transport jest płatna przy odbiorze u kuriera/.
Każda paczka jest ubezpieczona od kradzieży i zniszczenia, sprawdzona przed wysyłka i odpowiednio zapakowana więc nie ma możliwości byś otrzymał/ła towar niesprawny lub uszkodzony !!!

TUTAJ MOŻNA SPRAWDZIĆ GDZIE JEST TWOJA PACZKA !!!
KLIKNIJ NA LINK PONIŻEJ I WPISZ NUMER PRZESYŁKI.WARUNKI ODBIORU :
PAMIĘTAJ BY KONIECZNIE SPRAWDZIĆ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY ODBIORZE W OBECNOŚCI KURIERA !!!

ZAWSZE MASZ PRAWO OTWORZYĆ PRZESYŁKĘ - PO JEJ POKWITOWANIU BIERZESZ ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. W PRZYPADKU USZKODZEŃ PRZESYŁKI-TOWARU KONIECZNIE NALEŻY SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY W OBECNOŚCI KURIERA W MOMENCIE ODBIORU PACZKI !!!

PAMIĘTAJ ŻE ZAWSZE MASZ PRAWO PO ZGŁOSZENIU PRZEWOŹNIKOWI ZE MASZ ZASTRZEŻENIA CO DO STANU OPAKOWANIA PRZESYŁKI DO JEJ SPRAWDZENIA W OBECNOŚCI KURIERA. MIMO ŻE KAŻDY KURIER SIĘ SPIESZY I MA DUŻO PRACY MA OBOWIĄZEK ZACZEKAĆ AŻ SPRAWDZISZ ZAWARTOŚĆ !!!

PAMIĘTAJ ZE TYLKO PRAWIDŁOWE SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU REKLAMACYJNEGO W OBECNOŚCI KURIERA GWARANTUJE MI WYPŁATĘ UBEZPIECZENIA A TOBIE NOWA CZĘŚĆ !!! ZWRÓĆ ZATEM KONIECZNIE SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA STAN OPAKOWANIA:
DZIURY W KARTONACH,
ZGNIECENIA,
ZAGIĘCIA,
ZNISZCZENIA,
ZALANIA
LUB INNE MOŻLIWE PRZYCZYNY USZKODZENIA PACZKI I WPISZ TO DO PROTOKOŁU !!!

NASTĘPNIE WYŚLIJ DO NAS SCAN PROTOKOŁU ORAZ ZDJĘCIA USZKODZEŃ I OPAKOWANIA.

Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe podczas transportu i opóźnienia dostarczenia przesyłek przez współpracujących przewoźników.
F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI
HANSAUTO
UL.RADZISZOWSKA 44
32-050 SKAWINA

Godziny pracy:
PN-PT - 9-18
SOB - 9-11
NIEDZ (tylko giełda) 7-13
ALEJKA: ALFA STOISKO: 73+74
TEL: 603 130 085ZAKUPY NA RATY - KLIKNIJ PONIŻEJ !!!

Nasza firma dołoży wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem obu stron.
Nasze doświadczenie i rzetelności potwierdzają otrzymane komentarze oraz ponad 10 letnia historia naszej działalności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami z przyjemnością pomożemy, doradzimy, znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
Złożenie zamówienia poprzez aukcje internetowa bądź w naszym sklepie internetowym jest potwierdzeniem zawarcia umowy kupna-sprzedaży zgodnie z obowiązującymi na terenie RP przepisami prawnymi a w szczególności oznacza akceptacje poniższego regulaminu. Co za tym idzie obydwie strony umowy zyskują szczególne prawa i obowiązki:

1/ Sprzedający zobowiązuje się do najszybszego z możliwych realizacji zamówienia od kupującego z zachowaniem należytej staranności dbałości i troski o dobro klienta jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieterminowe doręczenia współpracujących firm kurierskich. Kupującemu nie przysługuje prawo do żądania odszkodowania oraz jakichkolwiek opłat /np. koszt montażu- demontażu itd. itp./ z tego tytułu.

2/ Sprzedający w imieniu producenta udziela Kupującemu i tylko Kupującemu 12 miesięcznej gwarancji jakości na prawidłowe i poprawne działanie zakupionego towaru na terytorium RP zgodnie z opisem i zastosowaniem określonym na dowodzie zakupu. Czas trwania gwarancji rozpoczyna swój bieg z datą wydania lub dostarczenia towaru kupującemu.

3/ W ramach udzielonej gwarancji Sprzedający zobowiązuje się do wymiany wadliwego towaru lub usunięcia usterki w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przedmiotu reklamacji. Z przyczyn niezależnych od Sprzedającego w wyjątkowych przypadkach powyższy termin może zostać wydłużony o kolejne 14 dni roboczych o czym Sprzedający zawiadomi pisemnie lub ustnie kupującego. Czas rozpatrzenia gwarancji biegnie od daty dostarczenia wadliwego towaru do siedziby Sprzedającego.

4/ Sprzedający nie jest zobowiązany do dostarczenia Kupującemu części zastępczych ani ich elementów oraz nie ponosi żadnych kosztów montażu i demontażu reklamowanego towaru. Wszelkie te koszty jak i koszt dostarczenia wadliwego towaru spoczywają na Kupującym.

5/ Kupujący ma obowiązek dostarczenia reklamowanego towaru w możliwie najlepszym stanie, w najkrótszym możliwym czasie po ujawnieniu usterki. Towar może być dostarczony osobiście lub za pośrednictwem poczty polskiej paczką bez pobrania. Inne przesyłki nie będą przyjmowane. Towar musi być dostarczony:
-w oryginalnym opakowaniu,
-z oryginalnym dowodem zakupu i jeżeli była wydana oryginalną kartą gwarancyjną,
-z opisem usterki, z danymi teleadresowymi oraz określeniem żądania reklamacyjnego /zwrot gotówki , naprawa przedmiotu, wymiana, towaru na nowy wolny od wad lub inny, itp./

Brak któregokolwiek z powyższych warunków może spowodować iż gwarancja zostanie odrzucona.

6/ W przypadku gdy:
-przedmiot umowy nie był używany zgodnie z przeznaczeniem,
-towar nosi ślad uszkodzeń mechanicznych lub wywołanych nimi wad,
-uszkodzenia powstały w czasie transportu do Kupującego
-uszkodzenia powstały w skutek nieprzestrzegania przez Kupującego zasad eksploatacji i konserwacji towaru
-uszkodzenia powstały z winy lub niewiedzy Kupującego,
-uszkodzenia spowodowane są poprzez nieprawidłowy montaż,
-uszkodzenia powstały poprzez oddziaływanie innych czynników termicznych, chemicznych lub elektrycznych / w szczególności zastosowania niewłaściwych żarówek, podanie błędnego zasilania itd. itp,
-uszkodzenia powstały na skutek dokonanej samowolnie przeróbki zakupionego towaru,
-nie dokonano montażu towaru w specjalistycznym zakładzie,

Kupujący traci uprawnienia z tytułu gwarancji i rękojmi.

7/ W przypadku uznania reklamacji Sprzedający dostarcza towar do kupującego na swój koszt. W innych przypadkach koszty powyższe ponosi Kupujący.

8/ W szczególnych przypadkach nieuzasadnionych reklamacji Sprzedający może obciążyć Kupującego kosztami : ekspertyz, testów, bądź opinii rzeczoznawcy.

9/ Gwarancja nie obejmuje problemów wynikających z niewłaściwego współdziałania przedmiotu umowy z innymi podzespołami lub urządzeniami bez homologacji lub dostarczonymi od podmiotów trzecich oraz nieprawidłowej naprawy blacharsko-lakiernic­zej.
/niewłaściwe spasowanie elementów po kolizji bądź wypadku/

10/ Kupujący ma obowiązek niezwłocznie poinformować Sprzedającego o zauważonej wadzie towaru i poinformować pisemnie o terminie dostarczenia towaru do reklamacji.

11/ Kupujący ma obowiązek przedstawić wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające ujawnione wady fabryczne zakupionego towaru /np. zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, wydruk z testera amortyzatorów bądź akumulatorów/.

12/ W szczególnych przypadkach Kupujący może zostać wezwany przez Sprzedającego do kontroli poprawności:
- montażu towaru
- stanu karoserii samochodu /spasowania poszczególnych elementów/
- poprawności działania innych układów samochodu związanych z działaniem zakupionego towaru
w siedzibie sprzedającego lub innym warsztacie specjalistycznym.

13/ Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użyte przez kupującego współpracujące z przedmiotem umowy podzespoły i elementy bez wymaganych przepisami prawnymi oznaczeń i zastosowań.
F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI, HANSAUTO Copyrights 2010 HansAuto. All right reserved.
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank BPH S.A. 38 1060 0076 0000 3260 0067 8138
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
ODBIÓR OSOBISTY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TERMINU !!!

W PRZYPADKU NIEDOSTĘPNOŚCI TOWARU CZAS REALIZACJI MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO 14 DNI !!!

KONIECZNIE SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY KURIERZE !!!
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua